Cilt Bakımı Ürünleri Vichy ürünleri kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
"falanca markanın her ürünü iyidir ya da her ürünü kötüdür" diye bir genellemelere varmak doğru olmaz. vichy ürünlerini kullanmış biri olarak, bazı ürünlerinin çok iyi, fakat bazılarının ise iyi olmadığını söyleyebilirim ( ki benim "iyi"den kastım fiyat/kalite/olumlu etki gibi üç unsurun dengeli olmasıdır, aynı etkiyi daha ucuz bir üründen sağlayabiliyorsam pahalı olan "iyi" olmaz bana göre)

şahsi görüşüm şu: bir ürüne iyi para bayılacaksam mutlaka testerını kullanmam gerekir. vichy belki de en rahat testerı bulunabilen marka. bir eczanede yoksa diğerinde mutlaka vardır. sizlere önerim de denemeden almamanız.

Vichy Aqualia Thermal UV kullandım nemlendirici olarak, memnun kaldım. mükemmel bir ürün diyemem ama kesinlikle kötü değil. Su bazlı ve SPF koruyuculuğu var.

Bir de Vichy Aqualia Thermal Legere nemlendirici kullanayım dedim, merak ettim.Ama hiiiiiiiiiiiiiiiiç beğenmedim hiiiiiiiiiiiiç tavsiye etmem.Kullandığımdan beri alnımda küçük küçük sivilce gibi şeyler var, kıvamı daha yoğun, yüzümde parlama oluyor....vs

Vichy'nin sadece yukarıda yazdığım iki ürününü kullandım canım.
Ben en çok La Roche Posay ürünlerinden memnunum.Dermokozmetik ürünler içeren bir marka olması büyük bir avantaj.
Aslında her iki marka da Loreal grubuna ait ama aradaki kalite farkı hissedilir ölçüde bence.

Vichy Aqualia Thermal UV ben de kullanıyorum bir kaç gündür (aldığım 3 ürünün biri buydu)
gerçekten yumuşacık yaptı yüzümü,yağlı gibi parlak görüntü de vermedi
şimdilik memnunum

vichy aqualıa thermal eye roll-on kullanıyorum.önceleri pek enkisi yok gibi duruyordu.ama zamanla göz altlarım da farklılık görüyorum.gözmün altlarında yağ bezleri vardı.inenırmısınız hafifletti.rollon saysinde heryerine sürebiliyorum.gerçekten daha beyaz duruyor.şimdilik iyi bakalım.

kızlar vichy nin kardeşi çıkdı piyasaya . ADI AVENE buda fransız icadı ama müthiş bir marka hatta vichynin içeriğinde olmayan bir sürü minarel var. vichynin hemen hemen bütün ürünlerini kullanın biri olarak avene i kesinlikle tavsiye ediyorum ayırca fiyat bakımındanda hemen hemen aynı

arkadaşlar, ben vıchy ürünlerini kullanıyorum, herkes cildimi beğenir, nazar değmesin..bir dönem fiyatlarından dolayı başka markaları denedim ama cildimin bozulduğunu farkettim ve vıchy sayesinde tekrar eski cildime kavuştum, burda vıchyle ilgili deneyimlerimizi ve kullandığımız ürünleri paylaşmak istiyorum, hem soru sormak isteyenlerde yanıtını bulur...umarım güzel bir konuya değinmişimdir. şimdi zamanım az olduğu için kullandığım ürünleri tek tek yazamıyorum ama daha sonra hepsine değineceğim..ayrıca sorusu olan varsa elimden geldiği kadar da yanıtlarım....bana en çok güven verende her yerde satılmaması ve uzman eczanelerde satılması...

