Cilt Bakımı Ürünleri Vichy normaderm kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
11fp1.jpg
22fz1.jpg

22fz1.02803f983a.jpg

birincisi ilk hali yanağımın.. 14 Mart 2008 Cuma günü çekilmiş bi resimden kestim.. kapatıcı, bol miktarda pudra ve allık var..diğeri de ikinci hali.. 11 Nisan 2008 Cuma günü çekilmiş bi resim.. sadece az miktarda pudra ve allık var.. (allığı abartmışım biraz, şimdi farkettimsırnaşık şey) gerçi biri sağ biri sol yanak ikisi de aynı olan resim bulamadım:çok üzgünüm: ama diğer yanağımın da bi farkı yok yani..
sizde işe yaramamasına üzüldüm ama fisfisfis

kullandım hem yıkama jelini hem nemlendiricisini...beklentimi karşılamadı ama berbattıda diyemem. ama o kadar para vermeye gerçekten değmez...

Ben kullandim, serisine dünyanin parasini verdim bin bir umutla...
ama bosa cikti.
Ürünü 2 hafta falan kullandim, hic bi faydasini görmedim, aksine daha cok sivilcem cikti sanki.
yada bana öyle geliyor...
Tavsiye etmiyorum yani, o kadr para verdim ama simdi dolapta duruyor kullanmiyorum bile...

perdedor kullandığın vichy ürününün tam adını yazabilir misin?
bir de ne sıklıkla neyle kullandın ? yağlı bi cildim var ve gözeneklerim geniş etkili olur mu acaba bende de ?

ben hep vıchy kullanıyorum, bazı yorumlara şaşırdım, demek ki herşey kişiden kişiye göre değişiyor....benim cildim normal olduğu için ona uygun ürünlerini kullanıyorum ama gece kremini normaderm almıştım, çokta memnunum..ayrıca temizleme jelimi de normaderm serisinden almaya karar verdim...

turbogirl, arkadaş normadermin nemlendiricisini kullanıyorum dediğine göre normaderm gündüz kremi dersen veya nemlendiricisi dersen verirler..çünkü tam adı bu vıchy'nin normaderm serisinin gündüz kremi....eski katalogta YTL imiş fiyatı....

Son düzenleme:
teşekkürler çamaşırsuyu
peki yağlı ciltler için normaderm nemlendirici uygun olur mu acaba? ben pek nemlendirici kullanmam da.

kızlar bende 3-4 yıl önce kullanmıştım...inanılmaz faydasını gördüm.stres ve yanlış beslenmeden cildim berbat olmuştu.siyah nokta ve açık gözenek sorunum vardı...tamamen eski haline gelsi cildim..halada öle bebek gibi..bırakıncada etkisini kaybetmiyor yani cildi onarıyor..mutlaka alın derim.ben tonik-krem-jel üçlüsünü kullanıyordum...yıkama jelini çok sık kullanmayın alerji yapabiliyor.arkasında da yazıyordu yanılmıyorsam...haftada 1-2 defa jelini,her günde toniğini ve nemlendiricisini kullanmıştım ben..

teşekkürler çamaşırsuyu
peki yağlı ciltler için normaderm nemlendirici uygun olur mu acaba? ben pek nemlendirici kullanmam da.

canım onun nemlendiricisi zaten yağlı,karma ciltler için...düzensiz görünüm,sivilce,açık gözenekler,siyah noktalar vs için...bildiğimiz nemlendiriciler gibi değil yani..sen kullanabilirsin..

Ben kullandim, serisine dünyanin parasini verdim bin bir umutla...
ama bosa cikti.
Ürünü 2 hafta falan kullandim, hic bi faydasini görmedim, aksine daha cok sivilcem cikti sanki.
yada bana öyle geliyor...
Tavsiye etmiyorum yani, o kadr para verdim ama simdi dolapta duruyor kullanmiyorum bile...

canım az kullanmışsın en az 1 ay devam etmen gerekiyordu...fayda görmemeni anladımda o fazladan çıkan sivilceler inan bu ürün yüzünden değildir..çevremde kim kullandıysa faydasını gördü..sen devam et.eğer hala işe yaramıyorsa cildiyeye uğra canım..içten gelen bir sorun olabilir..

