Victorias Secret şov!

Çok güzeller yaw,ben kadın halimle bayılıyorum valla,erkekler napsın :jeyyar:,hele alessandra,müthiş:asigim:

Bende geçen gece rüyamda kendimi victoria's secret başmankeni olarak gördüm,alessandra benim arkamdaydı,yalnız rüyamda bile sorguluyorum yaw ben bu kadar güzelmiyim ki diye,uyanınca ne güldüm ya:roflol::roflol:

Güzel kadınlar yaww.Ben de 1.75 im ama arkadaşın biri demiş ya popolarına bile makyaj yapıyorlar.Bana da yapsalar belki ben de olurum:roflol:

3 saat makyaj bacaklara yuzlerede aynı adrıana lımayı makyasız gorunce herseye ınanmamaya basladım aman allahım neydı o baygın bakıslı sıvılcelı

Bence Adriana'nın o resimlerinde de makyaj vardır.Ama güzel kadınlar.Afet-i devarnkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
yanlız dikkat ettiyseniz bacakları falan çok zayıf değil ve bu bence gayet güzel duruyor asıl marifetleri zayıf olmaktan çok sportif sıkı ve hatlarıyla dolgun durmaları o yüzden öyle çalı çırpı çöp mankenleri sevmiyorum ya :KK70:

Çok güzeller yaw,ben kadın halimle bayılıyorum valla,erkekler napsın :jeyyar:,hele alessandra,müthiş:asigim:

Bende geçen gece rüyamda kendimi victoria's secret başmankeni olarak gördüm,alessandra benim arkamdaydı,yalnız rüyamda bile sorguluyorum yaw ben bu kadar güzelmiyim ki diye,uyanınca ne güldüm ya:roflol::roflol:

:eek: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ahahah :KK70: canım ya aynen! :KK70:
biz bile hey maşşallah diyoruz erkekler napsın iyi dayanıyolar zemuszemus

bazıları çarpık bacaklı, bazılarının gergin karınları (!) feci duruyor

yine de taş gibileri var

Kim ne derse desin kadınların taş gibi vücutları var...
Sonuçta sahneye çıkıyorlar tabii makyaj yapılacak...
Neden kabul edilmek istenmiyor?
Uzun boy kum saati vücut hep kıskanılır zaten...
:icecream:

Kim ne derse desin kadınların taş gibi vücutları var...
Sonuçta sahneye çıkıyorlar tabii makyaj yapılacak...
Neden kabul edilmek istenmiyor?
Uzun boy kum saati vücut hep kıskanılır zaten...
:icecream:

O kadar bakım ,süs yapılsa ben onlardan güzel olurum ,demezler mi bir de ? :roflol::roflol::roflol::roflol:
Böyle katıla katıla gülerim işte.:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

gerçekten çok güzel ürünler, ayrıca fashion şovu son 4 senedri düzenli izlerim, gerçekten her yönüyle sanat eseri bence. bu arada ben bir türlü bulamadım vs ürünlerinin tr de satışı var mı?

X