arkadaşlar, ufak bir sorum var? denemediğim için kullananlara soruyorum: vıchy'nin sıkılaştırıcı kremleri işe yarıyor mu?
bende nivea kullanıyorum çok memnunum

kızlar kılcal damar var cildimde ve hafifte çil..50 fakt örlü seba med kullanıyorum ama hiç işe yaramadı..çillerimden kılcal damarlardan ve lekelerden kurtulmak için varmı vişi tavsiyeniz yaş 30

merhaba arkadaslar bende vichy urunlerini kullanmak istiyorum ama biturlu karar veremiyorum cildim kuru ve hassas bide goz alti kirisikligi ve morlugu icin vichy nin hangi urununu tavsiye edersiniz

AYnı sorunlar bende de wardı. Kullanmadığım ürün kalmadı. Bilumum aktardan aldığım yağların neye yaradığını söyleyebilirim :) Kılcal damar çatlaması, efendim kızarıklar, genişlemiş gözenekler . Çok ta sorun çıkaran bir cilt yapım war. Metale güneşe alerjim war.

Ben Vichy kullanmış biri olarak şu kadarını söylemek isterim ki umarım yararı olur. 30 lu yaşlarda cilt artık elastikiyetini kaybetmeye ve incelmeye başlıyor. Kılcal damarlarınız için iyi bir güneş kremi yazın mutlaka kullanın. Gün içerisinde thermal serisi olan ürünleri var Vichy'nin nemlendirici seriler bunları kullanın. Leke, akne , genişlemiş gözenek için Norma Derm serisi arkadaşlar. Temizleyici Jel Tonik ve Kremi war. Bu ürünleri akşam kullanıorsunuz. Sabah sadece temizleyici Jel ile yıkayıp güneş kremini sürmeniz yeterli.
Bu tür bakımalr normalde yazın değil sonbaharda başlar. Bu yüzden akşamları kullanın diyorum.

Şimdi şunu hemen söyleyeyim; Norma derm serisini kullanmaya basladıktan yaklasık 1 ile 10 gun içerisinde yüzünüz püskürmeye başlayacak. Deri altına nüfuz eden bir bakımdır bu. Korkmayın :) Siwilce yaptı su oldu bu oldu diye. 4 haftayı tamamladıktan sonra ciltteki berraklığı göreceksiniz. 3 defa test edilmiştir tarafımdan. Tabi sonrasında nemlendirici ürün kullanmaya dewam.. Norma Derm bitince de tonik olarak ALizade Gül suyu kullandım.

%100 doğal. Esans ws. yok içinde zaten kpağı açınca kokusundan anlıyorsunuz.

Purete Thermal serisi yüz temizleme tonikleri gayet güzel ama sorunlu bir cilt tipine sahipseniz hassas ciltler için olanı seffaf renkli olan, o daha iyi. ayrıca makyaj temizleyici olarak kullanılıyor ve yatıştırıcı etkili de olduğundan gayet etkili.. sonrasında kızarıklık ya da gerginlik hissi oluşturmuyor.. 200 ml.lik ve 40 liraya yakın fiyatı her akşam kullanıldığında yaklaşık 5 -6 ay gidiyor..
ben yıllardır severek kullanıyorum.. 25 yaşındayım bu arada. 20 li yaşlarda daha etkili diye biliyorum Vichy.

sanırım sürekli aynı ürün kullanmak ii değil.en başta ne kullanırsam kullanayım çok ii geliyor.sonra zaman ilşerledikçe bi sorun çıkıyor.ben artık tek üründen yana değilim.en fazla bi tüp kullanıp değiştircem:KK53:

bende nemlendiricisini aldım sabah sürdüm.2 saat sonra filan arkadaşım yüzün soyulmuş dedi aa dedim aynaya baktım soyulma değil. elimi sürdüğüm her nasıl anlatsam kese olursunuzda deri yuvarlanır dökülürya öyle olmuş. bütün yüzüme sürdüm elimi krem ufalandı yüzümden resmen çok şaşırdım. tam ememedimi cildim anlayamadım. tekrar denedim yine aynı oldu. sizde böyle olan oldumu acaba?

X