Jinekoloji VAJİNİSMUSU NASIL YENDİM ANLATIYORUM

Karamelhanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
8
3
28
Öncelikle ben uzun zamandır evliyim çoktandır yazmak aklımdaydı çocuklardan vakit bulup yazamamıştım.
Hanımlar her vajinismus vakası farklıdır öncelikle bunu belirtelim. Benim durumumda olanlar olabilir diye yazıyorum belki faydam olur. Benim 4 ay ilişkim gerçekleşmedi sebebi bacakları kapatmak veya kendimi kasmak değildi çünkü severek evlilik yaptım ve utangaç değilimdir. 🤭 2 sefer doktora gittim bir sorun olmadığını söyledi, Vajinismus için psikologa gittim bir faydası olmadı çünkü zaten psikolojik olrak sorunum yokmuş. Dedim bu işi Allah'ın izniyle ben başarıcam.
İnternette yazınca çıkıyor, vanismus set diye. Onlardan birini. Aldım küçükten büyüğe boy boy oluyor ( yazınca anlarsınız).
Bebek yağı ile hem bu arkadaşları hemde kendimi yağlayıp en küçüğünden en büyüğüne sırasıyla alıştıra alıştıra arkadaşlarla barıştık.
Oldu bitti, daha sonra gerçek arkadaşım ile barışma gerçekleşti. Sanırım benim gibi bazı hanımların bölgeleri birşeylere alıştırma ile alışıyor. Ben bu yöntemi saolsun burda paylaşan arkadaştan görüp denemiştim.
Ona burdan çok teşekkür ederim..
🥰❤️

Son düzenleme:
X