Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar dun gece 01 15 ten ıtıbaren kADIN olmus bulunmakta ve bu ılletten kurtulmus bır ınsan olarak sıze seslenmekteyım ...:)yendimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kurtuldum ya hemde hazırlıksız yakalandım denıcem dedıgım andan ıtıbaren regl grıp mısafır falan fılan derken nasıp olmamıstı gun gece esım benı ıstedıgını söyledı ben en son cuma gunu egzersız yaptım yılbası gecesi deneyelım dedıgım halde inadına yakınlasmak ıstedı tabıı ıslandık ıkımızde ustunde oldugum bır an denıyımmı dedım dalga gecer gıbı sırf alaya almak ıcın söylemıstım gulmustum dene tabii en azından denemıs olursun dedı bır kac sanıye sonra bır baktım tamamen girmiş en ufak ne acı ne agrı ne sızı hıcbısı hıssetmedım ya sevıncten ve soktan donakaldım resmen esım havalara uctu ben önce ınanmadım elınle kontrol et bak tamamen gırdı dedı kontrol ettım ruyada sandım kendımı cunku tam manasıyla ılıskıye gırmıstık hemde defalarca denedi,k git gel yaptık zevkte aldım hala ınanamıyorum ya plansız oldu yataga yorgun gırmıstım aklımın ucundan bıle gecmemıstı yasasın yaaaaaaaaaa Rabbım herkezı bu ılletten en kısa zamanda kurtarsın allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm halayımı cekıınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 2 yıldan sonra halayı hakkettım ben 2 yılımı bosa harcamısım ınanın kızlar hıc dusundugumuz gıbı degılmıs en ufak bır agrı sızı yoktu ya ınanamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

canımm tebrık ederımm maşallah ılk gunden zevk almıssınn super haber bu....

beni bu 9cm tam yarim saat oyaladi ya :) ama git gel fln yapinca gercekten esniyor ve alisiyor ilk basta ama yandi fln ama simdi iyim :)

kizlar 10 cm yapicam birazdan belki istek geldi icime birden ben yapabiliyom diyipte 9cm az degil degilmi iyi yani :) ama 10 cm hazirlamam lazim ondan sonra ne zaman p......yapim acaba cok heyecan ve stressliyim ya atesler basiyor düsündükcede ya :)

Kızlar inanamıyorum kendime ama sanırım bende BASaRDiiiiiiiiiiimm:)) sanırım diyorum çünkü aksamdan beri sok tayım. İnanamıyorum ya oldu ama bu sitenin ve sizinsayenizda. Yardımcı olan herkese binlerce teşekkürler. Allah diyer arkadaslara da nasip etsin bian önce. Sanki bı mucize ya hem de sadece 3 günde yendim. Birbucuk senedir uğraşıyorum saka gibi . Size sunu söylemek istiyorum parmak ve aparat egzersiz yapabildiyseniz olay bitmiştir.Bide kendinize güvenin ve pozitif olun. Cok ciddiyim.ayrıca hicccc acimiyo aparat bile daha zormus simdi anlıyorum.ne olduğunu anlamadım. Umarım hep böyle devam eder sorun çıkmaz. hala soktayim. Acaba ruyamiydi diye sabaha kadar esime sordum. Oda şokta:) darısı hepinizin basına.

çok tebrik ederim,kısa sürede yendin:nazar::nazar:allah başka sıkıntı dert vermesin..:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar dun gece 01 15 ten ıtıbaren kADIN olmus bulunmakta ve bu ılletten kurtulmus bır ınsan olarak sıze seslenmekteyım ...:)yendimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kurtuldum ya hemde hazırlıksız yakalandım denıcem dedıgım andan ıtıbaren regl grıp mısafır falan fılan derken nasıp olmamıstı gun gece esım benı ıstedıgını söyledı ben en son cuma gunu egzersız yaptım yılbası gecesi deneyelım dedıgım halde inadına yakınlasmak ıstedı tabıı ıslandık ıkımızde ustunde oldugum bır an denıyımmı dedım dalga gecer gıbı sırf alaya almak ıcın söylemıstım gulmustum dene tabii en azından denemıs olursun dedı bır kac sanıye sonra bır baktım tamamen girmiş en ufak ne acı ne agrı ne sızı hıcbısı hıssetmedım ya sevıncten ve soktan donakaldım resmen esım havalara uctu ben önce ınanmadım elınle kontrol et bak tamamen gırdı dedı kontrol ettım ruyada sandım kendımı cunku tam manasıyla ılıskıye gırmıstık hemde defalarca denedi,k git gel yaptık zevkte aldım hala ınanamıyorum ya plansız oldu yataga yorgun gırmıstım aklımın ucundan bıle gecmemıstı yasasın yaaaaaaaaaa Rabbım herkezı bu ılletten en kısa zamanda kurtarsın allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm halayımı cekıınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 2 yıldan sonra halayı hakkettım ben 2 yılımı bosa harcamısım ınanın kızlar hıc dusundugumuz gıbı degılmıs en ufak bır agrı sızı yoktu ya ınanamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

