VİOLA hap kullanan ve faydasını gören var mı?

elifim34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2010
50
0
SElam arkadaşlar,
bende erken yumurta yetmezliği var yani rezerv az ve fsh yüksek :KK43:
daha önce viola isimli hapı duymuştum ama alıp almamakta çok kararsız kaldım ve en sonunda siparişi verdim.
ama merak ediyorum aranızda tedavi öncesi kullanan,faydasını gören oldu mu?
viola ile ilgili bildiğiniz bişey var mı?
özelliklerinide kopyalıyorum aşağıya.

Viola tablet ovaryum içindir. Rahimde oluşan ovaryosalpenjit (yumurtalık ve fallop tüpü iltihaları), ovarit (yumurtalık enfeksiyonları), salpenjit (fallop tüpü enfeksiyonları), kistlerde, özellikle sık sık tekrarlayan enfeksiyonlarda, lokore (beyaz akıntı), dismenore (sancılı menstürasyonda) ve ovulasyon yetersizliğinde tavsiye edilir. Özellikle infertilite (kısırlıkta) kullanılması önerilir. Sindirim sisteminde 8-12 dakika içinde çözünür.

İçindekiler :

1 TABLET İÇİNDE
40 mg Civan Perçemi
15 mg Ada Çayı
30 mg Hercai Menekşe
30 mg Ebegümeci
15 mg Aynısafa Çiçeği
40 mg Çin Geveni
15 mg Kedi Nanesi
15 mg Sinirli Ot
15 mg Sarı Yoğurt Otu
15 mg Ekinazeya
20 mg Kabarcıklı Alg
5 mg Magnezyum streain
245 mg Serbitol

Kullanım Şekli :
Tok karnına günde 3 defa 2’şer tablet.

TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞI ONAYLI, % 100 BİTKİSEL GIDA TAKVİYESİDİR

çok zor yollardan geçiyoruz,ne duyarsak bi umudun peşinde koşup uygulamaya çalışıyoruz.
İnşaallah şifa olur.

arkadaşım merhaba viola hakkında bilgisi olan yok galiba bende almak istiyorlum ama napsam b.ilemedim

Selam ben 25 ağustostan beri kullanıyorum ama yeni sayılır bebek için kullaniyorum aktarım tavsiye etti onun yani sıra Hayız otu ekstresi verdi ikisini birden içiyorum. .
Siz kullandiniz mi faydasini gördünüz mü :KK1:

Selam kızlar bu tableti kullanıp yararını gören var mı aranızda. Bir hayli zaman olmuş inşallah cevap verirsiniz.

X