Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar,acı filan yok,sadece bir doluluk hissi o kadar.yeterince kayganlaştıysa orası,o his de zamanla kayboluyor...ah vah diye, acıyacak diye şartlandırmalarımla boşuna 11 ayımı çöpe atmışım...aynı şeyi siz de yapmayın lütfen...kendinize inanın,eşinize güvenin..bakın ben panik atak hastasıyım..gün gelip de bu nalet hastalıgı yenecegim aklımın ucundan bile geçmezdi ama şuna emin olun ki KİMSE SİZE YARDIM EDEMEZ..bu işi çözecek olan yine sizsiniz..beyninizde bitiyor her şey..inanın kendinize,yapabilirim deyin..bir kas gevşetici için,yatak odadınızı sizi rahat ettirecek şekilde hazırlayın,(mum yakın,parfüm sıkın vb.),güzelce temizlenin,giyinin...kendinize güveniniz geliyor çünkü...eşinizle de konuşun anlayışlı davransın...sonrası mutlu son inşaallah..

öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

mona_roza acı yok diyosun ama bende ilk bogumdan sonra acı başlıyo ve devam edemiyorum çok fazla kayganlaşıyor doktorlarda acı olmaz yeterince kayganlaştıktan sonra diyo ama dün akşm şerçe parmagımı içeri aldım ve kasları sıkıp gevşettim eşimle denedik sonra ama ilk bogumu geçince tıkanıyor olay ve orda bitiriyorum ben psikolojik yardım almanın gerkli oldugunu düşünüyorum bu konuda.Her insan farklıdır sen öylee başarabilmişsin ama ben başaramıycam sanırım yarın doktora gidcem randevu aldım hayırlısı olsun herkes için opuyorumnanaktan

mona_roza acı yok diyosun ama bende ilk bogumdan sonra acı başlıyo ve devam edemiyorum çok fazla kayganlaşıyor doktorlarda acı olmaz yeterince kayganlaştıktan sonra diyo ama dün akşm şerçe parmagımı içeri aldım ve kasları sıkıp gevşettim eşimle denedik sonra ama ilk bogumu geçince tıkanıyor olay ve orda bitiriyorum ben psikolojik yardım almanın gerkli oldugunu düşünüyorum bu konuda.Her insan farklıdır sen öylee başarabilmişsin ama ben başaramıycam sanırım yarın doktora gidcem randevu aldım hayırlısı olsun herkes için opuyorumnanaktan

psikolojik destek almak için bütçe lazım..bende o bütçe yoktu alamadım,kendi kendime halletmek zorunda kaldım...hiç de kolay olmadı...

senin yardım alacak durumun varsa hiç ertelemeden git al! o bahsettigin acı da zorlanmadan oluyor...endişe ve stresten genital yol ıslanması gereken yerde kuruyor..daralıyor..sıkışıyor...eşim zorlayıcı davrandı artık bu işin bitmesi için..ağlaya ağlaya oldu..ama olunca da ağlamamın yerini gülme aldı çok şükür... eşim zorlamasaydı ben hala oldugum yerde sayıklıyor olurdum..

sakin olman lazım...eşinin seni sakinleştirmesi lazım...beynine bazı şeyleri kabul ettirmen lazım..dişini sıkman lazım...inşaallah terapinin faydası dokunur sana..benim için de bitmiş değil her şey,tam bir ilişki yaşayamadım bile daha...dur bakalım.

BEMBEYAZEV canım ty ja dediğimi dr vermişti.güzel bi krem uyuşturuyo ama hemen kuruyo.bu sefer iyice zorlasıyo .onu sürünce hemen yapmak lazım.onuda ben yapamıyordum.vazelini bi arkadaşım tavsiye etmişti.kimyasal değil zararı olmaz.yinede içine sinmiyorsa dr git.doktorun verdiği bi krem kullan.ama kendi başına bir krem alma.orası hassas bi bölge.herkesin teni farklı birine uyan krem sana uymaz.birde hiç çekinme.bu kremleri sadece vajinismuslar kullanmıyoki.örneğin ilişkiye girebilen normal çiftlerde kullanıyo.ağrılı ilişki yaşayanlar.korkma canım kimse senin vaji.olduğunu anlamaz.ben başta kulak çöpünü bile sokamıyodum.ama uğraşınca aşama aşama oluyo.sakın pes etme.2 parmağa gelmişsin 3 te olur.muma gelince başta bana çok saçma gelmişti.penise geçemeyince mecbur kaldım denedim.iyikide yapmışım.o akşam oldu.birde parmaktan daha kolay oluyo.3 parmak orantısız oluyo.ama mum daha düzgün eni filan daha bi penise benziyo

canım tabiki sen bilirsin ama bazı drlar resmen insanların zaaflarından faydalanıyo.1 milyardan tutda 6 milyara kadar fiyat istiyolar.ve sihirli bi değnekle bu sorunu çözmüyolar.burda denilen aynı şeyleri onlarda söylüyo.işin garip tarafı ben penis kalınlığında muma kağıt havlu sardım ve denedim hiç acımadı.ama penisle denediğim zaman biraz acıyo.bikere biz penise şartlanmışız ya acıyacak diye gerçekten psikolojik.zaten asıl sorun ilk boğumda girişte biraz acıyo.girdikten sonra devamı geliyo.bekle nefes al ve ıkın.bende bunun çok faydası oluyo.

arkadaslarıııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmm kızlaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bu anın hayalini kurdum hep,bunu yazabilecegim günü nasıl bekledim.......veee Allah'ıma sükürler olsun yazıyorum nihayet....BAŞARDIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM...BAŞARDIM...kızlar başardım yaaa azönce başardım hala inanamıyorum şoktayım rüyada gibiyim ellerim titriyo aglıyorum mutluyum çok çok mutluyum

ahtım vardı upuzun kocaman kocaman BAŞARDIM yazacaktım BAŞARDIIIIIIIM BAŞARDIMMM BAŞARDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMM BAŞARDIM:lepi:

Birkaç gün pek giremedim, Allah'ım neler olmuş. Şöyle hızlı hızlı bir göz atayım dedim, güzel haberler gözüme çarptı. Kızlar, çok mutluyum başaranlar adına. Hâlâ deneyenler de devam ederlerse onlar da başaracak eminim. Daha bir keyiflendim şimdi hihoyyyt

kızlar mrb 2010 ilk gününde size güzel haberi vermek istiyorum.1 aylık uğraşlarım sonunda BENDE BAŞARDIM.inanması çok zor rüya gibi ama oldu gerçekten oldu.önce Rabbimin sonra sizlerin sayesinde bende başardım.hemde 2 defa oldu.hepinizden Allah razı olsun.rabbim bu durumda olan herkese yardım etsin.

Budur, budur! Sen artık o aşamayı geçtin ya, artık her şey zamanla daha kolay ve daha keyifli olacak. Allah eşinle mutluluğunuzu dâim etsin. Zamanı geldiğinde bebiş haberlerinide duymak isteriz :CüvCüv: :Saruboceq:

ARKAAAAAADAAAAAAAŞLAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRR !!!!

ÇOK ŞÜKÜR RABBİME ARTIK BEN DE BİR KADINIM zemuszemus zemuszemus zemuszemus

inanamadım,oldu mu oldu mu diye sorup başladım ağlamaya.çıldırdım resmen sevinçten... yandakiler kesin sesi mi duymuştur...

Bir mutlu haber daha :lepi:
Salla gitsin, bir kadın ömründe kaç defa bu kadar büyük bir mutluluk yaşayabilir ki. Çok çok tebrik ederim.

Beni soracak olursanız, bende de güzel haberler var. En rahat ettiğimiz pozisyonda bir süre takıldıktan sonra birkaç farklı şekilde daha denedik, çok kolay oldu. Ben yine ağladım bu da oldu diye, çok sulugöz oldum be sositososito

Her seferinde her şey biraz daha kolaylaşıyor. O içimde hissettiğim basınç etkisi de geçti. Bütün tedirginliklerimin yerini yavaş yavaş keyif alıyor. Bu yaşadıklarım, o eski korkularım, her şey rüya gibi. Ama gerçek şu ki bu olaydan sonra aradaki bağlar daha bir kuvvetleniyor, hâlihazırda ne kadar iyi olursa olsun. Bu çok başka bir şey, ve Allah tüm çiftlere nasip etsin. :Saruboceq:

Dediğim gibi, eski yazıları çok hızlı hızlı geçtim, arada atladıklarım varsa aflarına sığınıyorum. Hâlâ kendi evimde olmadığım için, ve burada biraz kalabalık olduğumuz için açıp zaman zaman baksam da ne var ne yok diye, oturup cevap yazmam ve her zamankikadar tâkip edebilmem pek mümkün olmuyor.

arkadaslarıııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmm kızlaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bu anın hayalini kurdum hep,bunu yazabilecegim günü nasıl bekledim.......veee Allah'ıma sükürler olsun yazıyorum nihayet....BAŞARDIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM...BAŞARDIM...kızlar başardım yaaa azönce başardım hala inanamıyorum şoktayım rüyada gibiyim ellerim titriyo aglıyorum mutluyum çok çok mutluyum