ayy canım benim çok sevindim yenmene,çok tebrik ederim,bu halaylar senin için...
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrr Tebrk ediyorummm hadi maşallahhhh sizLeree yaaaa yeni gELinler sizLeriii =))) :KK64::KK64::KK64::KK64: :KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK64::KK64::KK64::KK64:

Maviş Başka bnm bilmediğim yenen var mı taze gELin ?

kizlar suan 9cmlik apaqrat icimde ama bi hos oluyo icim yaaa böyle hafif sizliyo kasilma yok denilcek kadar az :)

bi 10cm gecicem insalla dua edin bana nolur az kaldiiiiiiiiii :)

Teşekkür ederim:). Ben bu siteyi bu Pazartesi gecesi tesadüf sonucu buldum. Ve okudukça yapabileceğime inandım. Doktora da gitmek istemiyordum.salı gunü İlk önce aynanın karşısına geçtim inceledim. Daha sonra serçe parmağıma krem sürdüm ve yavaş yavaş denemeye başladım. Baktım biraz zorlanıyorum ( ikinmak da ise yaradı. Ve nefes egzersizleri. ) elim sanki duvar gibi bişeye deyiyo ama nasıl olduysa sanki onu biraz kaldırımda:) rahatlıkla girdiğini farketttm . Sonra baktım bütün parmaklarım rahatlıkla giriyo. Bu sefer iki parmağımı denedim orda 1 boğumu geçemedim. Ama olsun dedim bu bana yeter . Aksam deneme yapmalıyız diye düşündüm. Tabi başarısız oldu o gece . Ama bütün gun parmak egzersizi yapmıştım. Demek daha zaman var dedim. Dün de burdan okuduğum kadarıyla kulak pamuğunu peceteye sarip jelatinledim. Tv izlerken baktım hepsini alabiliyorum tabi zevk almıyorum ama olsun girmesi bile yeter. Kalinlastirdim peceteyle yine girdi. Sonra dedim hemen mumu denemeliyim onu da tamamen alamadım ama girdi yinede.( bakın hepsi bı gun icinde oluyo) hatta bazılarınız bana şaşırdı muma gecmesen iyi olur acele etme falan diye bende mumu bıraktım kulak pamuğunu kalinlastirdim. Oda girince cesaret geldi. Dün gecede esime dedim ki ya bı deneyelim ama yarım kalabilir sen istemezsen denemeyelim dediM. Oda tabi kıde dedi. Ama o benden bu performansı beklemiyo yüzünden anlıyorum. İçimden hep sunu dedim. Bu aparat buraya girabildigine göre cok beklemeye gerek yok vajin. açılması icin . Demek ki orda bı yol var . Ve cogu insan bunu ilk gecede yapiyosa neden denemiyorum diye. Denedim ve oldu basta gitgel yapamadık ama cesaret ettim onuda yavaş yavaş yapabiliyorum. Hatta esim bu gerçekmi diye ikinciye yapalım dedik ve gerçekmiş. (Tek sorunum sanki icime girince vakum yapmis gibi hava giriyo)Esime cok teşekkür ettim Sabri ve anlayışı icin. Onu cok seviyorum. Kızlar kendinize güvenin ve olumlu olun herzaman. Kötü düşünceleri atın. Hepinizin Allah yardımcısı olsun...
canım çok sevindim tebrik ederim,ben de senin gibi şanslıydım ki tek egzersizle yendim.Hep diyorum tanışmak yetti bana ki sana da öyle olmuş.
hadi geçmiş olsun :KK64:
geçmiş olsun arkadaşım tebrik ederim seni de :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

MERRHABA ;
öncelikkle gelin olmuş arkadaşları buradan tebrik ediyorum ,geçen gün şukufe ile konuştuktan sonra çift parmak egzersizimi yapmıştım ,ve sonra tampon denemem başarılı geçmişti,bakıyorumda herkez reglinin bitmesini bekliyor ....başaran arkadaşları ve güzel yazılarınızı görünce insan bir an önce egzersizlere başlayıp fikir almak istiyor...başaran arkadaşları tebrik ediyorum.
Sevgiler...

