Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım tebrikkllerrrrrr!! Peşpeşe gelin olduk hadi bagammmm halaylar sana gessiiinnnggg!!! :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Dün gece en rahat uykumu uyudum. Çünkü ben gelin olduuuuooommmm !!! :KK1: Bu iş burada bitti. :emir_bebek: Kasma şarkısını bize armağan eden arkadaşımıza, bu siteyi kuranlara,En Büyük KK alt başlığı açana, ha deyip egzersize başlamamı sağlayan ocean_’a , beni yönlendiren althea’ya, bize yardımcı olan ve çıtıpıtı bi hatun olduğunu düşündüğüm inciözmen’e, kendisine hiç soru sormasam da muhabbet beslediğim sela1’ya, ağladığımda mümüklerimi silen zealea’ya, pozisyon ustası olup bana taktik veren reşo ağama, beni gayrete getiren diğer egzersizci arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim :KK16::KK16::KK16:. Bencil olduğumu düşünüp editör kesilen ve bunu beğenen arkadaşlarıma(!) selam olsun. Ben kurtuldum sen de kurtul!! Haydi egzersizciler let’s gooaahh!!!! :21: Herkese mutlu, bol fikifikili günler dilerim. :KK51::KK52::KK52::KK52::108::119:

Canimmm tebriklerrrr inanmiorum bu ne siddet bu celal :))) tatlimmm sen evelden istermisin bu isi ahaha:KK1:
luzummm iltifat etminn merciiii :KK3:
siimdi sana vajisiz bol fikifikili gunler geceler diliorum...En Büyük TÜRKİYEEn Büyük KKo

Hay Allah iyiliğinizi versin emi çok güldüm kendime :18::18::18:

çok sağol canım...

heheheh senlik bir durum yok ben de ilk geldiğimde bu miki nedir diyordum.meğer bizim burda Zealea diye tatlı ve komik bir arkadaşımız var isim anası oymuş.miki miki nekadar sevımlı gelıyor kulağa değil mi:KK9:

Ciddi misin?? İnsan artık çaresiz kalınca ne yola başvurcağını şaşırıyo...Ben de herşeyi deneyebilecek durumdayım şu anda... Bir soru sormak istiyorum: daha 6 ayda sırf vaji yüzünden kocamla kaç kez ayrılmanın eşiğine geldik ki birbirimizi deli gibi sevdiğimiz halde...bu kadar süre evliliği yürütebilmiş olmanızın sırrı nedir?

Canım ayrıca, ilişkimizde fiziksel şiddet hiç olmadı ama psikolojik şiddet maksimum seviyedeydi. Ve ikimiz de bu vajinusmus konusunu ailelere söylemedik. Ben hiçbir zaman aileme, bana böyle davranıyor, böyle söylüyor...vs. demedim. Çünkü böyle birşey yapsam olay büyüyecekti....

evet lütfen bırakmayın..yoksa yine ertelerim falan..ya peki egzersizlere başlıyım ama eşimle o işe girişmeyeyim mi bu zaman zarfında?

çalıştığımız aparatın çevre uzunluğu 10 cm olana kadar eş denemesi yasak!çünkü o denemedekı herhangi bir olumsuzluk seni tekrar en başa götürebilir.bunun için kendini hazır hissetmen gerek.

canım aynı şey dün bende de oldu dün ilk defa yaptığımız için tabi hiç hız olmasın dedim daha şoku yeni atlattım neticede. eşim de tabii olur dedi ama senin dediğin gibi aslında o da artık herşeyin normale dönmesini içime boşalmk istiyor o aşamaya gelmek uzun mu sürcek ve de şu tuvalet hissi bunu napcaz?

Evet tatlim ya bende cozemedim nasil olcak dur bi cileklime seslenelim o tecrubeli bizden...
Cileklimmpudingimmm sesin cikmioo napionn el at sorularimiza plss

Evet tatlim ya bende cozemedim nasil olcak dur bi cileklime seslenelim o tecrubeli bizden...
Cileklimmpudingimmm sesin cikmioo napionn el at sorularimiza plss

İnciiiii :KK47: ne o umutsuz haller yaa..nasıl olacağı var mı sanki hiç yapmadın allah allah.. alt pozisyonda sen bir benim dediklerimi yap hele nasıl kolay olduğunu göreceksin..

Biz git gel kolay yapıyoruz hızlanmasına hızlandık da bir de miki efendi bi tam kendine gelse hiç affetmicek sanırım :KK37:

kendine şu olayı stres yapma alttı üsttü takılma.zamanla her şey oturacak rayına sakin ol rahat ol yeter..

Seyyy immm:KK30: ya benim adam hizlanmak istio gecen cok iyiydk sali gunu hizlanamadik siz hizlandinizmi bide benimkinde sert... Sorunu yok sukurde tam hizlanamadigindan icindeyken bosalamio onceki fibi disarda surtunerek buda beni dusunduruyo:KK31:
bide acayip wc ihtiyacim oluo oanda ve gunduzleri bile cok cikar oldm wc sizdede olmusmuydu

O çiş hissi ilk denememizde oldu sonra geçti.ama ufak bi kassam sıkışmış gibi oluyorum artık serbest bırakmayı öğrendim sayılır canım..git gel neden yapamıyosnz ki sen mi izin vermiyosun hızlı yapmasına dışarı olayını unutun artık sürtünme geçmişte kaldı yav noluyor sana böyle?

hemen pozisyon değiştirmeyin bence canım. ben 2 ay sonra alta geçtim üstte alıştım öyle birde ilk olarak üstte oluyordum sonra hemen alta geçiyordum o zaman genişliyor
Haklisin canm bende diorm ustte oluo birak alisiyim sonra deiselim yok sen sonra onada sartlanirsin hep ustte yaparis dio gozu korktu kovisin :)

İnciiiii :KK47: ne o umutsuz haller yaa..nasıl olacağı var mı sanki hiç yapmadın allah allah.. alt pozisyonda sen bir benim dediklerimi yap hele nasıl kolay olduğunu göreceksin..

