Vajinismusu 3 günde kendi kendime yendim.

Kendini gevşetmelisin biraz ordaki kaslarımızı sıktıgımız zaman zaten girişi zorlanır ister istemez nefes ve kegel egzersizi öğrenin ben aparat sayesinde yendim isterseniz yardımcı olayım özelden yazayım😘
Ben yaklasik bir aydir sessiz sesiz bi kosede yazilanlari okuyorum..ve soylediklerinizi yapiyorum ama tam sonuca varamadim hangi grupta yardimci oluyorsaniz benide alirmisiniz

Ben yaklasik bir aydir sessiz sesiz bi kosede yazilanlari okuyorum..ve soylediklerinizi yapiyorum ama tam sonuca varamadim hangi grupta yardimci oluyorsaniz benide alirmisiniz
Tamam canım inşallah sende yenenlerden olcaksın özelden de yazayım sana 😘

Vajinusmusla ilgili canım bende zamanınds çok çektim hassas konu olunca elimdem geldiğince yazıyorum o dönüş bu dönüş 😍🤣
Bende de vajinismus var sanıyordum ama sanırım isteksizlik var emin de değilim. İlişki oluyor ama acı veriyorsa birleşme acı veriyorsa vajinismus değildir dimi

Bende de vajinismus var sanıyordum ama sanırım isteksizlik var emin de değilim. İlişki oluyor ama acı veriyorsa birleşme acı veriyorsa vajinismus değildir dimi
Evet canım vajinismus da birleşme hiçbir şekilde olmuyor bence sen de isteksizlik ve aynı zamanda kuruluk da vardır o yüzden kayganlaştırıcı kesinlikle kullan ve ilişki yanında nefes Kegel egzersizlerini uygula YouTube’da videoları var onlar çok rahatlatır seni🥰

Ben erkek arkadaşımla yaşıyorum,4 aydır vajinismus belasıyla uğraştım anksiyete,panik atak hepsini yaşadım,izzet güllü videolarını izlemeye başladım korkumdan korkmamayı öğrendiğim an bi anda sadece kayganlaştırıcı yardımıyla ve benim kontrolüm altında yendim(çok kontrolcü bi insanımdır)ve o kadar gereksiz korkmuşum ki aslında o kadar basit bir şeymiş ki KORKUNUZDAN KORKMAYIN YILLARCA BİZE KORKUMUZDAN KORKMAK ÖĞRETİLDİ İSTERSENİZ HERŞEYİ YAPARSINIZ SADECE ZAMAN☘️
nasıl sizin kontrolünüzdeydiii lütfen anlatabilir misiniz ben de cok kontrolcüyüm maalesef bu nedenle başaramıyorum :KK43:

Konu çok hoşuma gitti. Benim de bir benzer hikayem var. Daha küçük kizligimdan itibaren dişil enerjiyle sarmalanmis bir yengeç burcuydum. Bu tarz konular; ilişki, hamilelik,doğum,annelik falan hep bana yakın gelmiştir. Hatta adetlerim bile bence bu kadınlığımla barismamin etkisiyle sıfır ağrılı geçer. Ama ne hikmetse uzun süre bu problemi yaşadim.
Ki yani vajinismus olacak son insan sanardim kendimi. Düşün, ortamı bile ben ayarlamistim. Ama mutsuz son... Benim karşımdaki kisi bunu sorun olarak görmeyi geç , türk kızlığının bir uzantısı olarak benim bunu istediğimi sanardi,o yüzden problem etmezdi. Ama asla bekaretiyle övünen biri olmadım, biriyle bu kadar yakinlasip evleneceğim insana hiç iliksiye girmemiş gibi davranmak zaten aslaaa yapacağım bir hareket değil.. gel zaman git zaman biz ayrıldik ettik vs vs ama benim problem olduğu yerde duruyor. Ben de cinsel terapi almaya karar verdim, hatta cised'in terapilerini falan araştırdım ,ettim. Tam kafama koyduğum hafta hiç zorlanmadan, hatta ağrıyı siziyi geç, kan bile gelmeden vuslata erdim.
Zaten okuduğum çokça yazıda kan gelmesinin kişinin kendisini kasmasiyla ve yeterli islakliga sahip olmamasiyla ilgili bir durum olduğunu, aslında normalin hiç kan gelmemesi olduğunu söylüyordu.
Tabii ki burada üstte yazan bir arkadaşın dedigi gibi fizyolojik sebepler hariç . Operasyonluk bir hymen'e sahip olmayanlar için bu söylediğim
yol gösterici olması açısından başarınızın aşamalarını anlatabilir misiniz peki :)

Ben erkek arkadaşımla yaşıyorum,4 aydır vajinismus belasıyla uğraştım anksiyete,panik atak hepsini yaşadım,izzet güllü videolarını izlemeye başladım korkumdan korkmamayı öğrendiğim an bi anda sadece kayganlaştırıcı yardımıyla ve benim kontrolüm altında yendim(çok kontrolcü bi insanımdır)ve o kadar gereksiz korkmuşum ki aslında o kadar basit bir şeymiş ki KORKUNUZDAN KORKMAYIN YILLARCA BİZE KORKUMUZDAN KORKMAK ÖĞRETİLDİ İSTERSENİZ HERŞEYİ YAPARSINIZ SADECE ZAMAN☘️
Yaaa nasıl oldu ben artık kafayı yicem delik açılıyor ama duvar var gibi sanki canım açıldığı İçin içime alamıyorum kaygankaştırcı kullanmadık hiç faydası olur mu cidden

X