Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar ben de bu illeti 1 ay önce yendim.yaklaşık 8 aydır çekiyodum.Şİmdi çok rahatım.Soruları olanlar varsa yardımcı olmayı isterim herkese.özelden de yazabilirsiniz.gerçekten çok kolaymış diyosun yapınca.

özellikle krizalit kristalin, sarıpapatya,bahar07,maya85 ve adını yazamadığım tüm forum sakinleri.....herkese teker teker teşekkür ediyorum...doktorumu da sizin sayenizde buldum,çözüm yollarını da..ve en önemlisi şifamı da...allah sizleri vesile etti...inş. bu sıkıntıyı çeken tüm arkadaşlarımız bir an önce şifa bulur...dualarımızda birbirimizi unutmayalım....

benim de bunu yenen arkadaşlarla konuşmak istediğim şeyler var..özelden bana ulaşabilirmisiniz lütfen..

selencim ben çiçeği burnunda yenenlerdenim...ama temkinli ve tedirginim...eşimle her gece deneme yapmaya karar verdik.acaba gündüzleri egzersize devam etsem mi? doktorum gerek yok dedi.ama kendini iyi hissedeceksen yap dedi

selencim ben çiçeği burnunda yenenlerdenim...ama temkinli ve tedirginim...eşimle her gece deneme yapmaya karar verdik.acaba gündüzleri egzersize devam etsem mi? doktorum gerek yok dedi.ama kendini iyi hissedeceksen yap dedi

canımcım bence devam et derim çünkü çok yaralı oluyo kendini hakikaten iyi hissediyosun şahsen bende ilk zamanlar öle yaptım faydasını gördüm kendime iyice güven geldikten sonra herşeyi bıraktım...

Arkadaşlar merhabalar yine ben :) Dün çok bunalımdaydım bu iletten kurtulmak istiyorum artık...Doktoruma gittim bugün biraz daha iyim Allaha şükür...Sizlere bir kaç birşey soracağım biz p.. denemesini yaptık çok az girebildi .Belirli bir yere geldiğimizde çok acı hissediyorum .Bu acı yüzünden ilerleyemiyoruz.Sizde de oldu mu bu ...Sizden gelecek bütün tavsiyelere çok ihtiyacım var. Canım acıdığı için devamı bir türlü gelmiyor :KK43:(

canımcım bence devam et derim çünkü çok yaralı oluyo kendini hakikaten iyi hissediyosun şahsen bende ilk zamanlar öle yaptım faydasını gördüm kendime iyice güven geldikten sonra herşeyi bıraktım...

evet yapabildigimi bir kez daha görmek iyi geliyo..bir de canım ben 2 parmaktan sonra penise gectim.yani kalın mumla denedim ama zorlandıgım icin bıraktım..doktorum muma falan gerek yok dedi.eşimle de 2 parmak deneyip penise gectik.acaba gündüzleri mumla calışsam penis girişinin kolay olmasında bir faydası olur mu

evet yapabildigimi bir kez daha görmek iyi geliyo..bir de canım ben 2 parmaktan sonra penise gectim.yani kalın mumla denedim ama zorlandıgım icin bıraktım..doktorum muma falan gerek yok dedi.eşimle de 2 parmak deneyip penise gectik.acaba gündüzleri mumla calışsam penis girişinin kolay olmasında bir faydası olur mu

ben aynen senin dediğin gibi yapıyodum canım yani gündüzleri yani eşim gelmeden bir kaç saat önce mumla deniyodum git gel yapıyodum sonra akşam eşimle deneme yapıyoduk rahat oluyodu gerçkten açılmış oluyo orası

Arkadaşlar merhabalar yine ben :) Dün çok bunalımdaydım bu iletten kurtulmak istiyorum artık...Doktoruma gittim bugün biraz daha iyim Allaha şükür...Sizlere bir kaç birşey soracağım biz p.. denemesini yaptık çok az girebildi .Belirli bir yere geldiğimizde çok acı hissediyorum .Bu acı yüzünden ilerleyemiyoruz.Sizde de oldu mu bu ...Sizden gelecek bütün tavsiyelere çok ihtiyacım var. Canım acıdığı için devamı bir türlü gelmiyor :KK43:(
o acıyı ortadan kaldıra bılrıısn emla kreem var onu al ılıskı oncesı ıserı kısma sur parmagınla bır muddet sonra uyuuscak ve acı falan hıc bır sye hıısetmıyceksın hatta oldumu dıyceksın ama o kremı kullan mutlaka

Acı hisetmem normal değil mi bu arada kanamada oldu ..Ben hiç kadın doğuma gitmediğim için acaba tek bendemi oluyor böyle sıkıntılar diye düşünüyorum ister istemez...Bana çoookkk dua edin .. Artık dayanamıyorum . Çok sıkıntılıyılım mafoldumben

canım seni o kadar iyi anlıyorum ki...ah o acı duygusu var ya....işte onu var ya bi çöpe atsak gerisi kolay...aslında acı falan yok...ben de hep öyle diyodum.ya acıyor işte sanki batıyo gibi birşeyler diyodum...bir yere kadar giriyo ama sonrası acıyor diyodum.ama yok öyle bişey emin ol.bebeğin çıkabildiği bi yere penis neden girmesin ki..üstelik ne parmak ne mum..vajinamızla en uyumlu olan şey penis..yani bize zarar verebilecek en son şey....e zarar veremezse acı da vermez...buna inan canım...acı ve ağrı kelimelerini çöpe atmaktan başla işe...kendini rahatlat ve yapabileceğine sonuna kadar inan.....

Bazen o kadar anlayışsız oluyor ki insanlar bu siteyi keşke önce bulsaydım. Birşeyler yazmasamda yazıları okuduğum zaman bile rahatlıyorum. Sanki orada bir duvar var duvara baskı yapıyormuş gibi bir his işte ...Anlaşılmak güzel bir duygu :)

arkadaşlar ben de bu illeti 1 ay önce yendim.yaklaşık 8 aydır çekiyodum.Şİmdi çok rahatım.Soruları olanlar varsa yardımcı olmayı isterim herkese.özelden de yazabilirsiniz.gerçekten çok kolaymış diyosun yapınca.

Tebrik ederim canım, kurtulduğuna sevindim...

Bazen o kadar anlayışsız oluyor ki insanlar bu siteyi keşke önce bulsaydım. Birşeyler yazmasamda yazıları okuduğum zaman bile rahatlıyorum. Sanki orada bir duvar var duvara baskı yapıyormuş gibi bir his işte ...Anlaşılmak güzel bir duygu :)

evet canım insan en çok anlayış istiyo bu durumda....zaten kimseyle paylaşamıyosun....benim eşim de başlarda çok zorlamıştı beni...boşanmanın eşiğine gelmiştik..allahtan bu sitedeki arkadaşlar vardı ve içimi döküp rahatlıyodum...sonradan eşim de değişti ve destek olmaya başladı da sonunda yenebildim....

X