Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aslında denemek istedim bunu, ama git gel yapmak zor oldu. Zaten o sırada canım acıyor, ben en iyisi bir süre daha yattığım yerden yapayım dedim. Yine de sağ ol canım tavsiyen için, bir ara tekrar deneyeceğim bunu.

Ya aslında o da değil de, ben vajinamda en ufak bir hoşluk hissetmiyorum, zevk alamıyorum. Git gellerde önce biraz canım yanıyor, ama genişleyip alıştığında yine de zevk almıyorum. Klitoral orgazma alıştığım için midir, yoksa bu sorun çözüldüğünde zamanla düzelir mi bu da? Şimdilik normal midir? Abarttım mı?

ahh ahh ben de henüz nirvanaya ulaşamadim bilemiyorum valla keşke vajinal orgazm için tavsiyelerde bulunabilsem ama i have no idea maalesef:KK70:

ahh ahh ben de henüz nirvanaya ulaşamadim bilemiyorum valla keşke vajinal orgazm için tavsiyelerde bulunabilsem ama i have no idea maalesef:KK70:

Öyle kendimden geçeyim zevkten diye fantezilerim yok ama bugün parmaklarım içerde o kadar uzun debelenince garip geldi, insan hiç mi "ohh bu da iyiymiş" demez:kedi:

Neyse, hele bir şu giriş çıkış problemleri hallolsun da, o da bir süre kusur kalsın yanikaydirigubbakcemile3

gunaydınnnn kızlar...
hafta sonu bııtı gene ıs bası ıste hafta sonları gırmeıyourm gorduugme gore basarı olmamısbenneyaptımki..ama egzersızlere devam eden arkadaslar var hepınıze basarılar dılıyorum kızlar dua larım sızlerle

günaydın kızlaaaarrrrrrrrr

müthiş haberim var size benim ikinci deneme başarılı geçti hemde hepsi oldu (biraz acıdı ama dayandım)alkisalkisalkis çok ama çok mutluyum....emla sürdüğüm için zevk olayın yok tabi ama o da olucak inşallah.

müthiş haberim var size benim ikinci deneme başarılı geçti hemde hepsi oldu (biraz acıdı ama dayandım)alkisalkisalkis çok ama çok mutluyum....emla sürdüğüm için zevk olayın yok tabi ama o da olucak inşallah.

Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim kaydirigubbakcemile5

Şu sıkıntılar bir atlatılsın da, kendimizi kaptırıp sadece güzel şeyler hissedeceğimiz zamanlar da gelecektir elbet.. sositososito

günaydın kızlar nasılsınız mutlu haberler varmı acaba :-)

senin adına çok sevindim ya darısı diğer arkadaşların başına

cnm ben subat ayında kurtuldum bu illetten çok şükürler olsun ulusoy banada uzak olduğu için msnden tedavi oldum birgündede kurtuldum tamamen bilnçaltı ile ilgili bazı formlar doldurdum ona göre kargo ile bazı malzemelr gönderdi iyiki kendisini tanıdım tabiki kendinde egzersizlerle yenebilirsin ki burda yenen birsürü arkadaşlar var fakat ben bunu yapamadığım için verdiğim parayada acımıyorum kat kat helal olsun çektiğim hastalıktan önemli değil ama ben bu forumu biraz geç buldum sen daha şanslı olabilirsin cnm inş sabır ve gayretle sende yeneceksin

Tebessumm26 tebessum 26 nolluuurr bana mesaj at bıyerlerden ve o mesaja nasıl bakacagımı soyle cunku ozel mesaja nerden bakacagımı bılemedım daha bu sıtede :KK43: , bu ulusoyla ılgılı detaylı bılgıye ıhtıyacım var ,, yanı senınle konusmak ısterım eger kabul edersen ,,,,,

Tebessumm26 tebessum 26 nolluuurr bana mesaj at bıyerlerden ve o mesaja nasıl bakacagımı soyle cunku ozel mesaja nerden bakacagımı bılemedım daha bu sıtede :KK43: , bu ulusoyla ılgılı detaylı bılgıye ıhtıyacım var ,, yanı senınle konusmak ısterım eger kabul edersen ,,,,,
canım ekranının sag ust kosesınde ozel mesaj yazar kırmıızı yazıyla ona tıkla msj bolumu cıkıyo

slm sldx.aynı kendimi gördüm anlattıklarında.inanılmaz cesaretsizim.dışarı çıktığımda yakınımda kuş,kedi,köpek göreyim dizlerimin bağı çözülür kalbim yerinden çıkıcak gibi olurum.aynı şekilde parmak egzersizindede böyle cesaretsizim işte...

Pekı napıcaz bız boyle var mı bı fıkrın ? Dr ulusoy yontemını mı yapsam ona karar veremıyroum ben

Yok olmuyo kendı kendıem bı halt yapamıycam , yapamıyorumda zaten :KK43:

oo ooooooooo sen baştan ümitsiz olursan...bak bende hayatta fitil kullanamam ,parmağımı sokamam derdim,fitil kullanmak zorunda kaldım,parmağımıda soktum..başta zor oldu ama 3-5 fitilden sonra alıştım...sonra muane olmama dedim,gittim muane oldum..ilişki olmaz dedim o da oldu...hatta dokunamıyordum bile,korkuyordum ama başına gelince inanki alışıyorsun..başına gelince yapmak zorunda kalıyorsun...sonuçta,bunun sonunda ölüm yok yani....yaparsan ölmezsin...yavaş yavaş çevresine dokun...rahatladığın zaman girişine dokun....böyle böyle devam et...yapamam yapamam dersen tabii ki yapamazsın...accık umutlu olmak lazım

kesınlelı kokrmayın kızklar sız kendınıze guvenmıoyrsunuz ..azıcık cesaret canım bızlerınde sızden klaır yanı yoktu yanı ben coplerın yanından gecemem kedıden ckkorkarım kusları elıme alamam ck korkarım.......daha neler neler bende aynıydım tıtrıyordum duusnuunce bıle ama olmaz nereye kadar bence yapamam dıyıp durmayın yaparsınız ama sız sımıdden umudunuuz yıtırmıısısnız bence cesaretınıız toplayın yapabılırısnız paralarınızı bosa harcamayın hepımız sız gıbıydık yanı sızler bızden daha kotu degılsınız bız nasıl yaptık ısteyın kızlar ck kolay bır kez basına gecın bak nasıl olcak...

evet cnm ben msn görüşmeli tedavi oldum

Tebessumcum selamlare tekrar , bu ulusoy ıle hera kadın saglıgı merkezı / saygın bey arasında kaldım ben ıkısıde aynı para , ne yapmalıyım nolur yardımcı ol bana , hangısıne gıtmelıyım ben , saygın bey jınekolog aslında ama hıpno terapı yapıyor bır yandanda , ulusoy un ne yaptıgını bılmıyroum , benım nasıl korkak oldugumu anlamıssındır kesın , buna gore sence hangısıne gıtmelıyım , maıl ıle cozmek nasıl onu da analmıs degılım ( bıde ben sana ozelden mesaj atamıyorum 50 mesajı doldurmamısım cunku , bna ozelden msn adresını veya telefonunu yazsan cok cok sevınrım

kızlar tek gereken şey cesaret kremdir jeldir bunlar cesaret olmadan hiçbirşeye yaramaz birazcık cesaret ve sabır sizi mutlu sona yaklaştıracaktır

X