Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadşlr merhbaa ben 7 aylık evlym ve henz ilişkye giremdk :KK43::KK43::KK43: doktora yeni gittim ama fizyoljk hiç bi sıkıntm olmadğmı vajnsmus olduğumu söyledi psikiyatrye yönlerdrdi doktorn randuvlarda dolu ama ben burdki bir çok kişi gibi bu konuyu kendm aşmk istyrm :KK43: burda bahsedilen kegel egzersizleri hiç ilişkiye girmeyen de uygulanlblr mi kızlığa bir zarar verir mi canm acır diye çk korkym :KK43: yardmcı olursanz çk sevnrm :KK43:
bende bir buçuk aylık evliyim doktora gitmeyi de istemiyorum sen hiç psikaytr iye gittin mi peki canım

Yenen arkadaşlara bir şey sormak istiyorum ben kendi parmağımla yapamadığm için eşimin parmagını aldım bikac kere sonra cesaretle penis te az girdi ya da şimdi sormak istediğim bunu böyle mi devam ettirmeliyim yani rahatsız ettiği bi nokta var orda duruyo acıtıyo haraket de serbest değilim yani sanki ağrı yapıyo.yoksa parmakla aparatla mı devam etmeliyiz.

Bir de çoğu kişiden farklı olarak aparat ve parmak bana daha itici geliyor çünkü daha sertler penisin yapısı tam oraya göre yumuşaklığı var ondan onla denemeye devam edeyim mi

Valla kaç kişi adres verdi aparat gönderdik kime ne sapıklık yaptık kızlar söylesin burdalar .. onuda bırak hiç bir arkadaşn bende ne teli ne adresi vardır kargoları ulaştıktan sonra hepsini sildim ... Silmeyip ne yapacam❓❓❓❓

Sagolsun Ozum bana da aparat gonderdi.ben kendi adimi ve acik adresimi yazmistim.benden once Hulyaya gondermisti o yendi.ben hala yenemedim.kendime o kadar kiziyorum ki.esim bir aydir sehir disinda.ben de ailemin yaninda kaliyorum o yuzden egzersiz de yapamiyorum.ama burayi hep okuyor takip ediyorum.kizlar burdan bir arkadas bana vajinusmusu yenmek diye bir kitap gonderdi.taa Antalyadan ustelik..burda iyi niyetli cok insan var.derdinizi anlatin aparat icin Ozum e basvurun.

Valla kaç kişi adres verdi aparat gönderdik kime ne sapıklık yaptık kızlar söylesin burdalar .. onuda bırak hiç bir arkadaşn bende ne teli ne adresi vardır kargoları ulaştıktan sonra hepsini sildim ... Silmeyip ne yapacam❓❓❓❓

Sagolsun Ozum bana da aparat gonderdi.ben kendi adimi ve acik adresimi yazmistim.benden once Hulyaya gondermisti o yendi.ben hala yenemedim.kendime o kadar kiziyorum ki.esim bir aydir sehir disinda.ben de ailemin yaninda kaliyorum o yuzden egzersiz de yapamiyorum.ama burayi hep okuyor takip ediyorum.kizlar burdan bir arkadas bana vajinusmusu yenmek diye bir kitap gonderdi.taa Antalyadan ustelik..burda iyi niyetli cok insan var.derdinizi anlatin aparat icin Ozum e basvurun.

Zencefil sen bizim grupta değilsin değilmi sen beni faceye ekle ben senin yakana bi yapışım yapman için ..gruba gel daha motive olacan yapmak için hırslanacan sadece hülya değil kaç kişiye aparat gönderdik çok şükür yendiler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sonunda bende yendim , huzurum yavas yavas donuyor yuvama , cok sukurler olsun, aslinda gercekten Zor bir sey diyilmis , ben parmak eksersizi 1 kere yaptim , egzersizi kocamla yapmaya basladim ilk basda penisi dokunduramiyodum , ilk dokundurmayi oyrendim , sonra penisle egzersiz yapmaya basladik zeytin yagiyla , inanin hic acimiyor , 5 ay boshuna dert ediyomusum cok umutsuzdum ama dusundiyumuz kadar Zor deyil , darisi yapmayanlarin bashina Allah butun yuvalara huzur dolu gunler nasip etsin 🙏🙏🙏
Ayy darısı başıma senin adına sevindim canim inşallah bir an evvel bende kurtulurum bu dertten ben şimdilik sadece p. Yi dokundurabiliyorum ama içeri denemedim hiç en başta yaklastiramiyorum bile

