Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canim bise sorucam o kasma aninda naptin ben bacaklarimla itiyom mesela altta olinca ustte oluncada beceremiyomm deneme yaptim olmadii naapmam gerekiyo kasmmak icin

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
altta olursanız itersiniz, genelde üst daha iyidir ilk etapta tabi farklı pozisyonda rahat edenler var ama genelde kontrol sizde olduğu için üstte rahat edersinizi. kastığınız anda durup derin derin nefes alıp verir sonrada kabız gibi ıkınırsanız, ıkınırken aynı anda kendinizi kasamayacağınız için vajina p girişine izin verir.

altta olursanız itersiniz, genelde üst daha iyidir ilk etapta tabi farklı pozisyonda rahat edenler var ama genelde kontrol sizde olduğu için üstte rahat edersinizi. kastığınız anda durup derin derin nefes alıp verir sonrada kabız gibi ıkınırsanız, ıkınırken aynı anda kendinizi kasamayacağınız için vajina p girişine izin verir.

Ya o an ne nefes yaapabiliyorum ne ikinabiliyorum panikliyorum resmen bide esim ileri geri yapmaya calisiyo girsin diye ondanmi aceba

Ya o an ne nefes yaapabiliyorum ne ikinabiliyorum panikliyorum resmen bide esim ileri geri yapmaya calisiyo girsin diye ondanmi aceba
hayır canım eşin pasif durmalı, bende panikliyordum ama sen dur ben deneyeceğim dersen kendi kendine afedersin elinle tutup yerleştirmeye çalış, paniklediğinde dur dediğim gibi 10 kere belki nefes al derin derin ve rahatla.

arkadaşlar ben artık girmesine izin verıyorum,gırıyorda ama olmuyor anlamadım daha da mı ilerı gırecek ne yapıcam ben ya,bir yerde yanlıs yapıyoruz da nerde ::KK1:

arkadaşlar ben artık girmesine izin verıyorum,gırıyorda ama olmuyor anlamadım daha da mı ilerı gırecek ne yapıcam ben ya,bir yerde yanlıs yapıyoruz da nerde ::KK1:
yarıya kadar gelip duvara çarpmış gibi mi hissediyorsunuz, p sonuna kadar girmeli. vajina içi dümdüz değil o yüzden. hangi pozisyonda denediğinizi öğrenebilir miyim? ayrıca birazcık giriyorsa zaten gerisi inan bana çok kolay yolun yarısından fazlasını aşmışsın demektir. sadece yön sorunu kalmış.

yarıya kadar gelip duvara çarpmış gibi mi hissediyorsunuz, p sonuna kadar girmeli. vajina içi dümdüz değil o yüzden. hangi pozisyonda denediğinizi öğrenebilir miyim? ayrıca birazcık giriyorsa zaten gerisi inan bana çok kolay yolun yarısından fazlasını aşmışsın demektir. sadece yön sorunu kalmış.

kaderim-- duvara çarpma falan hiseetmıoyruz gidiyor cok guzel en son bıraz yanma hıssedıyorum sonra pes edıyoruz galıba,ben allta oluyorm.yardımlarını beklıyorum .

kaderim-- duvara çarpma falan hiseetmıoyruz gidiyor cok guzel en son bıraz yanma hıssedıyorum sonra pes edıyoruz galıba,ben allta oluyorm.yardımlarını beklıyorum .
süpersin demek ki baya ilerlemişsin, canım bak yanma kuruluktan olur hiçbirşey sürmüyor musunuz? ben ilk iki deneme için zeytinyağ öneririm, sonra zaten acımadığını gördüğün için gerek kalmayacak, bak altta deniyorsan, poponun altına yastık koy, deneme esnasında ne kadar kafan dağılırsa o kadar rahat olursun, eşin giriş esnasında dokunur öper falan gibi seni etkilemeye devam ederse o zaman çok rahat edersin, ayrıca hiç konuşmayın o esnada dikkatin dağıldığında ıslansanda ıslaklığın gider çünkü,yanma olur o zaman da.

ne dıyeyeım ALLAH yardımcımız olsun inşallah bitecek bir gün bu iş :nazar:
ciddi söylüyorum ama mutlaka tavsiye ederim, şimdi neden yanma oluyor ne kadar istesen de tedirginlik panik olunca kuruluk oluyor dolayısıyla yanma oluyor, bak aştıktan sonra bile sen isteksiz olsan mesela istemeyerek eşini kırmamak için kabul etsen inan bana o zaman da yanma hissedersin, bu istekle kendini vermeden olmaz,hele ki ilk başta korkularımızı aşmamız için harici bir kayganlık =) eklememiz lazım ki ilk tedirginliğimizi atıp, aslında ne kolaymış demek için.

Tamamen o ana hazır olma ile alakali canım çok yüklenme kendine . Sen işin cogunu hallettmissin zaten. Bana göre yapmışsin bile.
Ve birde o anda haz alma ile çok alakali diye düşünüyorum ben. Çünkü haz anında o halde iken benim egzersizim çok ama çok rahat oluyor. Yani bu muydu yani diyorum ve olumsuz düşünmemëye çalışıyorum. Olcak inşallah bence sen çok rahat yaparsın. Ben inanıyorum

inşallah ya ne güzel konuşuyorsun öyle:)allahm hepimize dermanını versn inşallah.çok şükür bugün daha rahat aldım.ama ıkınmadgm zaman girmiyor bu normal mi yani ıkınınca giriyor

X