Varikosel ameliyatından sonra hamile kalan varmı

gebekalmakistiyorumm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
12
8
25
Selamm.1 yıllık evliyiz 10 aydır çocuk sahibi olmak istiyoruz olamama nedenimizi araştırırken eşimde çift taraflı varikosel olduğunu ve sperm sayısının 9 milyon olduğunu öğrendik.Şuan tek şansımız ameliyat olup beklemek:KK43: Bu yollardan geçen arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi

Biz de aynı durumdayız eşim de çift taraflı varikosel vardı mikrocerrahi ameliyat olduk 3 ay olacak henüz bi gebelik sonucu almadık ameliyat çok önemli bu aşamada yine de geciktirmeyin

Merhabalar, benim de eşim 2017 yılında sol varikosel ameliyatı oldu. Sanırım 11 ay kadar hamile kalmadım. 10 11 ay sonrasında ise hamile kaldım. Şuan 4 buçuk yaşında bir kızım var. Şimdilerde kızıma bir kardeş istedik fakat aylarca denememize rağmen hamile kalamadığım için tekrar doktora gittik. eşimin varikoseli yine nüksetmiş.2023 Ağustos ayında tekrardan ameliyat oldu. Rabbim inşallah yeniden nasip eder. Umudunuzu yitirmeyin.
buarada eşimin varikoseli grade 3 tü. Yani çok ileri seviye. Buna rağmen ameliyat sonrası hamile kalabildim. inşallah sizlerin de en kısa sürede isteği gerçekleşir 😊

Merhabalar, benim de eşim 2017 yılında sol varikosel ameliyatı oldu. Sanırım 11 ay kadar hamile kalmadım. 10 11 ay sonrasında ise hamile kaldım. Şuan 4 buçuk yaşında bir kızım var. Şimdilerde kızıma bir kardeş istedik fakat aylarca denememize rağmen hamile kalamadığım için tekrar doktora gittik. eşimin varikoseli yine nüksetmiş.2023 Ağustos ayında tekrardan ameliyat oldu. Rabbim inşallah yeniden nasip eder. Umudunuzu yitirmeyin.
buarada eşimin varikoseli grade 3 tü. Yani çok ileri seviye. Buna rağmen ameliyat sonrası hamile kalabildim. inşallah sizlerin de en kısa sürede isteği gerçekleşir 😊
Ay çok sevindim.Allah bağışlasın evladınızı.Varikosel ne illet bir şeymiş böyle tekrarlıyor 🥹 Umarım bizimde evladımız olur cevabınız için teşekkürler :)

X