Vshape ile Yüz Germe ve Gıdı eritme 20 dakika

Geçende ben komşumun Ankara'da vshape yaptırmaya gittiğini ve gerçektende etkisini bende farketmem üzerine gitmeye karar verdiğimi ve sonucunuda yazacağımı söylemiştim. Komşum 2. seansına gittiğinde randevu alıp bende gittim ve yaptırdım. Bende gıdı daha fazlaydı inanın bende farklılığı gördüm ve çok memnun kaldım. İnanın faydası oluyor ve araşitırdığım kadarı ilede şu anda yapılan en son teknoloji olarak söyleniyor.Devam edeceğim bakalılım.

İzmir'de bu uygulamayı yaptıran var mı arkadaşlar? İzmir'de nerelerde yapılıyor bulamadım çünkü.

Geçende ben komşumun Ankara'da vshape yaptırmaya gittiğini ve gerçektende etkisini bende farketmem üzerine gitmeye karar verdiğimi ve sonucunuda yazacağımı söylemiştim. Komşum 2. seansına gittiğinde randevu alıp bende gittim ve yaptırdım. Bende gıdı daha fazlaydı inanın bende farklılığı gördüm ve çok memnun kaldım. İnanın faydası oluyor ve araşitırdığım kadarı ilede şu anda yapılan en son teknoloji olarak söyleniyor.Devam edeceğim bakalılım.
Arkadaşlar
2. seansıma gittim vshape gerçekten etkili ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.

vshape i bilmiyorum ama, ajda pekkanın kızkardeşi semiramis pekkan ın yaz aylarında bir roportajını okudum
oradaki resimlerini gördüm, benden genç yahu ?

cildi de oyle hani gerilip de davul olmuş değil bi tazelik bir güzellik vardı
acaba nerelere gidiyor? semiramisciğim hemen sitemize üye oluyorsun :13:

vshape i bilmiyorum ama, ajda pekkanın kızkardeşi semiramis pekkan ın yaz aylarında bir roportajını okudum
oradaki resimlerini gördüm, benden genç yahu ?

cildi de oyle hani gerilip de davul olmuş değil bi tazelik bir güzellik vardı
acaba nerelere gidiyor? semiramisciğim hemen sitemize üye oluyorsun :13:

bir tanıdığım geçen sene Ajda Pekkan'ın Ankara'daki bir konserinde hemşirelik yapmıştı. o esnada fokuslu ultrason diye bir sistemle yüz ve boyun germe yaptırdığını söylemişti. Sonrasında bende araştırdım böyle bir uygulama var gerçekten. Hatta şuan çukurambarda bir kliniktede de yapılmakta tavsiye edebilirim. doktorun ismi Fulya Tezel çokta başarılı olduğunu duydum yaptıran giden tanıdıklarım var ciddi anlamda da sonuç alıyorlar.:KK3:

bir tanıdığım geçen sene Ajda Pekkan'ın Ankara'daki bir konserinde hemşirelik yapmıştı. o esnada fokuslu ultrason diye bir sistemle yüz ve boyun germe yaptırdığını söylemişti. Sonrasında bende araştırdım böyle bir uygulama var gerçekten. Hatta şuan çukurambarda bir kliniktede de yapılmakta tavsiye edebilirim. doktorun ismi Fulya Tezel çokta başarılı olduğunu duydum yaptıran giden tanıdıklarım var ciddi anlamda da sonuç alıyorlar.:KK3:
Sanki biraz reklam gibi geliyor:) Dikkat!!!

Bizde yedik:) insanlar paylaşım yapıyor burda reklam yapmayın ama!!

ben gıdı için magic probe diye bi cihaza girmiştim, 8 seansta sonuç kesin vs. dediler, çok güzel oldu ama 2011 yılında yaptırmıştım :44: o zaman yokmus demekki v shape hiç duymadım çünkü.