Kızlar genelde girer forumları okur çıkarım ama bu dertten bende çok çektiğim için yazmadan geçemedim... Geçrekten Normaderm'i bu kadar kötülemenize şaşırdım bende... Ben 1 haftadır gece kremini kullanıyorum önce bu yorumlardan dolayı korka korka testerını denedim çok memnun kaldım üstüne gittim satın aldım... 22 yaşındayım ergenlik dönemimde hiç sivilce problemim olmamıştı ama şu son 2 senedir her sabah yeni bi sivilceyle uyanır oldum, sivilceler geçse kızarıklıkları uzun süre geçmiyo, kızarıklıklar geçene kadar yeni sivilceler çıkmış oluyordu... Çıldırıcak gibiydim artık... Ama son 1 haftadır sivilcem hiç yok, kızarıklıklarımda çok azaldı... Normaderm gece kremine bağlıyorum bunu ama diğer yaptıklarımı da anlatmadan geçemeyeceğim çünkü belki onlarında etkisi vardır... Öncelikle sabahları diş sarımsak yutuyorum suyla, sarımsak her derde devaymış ve çok sağlıklıymış o yüzden başlamıştım ama belki sivilcelerimi de o etkilemiştir... Suyla çiğnemeden yuttuğum için ağız kokusu fln yapmıyor onu da belirteyim... Mutlaka bol bol su için gün içinde, ben bu yaşıma kadar hiç su içmezdim doğru dürüst... Şimdi günde en az bir buçuk litre içiyorum... Gece yatarkende yüzümü Garnier'in çıkardığı 3'ü birarada olan (Peeling, yüz temizleme jeli, maske) saf ve temiz ile yıkıyorum, sonra gece yatmadan Normaderm gece kremimi sürüp mışıl mışıl uyuyorum... Haftada 1-2 kere de bir kaba kaynar su ve 1 kaşık sirke koyup yüzüme buhar banyosu yapıyorum... Bütün bunlar bana çok iyi geldi umarım sizde denerseniz faydasını görürsünüz, sivilceden çok çekmiş biri olarak hepinize sivilcesiz günler diliyorum... =)

cok da duzenlı kullandım sabah aksa harfıyen bır dunyada para verdımmm hıcbır degısıklık olmadı hepsı bossss vıchy de cok kımyasal var kesınlıkle tavsye etmem dogal yollar uygulayın

sengözlerimebaksanab
merhaba arkadaşlar
aranıza yeni katılmama rağmen burayı gerçekten çok sevdim
bir ara normaderm serisini duymuştum aranızda kullanan varmı
geniş ve düzensiz gözeneklere sahip olanların gözeneklerini sıkıştırıp düzeltiyormuş ve cildi yeniden yapılandırıyormuş
fakat benim cildim kuruya meyilli karma cilt
acaba sadece yağlı ciltler içinmi bu seri
bilen varmı yada kullanan
:sm_confused:

canım vıchy normaderm serisi kuruya eğilimli cilde olmaz yağlı cilt serisidir ve içinde zingoten a denen soyucu madde var belki sadece gece kremini kullanbilirsin haftada 3 gece falan zaten seri içindede gözenek sıkılaştıran tek ürün o

vichy bu kadar kötü mü gerçekten ya korktum şimdi.ben de bugün aldım normaderm nemlendirici keşke önce yorumları okusaydım.acne karşıtı bi seri nasıl yüzde daha çok sivilce çıkarır anlayamadım?!umarım bende de öylee bi etki göstermez bi ton para verdim.bu arada gece kremi mi gündüz mü nasıl anlıcam?

cnm uzulme, yani kotu bi marka degil cildimi bozmadi ama vadettigini de gerceklestirmedi , sen gene dene belki sana iyi gelir.
gunduz kremi beyaz sisede, gece kremi ise yesil ustunde nuit yazmasi lazim

Valla kızlar ben sizin aksinize normaderme çok güvendim gece kremini kullandıktan sonra gittim 109 tl verdim düzeltici ve yenileyici sistemini aldım cildi tamamen yenilediğini, sivilce oluşumunu önlediğini, lekeleri de azalttığını duydum bi nevi kimyasal peeling gibi bişeymiş, soyuyormuş cildi ama henüz kullanmaya başlayamadım çünkü bu ara güneşleniyorum ve bu ürün cildin hassasiyetini arttıracağından dolayı kullanmaya cesaret edemedim... Havalar biraz daha bozsun başlıcam sonuçları yazarım...

