Verna'nın Çeyiz Köşesi

Yaaa cidden aklıma gelmezdi sen söylemesen. Tek bi makinede birsürü marifet valla fiyatı deger. Gidip bakayım en iyisi. Tek tek almaktansa cok mantıklı. Fotografta biraz kücük gibi görünüyor ama boyunu nasıl sence

Boyutu bana da ilk etapta küçük gözükmüştü. Ama çevremdeki herkes 2 kişi için yeter de artar bile dedi. Hatta fazlası olsa da bişey olmaz çünkü büfe işletmiyoruz sonuçta :) Bir sonraki tost 2 dk sonra olur atıyorum. Hem büyüklerde bir süre sonra hantallıktan ötürü nereye koyucam telaşı, ağır büyük şimdi çıkarmıyım gibi düşünceler olabiliyor. :) Ama kendin görmende fayda var, ihtiyaçlarını karşılayacağını umuyorum. :)

çok güzeller canım güle güle kullan :KK68:

Çok teşekkür ederimmmm :KK36:

Hepside çok güzel . Rabbim iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.:KK28:

Bu arada a101e persembeleri uğra dediğin gibi çok güzel mutfak eşyaları geliyor.:KK45:

Hepside çok güzel . Rabbim iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.:KK28:

Bu arada a101e persembeleri uğra dediğin gibi çok güzel mutfak eşyaları geliyor.:KK45:

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için :))

A101'in kataloğuna bakıyorum perşembe gelmeden, işime yaracak bir şey olursa hiiç kaçırmıyorum. :KK53:

Boyutu bana da ilk etapta küçük gözükmüştü. Ama çevremdeki herkes 2 kişi için yeter de artar bile dedi. Hatta fazlası olsa da bişey olmaz çünkü büfe işletmiyoruz sonuçta :) Bir sonraki tost 2 dk sonra olur atıyorum. Hem büyüklerde bir süre sonra hantallıktan ötürü nereye koyucam telaşı, ağır büyük şimdi çıkarmıyım gibi düşünceler olabiliyor. :) Ama kendin görmende fayda var, ihtiyaçlarını karşılayacağını umuyorum. :)

Çok teşekkür ederimmmm :KK36:
Sagol kuzum cok güzel acıklamışsın aklımda soru işareti kalmadı şuan tek yapıcagım gidip bakmak ve almak :)))

Tatlım Ben pusula nevresim takımının yastıklarını inanılmaz merak ediyorum. Nasıl bir kılıf geldi; düz renk mi yoksa resimdeki gibi pano mu?

Tatlım Ben pusula nevresim takımının yastıklarını inanılmaz merak ediyorum. Nasıl bir kılıf geldi; düz renk mi yoksa resimdeki gibi pano mu?

Çok net hatırlayamıyorum ama resimdeki gibi desenliydi diye hatırladım. Bakma imkanım olduğunda netleştirir yazarım size :)

X