Zencefil sen bizim grupta değilsin değilmi sen beni faceye ekle ben senin yakana bi yapışım yapman için ..gruba gel daha motive olacan yapmak için hırslanacan sadece hülya değil kaç kişiye aparat gönderdik çok şükür yendiler

Face grubunda degilim dogru.facedeki arkadaslara su kisi bu gruba katildi diye reklam geliyor ya insanlar ogrenicek diye utandim.ailemden cok yakin arkadaslarimdan bile kimseye soylemedim bu durumu.insanlarin beni konusmasini istemem.ama yeni bir face hesabi acip sana msj aticam adim su diye beni eklersin.facedeki grup burdan daha mi aktif?

Face grubunda degilim dogru.facedeki arkadaslara su kisi bu gruba katildi diye reklam geliyor ya insanlar ogrenicek diye utandim.ailemden cok yakin arkadaslarimdan bile kimseye soylemedim bu durumu.insanlarin beni konusmasini istemem.ama yeni bir face hesabi acip sana msj aticam adim su diye beni eklersin.facedeki grup burdan daha mi aktif?
Bende utandım hep face de olmak istemedim bu konuda

Face grubunda degilim dogru.facedeki arkadaslara su kisi bu gruba katildi diye reklam geliyor ya insanlar ogrenicek diye utandim.ailemden cok yakin arkadaslarimdan bile kimseye soylemedim bu durumu.insanlarin beni konusmasini istemem.facedeki grup burdan daha mi aktif?

cnm ben de o gruptayım,grubumuz gizli asla sen harici kimse göremez.sahura kadar herkes durumunu yazıyor buradan daha aktif.o gruba gelen yenmeden çıkmıyor inan.

Son düzenleme:
Bana neden cevap vermiosunuz 2 parmaga gecicem bugun kus seklimi yapmam gerekio :KK43: korkuyorum yapamicam diye. Bide es denemesine gecince ben altta olunca yapsam olurmu uste korkuom daha cok acir die

Bana neden cevap vermiosunuz 2 parmaga gecicem bugun kus seklimi yapmam gerekio :KK43: korkuyorum yapamicam diye. Bide es denemesine gecince ben altta olunca yapsam olurmu uste korkuom daha cok acir die

işaret ve orta parmagını küs işareti yap, dr. eldivenine ya da prezervatife geçir kayganlaştır ve dene cnm. vajen içinde oval çiz, makas işareti yap, saga sola kaydır parmaklarını.ben altta yendim vajiyi, popo altına yastık koy öyle cok rahat.

cnm ben de o gruptayım,grubumuz gizli asla sen harici kimse göremez.sahura kadar herkes durumunu yazıyor buradan daha aktif.o gruba gelen yenmeden çıkmıyor inan.

Umarim oyle olur artik bunaldim bu durumdan.esim gelince daha ustune duserek baslayacagim calismalara.faceye de katilacagim cunku boyle okuyarak da bir sey olmuyor harekete gecmek lazim.

bana neden cevap vermiosunuz 2 parmaga gecicem bugun kus seklimi yapmam gerekio :KK43: korkuyorum yapamicam diye. Bide es denemesine gecince ben altta olunca yapsam olurmu uste korkuom daha cok acir die

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynen cnm küs işareti yap bende üstte bi kaç denemden sonra altta yendim.

Grup dediginiz ne arkdslar

facede gizli grup actık,ve ücretsiz aparat gonderiyoruz şu ünlü dr.ların çalıştırdıgından.ben de 1yıldır kk.da ümitsizce dolanırken buradaki hülya arkadaşımız sayesinde oraya üye oldm ve gönderilen aparatla yendim.özüm34 grup kurucularımızdandır ve grupta yenenler yenemeyenlere taktik ve sonsuz destek veriyor.bu şekilde grubumuz kısaca.

facede gizli grup actık,ve ücretsiz aparat gonderiyoruz şu ünlü dr.ların çalıştırdıgından.ben de 1yıldır kk.da ümitsizce dolanırken buradaki hülya arkadaşımız sayesinde oraya üye oldm ve gönderilen aparatla yendim.özüm34 grup kurucularımızdandır ve grupta yenenler yenemeyenlere taktik ve sonsuz destek veriyor.bu şekilde grubumuz kısaca.

Grup adi ne bende katilayim

X