Arkadaşlar merhaba
Yüzü toparlayıcı sarkmaları önleyici kırışıklığı giderici etkin bir çözüm mutlaka vardır yoksa bu kadar ünlünün cildi bebek gibi olamaz hepsine bi dikkatli bakın 40 45 yaşındalar ama 17 yaşındaki gibi hepsinin cildi birşeyler bilenler ya da ünlülerin gittiği güzellik salonları sahipleri paylaşın bizimle hırs yaptım yani bulucam neler yaptırdıklarını

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar merhaba
Yüzü toparlayıcı sarkmaları önleyici kırışıklığı giderici etkin bir çözüm mutlaka vardır yoksa bu kadar ünlünün cildi bebek gibi olamaz hepsine bi dikkatli bakın 40 45 yaşındalar ama 17 yaşındaki gibi hepsinin cildi birşeyler bilenler ya da ünlülerin gittiği güzellik salonları sahipleri paylaşın bizimle hırs yaptım yani bulucam neler yaptırdıklarını

:))) çok haklısın,,öğrenmemizi istemiyorlar,
ama hırsını sevdim,,bulunca lütfen paylaş,,,sevgiyle.

Vshape için dünya para harcamayın ben elazığ medical park hastenesinde yaptırdım seansı 100 lira işe yarıyormu derseniz fena sayılmaz:) ama ben yanaklarımdaki yağ dokusu eriyip çöker diye korktuğumdan devam etmedim ..ama yanakları etli olanlar ve cildi sarkanlar yapabilir.

Son düzenleme:
Vshape için dünya para harcamayın ben elazığ medical park hastenesinde yaptırdım seansı 100 lira işe yarıyormu derseniz fena sayılmaz:) ama ben yanaklarımdaki yağ dokusu eriyip çöker diye korktuğumdan devam etmedim ..ama yanakları etli olanlar ve cildi sarkanlar yapabilir.

Siz Vshape mi yaptırdınız başka birşey mi?

Merhaba arkadaşlar,
Komşumuz geçenlerde Ankara^da Vshape yaptırmaya gitti gerçekten gördüğümde inanamadım ilk seansda fark etmişti gıdısı bayağı erimişti . Birdahaki seansına bende beraber gitmeye karar verdim bende gıdı daha fazla. Sonuçlarını yazacağım arkadaşlar. Başka uygulayan varsa paylaşısa bu arada sevinirim arkadaşlar.[/QUOT
merhaba ankarada hangi klinik acaba lütfen öğrenebilirmiyim çayyolundaki olabilirmi bende eylülde gitmek istiyorum ama doğru merkezi nasıl bulurum hiç bir fikrim yok

duygu msj hakım dolmadığı için özelden yazamıyorum hangi merkez canım adını veremesen bile adresini yazarmısın A p....s olabilirmi canım inrenette bir tek orası var ankara için teşekkürler

Arkadaşlar merhaba,

Ben çukurambarda bir hanım ( ismi F.T.) doktora bundan 5 ay kadar önce yaptırdım 2.000 tl nakit ödedim. O dönem çok tecrübe eden yoktu maalesef, bende konuya atladım. Doktor hanım 3 ay sonra yani Mayıs ayında max iyi seviyeyi göreceksiniz dedi. Uygulama günü fotoğrafım çekildi, hem seans öncesi hem sonrası, bir ay sonra ve 3 ay sonra sizi kontrole çağırıcaz dediler....

Ne yüzümde bir toparlanma oldu (ki yaşım 35) ne doktor Hanım'dan bir arayan soran oldu. Sorumsuz bir işletmecilik mantığı ile parayı alana kadar hizmet verelim mantığıydı demek ki.

Ilgili kliniğe gitmek isteyen olursa kötü tecrübemi anlatmak isterim. Keşke müşteri kazanma ve kaybetmeme zihniyeti olsa herkeste. Halbuki aylık düzenli cilt bakımı yaptırma niyetim de vardı ama artık asla! en azında bir kontrole çağırıp kendi yaptıkları uygulamanın sonuçlarını görmeleri bile şunları yazmamam için yeterli olurdu fakat amaç "para kazanmak" ise sonrası teferruat oluyor işte.

Heryere yazıyorum çünkü ben yaptırırken tecrübe eden çok paylaşım yoktu, herkes bilsin görsün kendisi karar versin.

Arkadaşlar merhaba,

Ben çukurambarda bir hanım ( ismi F.T.) doktora bundan 5 ay kadar önce yaptırdım 2.000 tl nakit ödedim. O dönem çok tecrübe eden yoktu maalesef, bende konuya atladım. Doktor hanım 3 ay sonra yani Mayıs ayında max iyi seviyeyi göreceksiniz dedi. Uygulama günü fotoğrafım çekildi, hem seans öncesi hem sonrası, bir ay sonra ve 3 ay sonra sizi kontrole çağırıcaz dediler....

