Victoria Secret ürünleri vucut losyonlarını satıyorummm

vücut losyonu hepsi ama sprey şeklindeler canım edt ler ayrı :)

benim kafa iyice karıştı :44:
şimdi bunlar vs nin body mist dedikleri ürünler değil mi?hani yaz gelince parfüm ağır gelir diye ferahlatıcı olarak bunlar kullanılıyor?

ne sahtesi ya . vs nin mağazasından aldım . çok .ğrenç ve ağır bir koku . yanımdaki arkadaşımın bile başını ağrıttı . böyle birşey olamaz hiç kullanamadım . vs diye illa kaliteli olucak diye birşey yok .

o kadar kötü mü gerçekten ya merak ettim şimdi karar veremedim :/

Canım bunlar sıfır mı?Bir de anlamadım neden fiyatları özelden yazıyorsunuz,burda yazmıyorsunuz?

Canım bunlar sıfır mı?Bir de anlamadım neden fiyatları özelden yazıyorsunuz,burda yazmıyorsunuz?

Ben cevap vereyim arkadaşım yetki verdi giremeyebilirmiş bugün.
Evet ürünlerin hepsi sıfır. Özelden neden yazdığı konusunda bir fikrim yok fiyatını merak ediyorsan yazabilirim sana.

Ben cevap vereyim arkadaşım yetki verdi giremeyebilirmiş bugün.
Evet ürünlerin hepsi sıfır. Özelden neden yazdığı konusunda bir fikrim yok fiyatını merak ediyorsan yazabilirim sana.

Canım fiyatını merak ettiklerim çok hepsini tek tek özelden mi yazmaya uğraşıcağım :KK43: mesela ilk midight dore fiyatı?

Canım fiyatını merak ettiklerim çok hepsini tek tek özelden mi yazmaya uğraşıcağım :KK43: mesela ilk midight dore fiyatı?

Canım vücut spreylerinin fiyatı aynı zaten midnight dare de olsa vanilla lace de olsa fiyatı sabit. Arkadaşım geldi zaten ilgilenir şimdi seninle

o kadar kötü mü gerçekten ya merak ettim şimdi karar veremedim :/

arkadaşın sorunu ne bilemedim bu kadar taktı ne sahtesi ya falan diye kimseye zorla bişey satmıyoruz burda . neyse canım netten bakabilirsin sen kullanıcı yorumlarına birkaç sitede var kullanıcı yorumları ordan da oku kadınlar klbündede var bulabilsin hakkında yapılan yorumları :) :KK12:

Kızlar kararlarını verenler aksamdan yada yarın öğlene kadar mesaj atın ona göre ayirim :KK12::KK16:

X