Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

25 yaşındayım 3 yıllık evliyim ilk bir senem kabus gibi geçti görücü usulü evlendiğim için ve eşimle çok az nişanlıyken vakit geçirdiğimiz için ayrı memleketlerdeydik çünkü ona alışmam çok zor oldu yapamıyodum herşey çok güzel giderken iş oraya gelince kendimi çatala oturmuş hisseder ve kaskatı kesilirdim ağır kaldırmaktan ötürü belimde hasar meydana geldi ve 3 aylık evliydim fizik tedavi gördüm bu süreçte ilişki yasaktı işime gelmişti hani daha sonrasında başarılı olamadım herşeyin psikolojik olduğu kanaatine vardım ve öncelikle beynimde bitirdim ben bunu başarmalıyım dedim internetten çok araştırdım ve nedeninin psikolojik olduğunu kabullendim ve ben nedenlerimi buldum
tanımadan evlenmek
jinekolojik muayenedeki korku o an gözüme o sahne gelirdi
cinsellik hakkında çok az bilgili olmam
1 sene sonrasında doktora dahi gitmeme gerek kalmadan başardım tabi bu aşamada zorlandım sabredin ve kararlı olun ZAFER SıZıN OLUCAK:hooray:

ya ben kafayı yicem.işten yorgun geliom zaten birde vajinismus.tam karar veriyorum.yapacam diye.yorgunluktan uyuyakalıyorum.sonra gece eşim tarafından uyandırılıyorum.ama uyku daha ağır basıyor.nasıl yenicem bilmem.

canım nalıyorum seni aynı sroun bendeydi 1.5 yıl evlilğim kabusa dönmüştü hem yorgun gel hem ev işi düşün bitmiyo du bide kafamda sürekli olmuyo diye yiyodum kendimi ama sonra işden geldim önce dinlendim ve bol bol kahve içtim o günlerde vitamin hapı aldım yada önceden 2 saat falan uyuyodum birazcık fedakadr ol yani ama yenince öyle bi rahatlıyosunki sanki dünyada tek yapan senmişssin gibi kabarıyosun gururdan bi oh çeküyosun yani kafanı sadece yenmeye alıştır benden kurtulamaz de inan o acıyı biz abartıyorux bak benim 2 ay oldu hiç problemim yok oh rahatım sende yeniceksin acı yok düşün egzersize davam zaten 2 parmak sırasına gelince kendiliğinden oluyo rabbi hepimize yardım etsin

arkadaslar benımde artık sabrım kalmadı bu durumu kendi basıma çözemeyeceğim 3 parmak egzer yapabılıyorum penıse gelınce korku basıyor. bu durumu ya psıkologdan destej alarak yada jınekologa gıdıcem benı yonlendırebılecegınız bırılerı varmı istda yasıyorum.

evet herşeyle çok rahat egzersiz yapabiliyorum mum parmak gibi ama p...s gelince aşırı bir korkum var sanırım onunla egzersiz yapmam gerekecek çok uzun sürdü bu iş çok canım sıkılmaya başladı ya birde uzadımı insan sıkılıyor valla artık içimden hiç egzersiz yapmakda gelmiyor:umursamaz:

arkadasım slm. senınle aynı durumdayım bende 3 yıllık evlıyım hala penıs denemesıne gecemedık.mum,parmak hatta 3 parmak egzerzisine kadar yapabılıyorum fakat penıse karsı ınanılmaz bır korkum var. nasıl yenıcez bu korkuyu bızımkı tamamen psıkolojık sende bır gelısme varsa bana haber verırmısın.

işallah yenerim karamel_35 işallah hepimiz yeneriz.ki artık eşimin benden sogudugunuda düşünür oldum veya bana öyle geliyor.
canım benım hepımız aynı sekılde duusnceelr ıcerısındeyız cunku HEP ESLERIMIZE KARSI KENDIMIZI EKSIK HISSEDIYORUZ AMA HEPSI GECICEK ALLAHın ıznıyle

arkadasım slm. senınle aynı durumdayım bende 3 yıllık evlıyım hala penıs denemesıne gecemedık.mum,parmak hatta 3 parmak egzerzisine kadar yapabılıyorum fakat penıse karsı ınanılmaz bır korkum var. nasıl yenıcez bu korkuyu bızımkı tamamen psıkolojık sende bır gelısme varsa bana haber verırmısın.
kızlar bendede penıs korkuus cok fazlaydı ama ben penıs denemesıne karra verdıgımde gozlerımı kapattım ve saankı egzersız yapıyormuusm gıbı dusundum esım konustugu anda cesaretım gıdıyordu 3 parmak egzersız yapabılıyorsanız artık nerdeyse bıtmıs denerken baska seyler duusnun ve gozlerınızı mutlaka kapatım ve derın nefes sankı egzersız yapıyomus gıbı bıraz daha gayret kızlar bıtmek uzere zaten :Saruboceq::Saruboceq:

kızlar bendede penıs korkuus cok fazlaydı ama ben penıs denemesıne karra verdıgımde gozlerımı kapattım ve saankı egzersız yapıyormuusm gıbı dusundum esım konustugu anda cesaretım gıdıyordu 3 parmak egzersız yapabılıyorsanız artık nerdeyse bıtmıs denerken baska seyler duusnun ve gozlerınızı mutlaka kapatım ve derın nefes sankı egzersız yapıyomus gıbı bıraz daha gayret kızlar bıtmek uzere zaten :Saruboceq::Saruboceq:

bahar tsk arkadasım.fakat ben penıs vaj hıc gıremezmıs gıbı gelıyor parmak daha bana rahat gırebılıyomus gıbı gelıyo. bıde tabı buyuk oldugundan parmakla bır tutamıyorum canım cok acıyacak hıssıne kapılıyorum.sen peki nasıl basardın 3 parmak egzersınde hıc canım acımıyor senın ilk penıs deneyımınde canın yandımı

arkadaslar benımde artık sabrım kalmadı bu durumu kendi basıma çözemeyeceğim 3 parmak egzer yapabılıyorum penıse gelınce korku basıyor. bu durumu ya psıkologdan destej alarak yada jınekologa gıdıcem benı yonlendırebılecegınız bırılerı varmı istda yasıyorum.