Ne yüzümde bir toparlanma oldu (ki yaşım 35) ne doktor Hanım'dan bir arayan soran oldu. Sorumsuz bir işletmecilik mantığı ile parayı alana kadar hizmet verelim mantığıydı demek ki.

Ilgili kliniğe gitmek isteyen olursa kötü tecrübemi anlatmak isterim. Keşke müşteri kazanma ve kaybetmeme zihniyeti olsa herkeste. Halbuki aylık düzenli cilt bakımı yaptırma niyetim de vardı ama artık asla! en azında bir kontrole çağırıp kendi yaptıkları uygulamanın sonuçlarını görmeleri bile şunları yazmamam için yeterli olurdu fakat amaç "para kazanmak" ise sonrası teferruat oluyor işte.

Heryere yazıyorum çünkü ben yaptırırken tecrübe eden çok paylaşım yoktu, herkes bilsin görsün kendisi karar versin.

Paylaşımınız için çok teşekkürler, nedense hepimiz işimiz bitince bi daha burda payşımda bulunmuyoruz ben de tecrübelerimi yazmak istiyorum sizlere vshape i ben de yaptırdım pek bi faydasını görmedim bunun yanında soğuk radyofrekans sıcak radyofrekans(zayıflatma aletiyle birlikte) yaptırdım yine çok bi faydasını görmedim. İşin ilginç tarafı gittiğim bütün poliklinikler sizin gıdınızda bişey yok ki 3-4 seansta geçer dediler ama hepsi dahil toplam 6-7 seans oldu hala aynı, ne kırışıklık ne sarkma ne de gıdı gitti ben bu işten birşey anlamıyorum arkadaşlar bu ünlülerin yüzlerine ne yapıyolar da bizden gizliyorlar anlamış değilim😤 son zamanlarda hadisenin, türkan şorayın yüzünü göreniniz var mı liseli gibi olmuşlar nerdeyse yüzleri ufacık kalmış dipdiri olmuş

Günümüzde hemen hemen tüm illerde güzellik merkezleri bulmak mümkün artık.
Ben yaşlı kategorisine dahil olacak yaştayım, hep kafama takılan beni huzursuz eden kırışık ve sarkmalardan kurtulmayı hayal ettim.
Çok kaliteli pahalı cilt ürünleri kullandım hiç biri mucize değil.
Geçen yıl da İst. Bahçeşehir de Clinik s.. n... diye bir yere gidip durumu anlattım.
Yakışıklı doktor çok ilgilendi, "sizi on yaş gençleştireceğim" diye kocaman bir ümit verdi.
Yanlış hatırlamıyorsam 20 seans gidip geldim.
Önce yüzüme dolgu yaptı, sonra roller e başladık haftada iki gün, bunun yanında vella dedikleri uygulama (sanırım Vshape denilen) her hafta yapıldı.
Geçen yıl bu başlığa yazdığım mesajda bahsetmiştim, alın ve boynuma Nefertiti lifting uyguladı.
Nefertiti uygulandığı gün inanamadım, bir anda gerilivermişti alnım ve boynum, çok sevindim tabi.
Ancak bir hafta içinde her şey eski haline döndü.

Dolgulardan memnun kalmadım, kaba bir surat oluştu, ağız kenarındaki çizgilerim belirginleşti.
Roller çok acılı ama belki de hepsinden daha mantıklı, yapıldıktan sonra bir kaç gün cilt gergin ve parlak görünüyor.
Vella nın ise inanın hiç faydasını görmedim.
İkibuçuk ay düzenli devam ettim ama sonuç kayda değmeyecek kadar küçüktü.
Sonuçta üçbinbeşyüz tl. çöpe gitti anlayacağınız.
Karar verirken iyi düşünün, aynı işlemi yapan daha iyi bir merkez varsa oraya gidin, sonuçta aradaki fiyat farkı size memnuniyet olarak geri dönecektir.

Şimdilerde cilt yapısını güçlendirmek için Elastin, Kollagen, Hyaluronikasit içeren doğal besin takviyesi tabletlerden kullanmayı düşünüyorum.
Bunun için bir başlık da açtım.
Fiyatları pahalı, yurt dışından araştıracağım bir de.

misshanın V shape mask diye bir maskesi var, bir blogda 20 kullanımla kızın yüzü gerçekten V şekli almış görünüyor. deneyen var mı aranızda acaba

X