nASIL gidiyor hatun?Bak mendili bırakmadım elimden bundan sonraki ilk halayımı sana çekmek istiyorum :KK19:

arkadaşlar merabalar 1 yıllık evliyim ben de bu hastalıkla 3 hafta öncesine kadar savaşıyordum ama sonunda kabus bitti.kusura bakmyın demek istiyorum öncelikle uzun süre üye olmadan takip ettim konuyu yorumları soruları cevapları ve bundan cesaret aldım diyebilirim aslında biraz uzun sürdü cesaretlenmem ama o olay gerçeklşip bittikten sonra kafamı duvara vurmak geldi içimden bu kadar zaman bunun içinmi beklemişim korkmuşum dedim.inanın dediklerinizi harfiyen uyguladım sadece parmak egzersizi ile yendim hiç acı çekmedim bunları yaparken sonunda bitii herşey evlendiğim farkına şimdi varabildim inanki bundan öncesi kocaman bir boşlukmuş.yenmeye çalışan arkadaşr inanın bu iş hepimizi boşu boşuna strese sokmaktan başka bi işe yaramıyor bu yüzden hadi bi cesaret deyin ve başlayın yeni hayatınıza:))))

canım tebrik ederim çok sevindim gözün aydın. çok şükür ,mutluluğun yazından bile belli oluyo kimbilir yüzün ne güzel gülüyodur. Rabbim hiç ağlatmasın inş bundan sorna

arkadaşlar merabalar 1 yıllık evliyim ben de bu hastalıkla 3 hafta öncesine kadar savaşıyordum ama sonunda kabus bitti.kusura bakmyın demek istiyorum öncelikle uzun süre üye olmadan takip ettim konuyu yorumları soruları cevapları ve bundan cesaret aldım diyebilirim aslında biraz uzun sürdü cesaretlenmem ama o olay gerçeklşip bittikten sonra kafamı duvara vurmak geldi içimden bu kadar zaman bunun içinmi beklemişim korkmuşum dedim.inanın dediklerinizi harfiyen uyguladım sadece parmak egzersizi ile yendim hiç acı çekmedim bunları yaparken sonunda bitii herşey evlendiğim farkına şimdi varabildim inanki bundan öncesi kocaman bir boşlukmuş.yenmeye çalışan arkadaşr inanın bu iş hepimizi boşu boşuna strese sokmaktan başka bi işe yaramıyor bu yüzden hadi bi cesaret deyin ve başlayın yeni hayatınıza:))))

bu topiğin ne kadar etkili olduğuna bir kanıt daha

cok sevındım yenmene hergun boyle yenenlerın haberını alıp şenlensek:KK76::KK76::KK76:

kızlar sonunda ultrason jelimi aldım bepanthenden kurtuldum.:) hadi bakalım belki bu iyi gelir bana.ayrıca hala regl olmadım acaba yılbaşında p...s denemesi yapmam ve 2012den önce yenmem için bi firsatmı bu.:)

çok teşekkür ederim sayenizde bi satır bile atlamadan okudum geri dönük bütün sayfalara baktım hangisi bana çare olur diye ve sonunda başardım ve hiç acı çekmeden nasıl olduğunu anlamadım bile şimdide Allah izin verirse çocuğumuz olsun istiyorum.nişanlıyken 1 sene çocuk yapmam diyordum ve o bi sene öyle yada böyle geçti gitti 2012 hepimiz için mutlu bir yıl olur inşallah 31,12,2012 yenmeyen kalmasın o tarihe kadar:)))

Son düzenleme:
slm kızlar ben sanırım kendi kendime stres yaptım. bugece denicem diye. simdi 11cm i bile alamıyorum yaa nedcem

canım benim lütfen sakin ol. aynısı bende de olmuştu, hazırlık yaparken , önceki gün rahatça aldığım 11 i alamadım 10 15 dk. çok oralim bozuldu ama inat ettim asla bırakıp kaçmıcam üstüne gidicem ve bu iş bugün bitecek dedim. sakın pes etme. Allah ın izniyle bu akşam gelin olabilirsin:):)ki 11 i başardıysan zaten olmuşşsun demektir. canım benim hadi biraz cesaret. pes etme takıldığı yerde beklet yapıcam de sesli olarak, sonra nefes al ver gevşe iyice ve gevşeyince nefes verirken yavaşça ittir. sakın stres yapma olur mu

kızlar meraba. bugün doktora gittim. gebelik gözükmüyo dedi. ilaç verdi regl olunca buna başla dedi. yani tedavi sürecim başladı inş en kısa zamanda bebişim olur hayırlısıyla.dualarınızı eksik etmeyin

X