hera kadın sağlığı dr saygın beyi önerebilirim. ben ankaradaki şubesinde süleyman beye tedavi oldum ama istanbuldakininde gayet iyi olduğunu duydum. forumdaki bir arkadaşımızda saygın beye tedavi olduğunu yazmıştı. ama 3parmağa geçtiğine göre peniside yapabilirsin. emla kullan kayganlaştırıcı kullan yavaş yavaş parmağını sokuomuş gibi peniside alabilirsin.

3 parmağı alabiliyorsanız onuda yaparsnız.siz üstteyken deneyin.yada yatağın ucunda deneyin eşiniz ayakta olsun.böylede kolay giriyor

3 parmağı alabiliyorsanız onuda yaparsnız.siz üstteyken deneyin.yada yatağın ucunda deneyin eşiniz ayakta olsun.böylede kolay giriyor

uzun zamandır girmiyorum.su41 sen yendin mi arkadaşım.seninle aynı anda uğraşıyodum ben.demek bak sen yanmişsin,ben hala bekliyorum.galiba bu illtten kurtulamayan bir tek ben kalacagım.:sinifsinif:

yok canım ben yenemedim yenmeme az kalmıştı amma :emir_bebek: ...yenersin inşallah canım biraz üzerine gitmek gerekiyor pes etmemek lazım.gergin olduğun sürece ne yaparsan yap olmaz sadece canın yanar. rahat olmaya çalış çok kolay olmuyor bu bizim için ama .deneme yaptıkça alışılıyor her denemede olmadı diye üzülme.her denemede bi ilerleme oluyor...

bahar tsk arkadasım.fakat ben penıs vaj hıc gıremezmıs gıbı gelıyor parmak daha bana rahat gırebılıyomus gıbı gelıyo. bıde tabı buyuk oldugundan parmakla bır tutamıyorum canım cok acıyacak hıssıne kapılıyorum.sen peki nasıl basardın 3 parmak egzersınde hıc canım acımıyor senın ilk penıs deneyımınde canın yandımı
gereckten soyle dıdeyyım 3 parmak egzersızındne farksız rahat oldugun surece ve kendını sıkmassan kesınlıkle acımaz zaten ben ılk elmayla yaptım sadece basınc hıssı oluyor acı yok tavsıyem elmayla mutlaka dene uyusuyo hıc bır sey hısstemıyosun ılk parmak egzersızınede baslayınca ck korkmadıkmı kokrtuk ama alıstık pen.... aynı ...ck sakın ol mutlaka gecıcek hem bu kadar yol gelmısın buyuk basarı sımdı bır kez daha cesaretını topla ve elma krem sur bebe yagınıda sur 2 dakka bekle sonra yavas yavas dene bak bır sye olmadııgnı goruncesende anlıycaksınopuyorumnanaktan

kızlarrrrrrrrrrrrrr bıttııııııııııııı dunnnnnnn hepsı oldu kaydirigubbakcemile2hala ınanamıoyrum sukruler olsun rabbıme :Saruboceq: arkadaslar ehpınıze bınlerce tesekurler sızlerın yardımı olmasa belkıde daha uuzn zamn bu hastalıkla ugrasacaktım ALLAH razı olsun... ve .... arkadaslar ınanın o kadar zor degıl.. kendınıze ınanın sadece yapalmıycak bır sey degıl ben elıme dıken batsa aglarım yanı eger ben yaptıysam hepınız yaparsınız sadece hırslı oluncesaretınız toplayın olucak degıl sabredın benım1 bucuk yılım zehır oldu umarım hepınız yenersınız gec olmadan dualarım sızınle:Saruboceq:

kızlarrrrrrrrrrrrrr bıttııııııııııııı dunnnnnnn hepsı oldu kaydirigubbakcemile2hala ınanamıoyrum sukruler olsun rabbıme :Saruboceq: arkadaslar ehpınıze bınlerce tesekurler sızlerın yardımı olmasa belkıde daha uuzn zamn bu hastalıkla ugrasacaktım ALLAH razı olsun... ve .... arkadaslar ınanın o kadar zor degıl.. kendınıze ınanın sadece yapalmıycak bır sey degıl ben elıme dıken batsa aglarım yanı eger ben yaptıysam hepınız yaparsınız sadece hırslı oluncesaretınız toplayın olucak degıl sabredın benım1 bucuk yılım zehır oldu umarım hepınız yenersınız gec olmadan dualarım sızınle:Saruboceq:

baharcım tebrık ederım darısı basımıza arkadslar.

Tam olarak nasil bi pozisyon bu ben anlamadim bayan sirt ustu mu yatiyor? bi de boyle deniyelim bakalim...:bbo:

yatağın ayak ucunda işte eşinizde ayakta olucak sizde sırt üstü yatıp bacaklarınızı dikeceksiniz.:kedi:poponuz yatağın ucunda olcak .altınada yastık koyarsnız. bide böle deneyin bakim.ama benim gibi herifi ittirmeyin kızdırırsınız valla.

X