Hakikaten, başaran başarana, ne kadar güzel. Tebrik ederim arkadaşım.kaydirigubbakcemile5

sabah arkadaslara kahvaltıya davetliydik saat 3 te geldik egzersiz yapalım ardından p...s değdirelim dedik saat 5 tede eşim halı saha macına gidecekti arkadaslarıyla,yani 3 ile 4bucuk arası oldu herseyalkisalkisalkisbiz hazırlandk egzersizimizi yaptık ama jelimiz azalmıştı zaten parmaktan sonra p...s e sürecek jel kalmadı esimde vazelin sürelimmi dedi sürdük veee değdircektik sözde ama o an bi cesaretle iktiriverdik ben bi şekil oldum dayanıyorum hadi filan diyorum ayy kızlar basım geriye gitti cekyatın demirine sıkıstı bi sekil olduk:kedi:ben esime bagırıyorum oldumu oldumu deyip duruyorum nasıl bagırıyorum eşimde iktiriyo cekiyo bişiyler yapıo boşalmaya calışıyomuşkaydirigubbakcemile37-8 cm girdiğini sölüo eşim.ayy kızlar inanamıyorum yaaa olmus demi

sabah arkadaslara kahvaltıya davetliydik saat 3 te geldik egzersiz yapalım ardından p...s değdirelim dedik saat 5 tede eşim halı saha macına gidecekti arkadaslarıyla,yani 3 ile 4bucuk arası oldu herseyalkisalkisalkisbiz hazırlandk egzersizimizi yaptık ama jelimiz azalmıştı zaten parmaktan sonra p...s e sürecek jel kalmadı esimde vazelin sürelimmi dedi sürdük veee değdircektik sözde ama o an bi cesaretle iktiriverdik ben bi şekil oldum dayanıyorum hadi filan diyorum ayy kızlar basım geriye gitti cekyatın demirine sıkıstı bi sekil olduk:kedi:ben esime bagırıyorum oldumu oldumu deyip duruyorum nasıl bagırıyorum eşimde iktiriyo cekiyo bişiyler yapıo boşalmaya calışıyomuşkaydirigubbakcemile37-8 cm girdiğini sölüo eşim.ayy kızlar inanamıyorum yaaa olmus demi

Daha ne olsun kız, vajina dediğimiz şey zaten hepi topu 8-10 cm bir şey, basbayağı olmuş işte. İlk yaptığımızda ben de hiç inanamamıştım, ama eşin oldu diyorsa olmuştur. Biz o tedirginlik ve heyecanla o kadar hissetmeyebiliyoruz ama onlar her şeyin farkında.

Git-gel yapabildiniz mi?

hehe olmuş olmuş gözün aydın kaydirigubbakcemile2

Daha ne olsun kız, vajina dediğimiz şey zaten hepi topu 8-10 cm bir şey, basbayağı olmuş işte. İlk yaptığımızda ben de hiç inanamamıştım, ama eşin oldu diyorsa olmuştur. Biz o tedirginlik ve heyecanla o kadar hissetmeyebiliyoruz ama onlar her şeyin farkında.

Git-gel yapabildiniz mi?

kız yaptık yaptık gitgelde yaptık canım biraz yandı acıkcası ama vız gelir,o an o mutluluk ve heyecanla bagırıyorum cekme sakın bırakma diyorum.ben 2 bucuk yıldır cektim bu sıkıntıyı yaaa degmez bişeymiş çektim işte Allah başka sıkıntı vermesin inşallah hiçbirimize:Saruboceq:

kız yaptık yaptık gitgelde yaptık canım biraz yandı acıkcası ama vız gelir,o an o mutluluk ve heyecanla bagırıyorum cekme sakın bırakma diyorum.ben 2 bucuk yıldır cektim bu sıkıntıyı yaaa degmez bişeymiş çektim işte Allah başka sıkıntı vermesin inşallah hiçbirimize:Saruboceq:

Çok normal o. Biz ilk yaptığımızda hiç git gel yapamamıştık, çıkarırken feci acıyordu. Çıkaramamıştık da, içeride kalmıştı biraz öyle :roflol: Ama şimdi bak, her şey geride kaldı. kaydirigubbakcemile2

Allah herkrese ailesiyle birlikte sağlıklı, hayırlı bir ömür versin :Saruboceq:

arkadaslar hepinize ayrı ayrı sonsuz teşekkürler ediyorum ve hepinizi sevgiyle kucaklıyorum sizlerin sayesinde bende vajinin üstesinden geldim okadar mutluyumki yaa ne yazsam ne desem içimdekileri duygularımı nasıl anlatabilirim bilemiyorum ama biz kader arkadaslarıyız sizler beni çok iyi anlıyosunuz bu yüzden.sizleri çok seviyorum Allah hepinizden razı olsun tekrar tekrar teşekkürleropuyorumnanaktan

X