Biz git gel kolay yapıyoruz hızlanmasına hızlandık da bir de miki efendi bi tam kendine gelse hiç affetmicek sanırım :KK37:

kendine şu olayı stres yapma alttı üsttü takılma.zamanla her şey oturacak rayına sakin ol rahat ol yeter..

Yapcam yarin deneme gunu :)kuzum ya bende diprum yavas yavas hizlan adam sanki ben parishiltonm oyle olmami istiyo beklentimiz yuksek yani ama dun konustk yavas uavas hizlanicaz gecen cok iyiydin dio istersen 25agustos oncesini dusin hamgisi dedim ....
Ben kendimi serbest birakinca cisim gelio :)halen...

oldu işte sonunda oldu bim bam bom rüyalarım gerçek oldu bim bam bom duyduk duymadık demesin hiç kimse işte ilan ediyorum herkeseeeeeeeeee: Ah ah ah çok şükür dostlar sonunda artık ben de gelin oldum...:))))))
çok mutluyuuuummmmmmmmmmmmm halaylar çekilsin:)))) halay ekibi nerde?:)

tebrikler..oh çok şükür bir kişi daha kurtuldu..halaylar yeni gelinimize:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Yapcam yarin deneme gunu :)kuzum ya bende diprum yavas yavas hizlan adam sanki ben parishiltonm oyle olmami istiyo beklentimiz yuksek yani ama dun konustk yavas uavas hizlanicaz gecen cok iyiydin dio istersen 25agustos oncesini dusin hamgisi dedim ....
Ben kendimi serbest birakinca cisim gelio :)halen...

Zamanla hepsi düzene girecek sabırlı olsun kocacığında azcık :)) ben çok yaşamadım çiş olayını ama kızlar söylüyordu zamanla geçiyormuş.He bi de unutmadan söyleyim az açık olceek ama ilişkiden önce temiz bir ufak havlu ayarlayın ıslatsın ılık suyla silsin mikisini efendin :KK17: bana bir büyüğümün önerisiydi evlenmeden önce ilişkiden önce duş almaya üşeniyor bu düdükler hatta buna bile zor alıştırdım nolcak diip duruyor.temiz olunca hem biz enfeksiyon filan kapmayız hem yanma olayı az oluyor.nihayetinde çok hijyenik bişi değil p..s :))

Canım tebrikkllerrrrrr!! Peşpeşe gelin olduk hadi bagammmm halaylar sana gessiiinnnggg!!! :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Dün gece en rahat uykumu uyudum. Çünkü ben gelin olduuuuooommmm !!! :KK1: Bu iş burada bitti. :emir_bebek: Kasma şarkısını bize armağan eden arkadaşımıza, bu siteyi kuranlara,En Büyük KK alt başlığı açana, ha deyip egzersize başlamamı sağlayan ocean_’a , beni yönlendiren althea’ya, bize yardımcı olan ve çıtıpıtı bi hatun olduğunu düşündüğüm inciözmen’e, kendisine hiç soru sormasam da muhabbet beslediğim sela1’ya, ağladığımda mümüklerimi silen zealea’ya, pozisyon ustası olup bana taktik veren reşo ağama, beni gayrete getiren diğer egzersizci arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim :KK16::KK16::KK16:. Bencil olduğumu düşünüp editör kesilen ve bunu beğenen arkadaşlarıma(!) selam olsun. Ben kurtuldum sen de kurtul!! Haydi egzersizciler let’s gooaahh!!!! :21: Herkese mutlu, bol fikifikili günler dilerim. :KK51::KK52::KK52::KK52::108::119:

tebrikler büyüdün ve gelin oldun .. gelinler çifter çifter maşallah:nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Egzersizde P...s boyutuna gelene kadar ve kendinin hazır hissedene kadar eşle deneme yapma bence..olmaz filan boşuna hayal kırıklığı olmasın..
çok sabırsızım ve hemen kurtulmak istiyorum bundan..sebat etmeyi öğrenebilirim inşallah..sevgiler ve çok teşekkürler..artık burdayım nasipse..inşallah kurtulurum...

:KK16::KK16::KK16:merhaba kızlar gecen bana ugurlu gelen jelın adını yazıcaktım buraya aklımdayken yazıyım hemen ben cok memnun kaldım yanma faln yok anestezılıymış ama ıkı tıp var kızlar dıger taraf için olanı alın cunku onda varmş anestezi adı..viaxi glide insallah sızede ugurlu gelırr öptüm :KK16::KK16::KK16:

Zamanla hepsi düzene girecek sabırlı olsun kocacığında azcık :)) ben çok yaşamadım çiş olayını ama kızlar söylüyordu zamanla geçiyormuş.He bi de unutmadan söyleyim az açık olceek ama ilişkiden önce temiz bir ufak havlu ayarlayın ıslatsın ılık suyla silsin mikisini efendin :KK17: bana bir büyüğümün önerisiydi evlenmeden önce ilişkiden önce duş almaya üşeniyor bu düdükler hatta buna bile zor alıştırdım nolcak diip duruyor.temiz olunca hem biz enfeksiyon filan kapmayız hem yanma olayı az oluyor.nihayetinde çok hijyenik bişi değil p..s :))

Ona dikkat ederim.sulur benim.kociste titizz acayip temiz asla pis koku olmamali oncesind mutlaka dusa girer benimde girmemi ister temisss insanlarizz evelallaahh:KK1:

X