Kızlar genelde girer forumları okur çıkarım ama bu dertten bende çok çektiğim için yazmadan geçemedim... Geçrekten Normaderm'i bu kadar kötülemenize şaşırdım bende... Ben 1 haftadır gece kremini kullanıyorum önce bu yorumlardan dolayı korka korka testerını denedim çok memnun kaldım üstüne gittim satın aldım... 22 yaşındayım ergenlik dönemimde hiç sivilce problemim olmamıştı ama şu son 2 senedir her sabah yeni bi sivilceyle uyanır oldum, sivilceler geçse kızarıklıkları uzun süre geçmiyo, kızarıklıklar geçene kadar yeni sivilceler çıkmış oluyordu... Çıldırıcak gibiydim artık... Ama son 1 haftadır sivilcem hiç yok, kızarıklıklarımda çok azaldı... Normaderm gece kremine bağlıyorum bunu ama diğer yaptıklarımı da anlatmadan geçemeyeceğim çünkü belki onlarında etkisi vardır... Öncelikle sabahları diş sarımsak yutuyorum suyla, sarımsak her derde devaymış ve çok sağlıklıymış o yüzden başlamıştım ama belki sivilcelerimi de o etkilemiştir... Suyla çiğnemeden yuttuğum için ağız kokusu fln yapmıyor onu da belirteyim... Mutlaka bol bol su için gün içinde, ben bu yaşıma kadar hiç su içmezdim doğru dürüst... Şimdi günde en az bir buçuk litre içiyorum... Gece yatarkende yüzümü Garnier'in çıkardığı 3'ü birarada olan (Peeling, yüz temizleme jeli, maske) saf ve temiz ile yıkıyorum, sonra gece yatmadan Normaderm gece kremimi sürüp mışıl mışıl uyuyorum... Haftada 1-2 kere de bir kaba kaynar su ve 1 kaşık sirke koyup yüzüme buhar banyosu yapıyorum... Bütün bunlar bana çok iyi geldi umarım sizde denerseniz faydasını görürsünüz, sivilceden çok çekmiş biri olarak hepinize sivilcesiz günler diliyorum... =)
testereni nerden aldın cnm

Tester eczaneden veriolar. Ben yüz yıkama jelini alırken vermişlerdi. Ben jelden memnun sayılırım. Yani hiç köpürmeyen bişey. Sanki nötr gibi. Öyle yağlanmaya fazla bi faydası olmadı. Ama belki tonik krem hepsi kullanmak lazım. Yinede alıcam devamını.
Roc da fena sayılmaz.

bende güneş koruyucusundan çoook memnunum ama yüz temizleme jeli ve nemlendiricisine para vermeye değmez diye düşünüyorum.

Eveeet havalar bozdu güneşlenmeyi bıraktım ve normaderm systeme başladım... Kullandıktan sonra yazarım demiştim... Kullandım paketin içinden 3 adet peeling türü bişey, 3 adet maske, 1 adet sprey şeklinde solüsyon, 1 adet bakım kremi çıkıyor... Zaten ürün 3 haftalık bi set... Ama açıkçası o küçük paketteki maske ve peelingleri ben 2 ye bölerek kullandım yani bana 6 hafta yeticek bu set... Ben 4 haftadır kullanıyorum... 2 ye böldüğüm için paketin ağzını bantladım kurumasın diye... Beklediğim kadar harika bişey değilmiş, mesela ben o rahatlatıcı solüsyonu görünce maske ve peelingin cildimi soyarak canımı yakacağını sanmıştım... Kutuda yazdığı gibi 8 dakikada cildiniz hemen pürüzsüzleşmese de baya etkisi oluyo 3 kullanımdan sonra... Set bittikten sonra hiç sivilce çıkmamasını beklemek hata olur ama gerçekten azalma ve ciltte bir parlama, pürüzsüzleşme oluyor... Öte yandan ben hala normadermin gece kremini kullanmaya da devam ediyorum, ondan vazgeçmem çok sevdim onu =)))

X