Vücut kaşıntısı

kubra1621

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2021
633
810
Merhaba hanımlar bi süredir ailecek kaşınıyoruz doktorlar uyuz değil diyo çözüm arıyorum deterjanı değiştirdim yumuşatıcı zaten kullanmıyorum herşeyi 60-90 derecede yıkıyorum geçmiyo. Şindide ayaklarımda kızarıklıklar başladı aşırı kaşınıyo yaşayan varmı böyle bişey artık çıldırıcam

Eklentiler

• camphoto_1804928587.jpeg
    camphoto_1804928587.jpeg
    100,6 KB · Görüntüleme: 26
protein fazlası olabilir mi? doktor hiçbir yorum yapmadı mı? tüm ailede olduysa benim aklıma bulaşıcı bir sey olduğu geliyor aslında

protein fazlası olabilir mi? doktor hiçbir yorum yapmadı mı? tüm ailede olduysa benim aklıma bulaşıcı bir sey olduğu geliyor aslında
Kızımı götürdüm vücudunda bişey yok egzama dedi losyon krem ilaç kullanıyoruz geçmedi kendim gittim banada alerji dedi ilaç verdi yok şimdi tekrar randevu aldım gidicem ama sürekli yeni semptom gösteriyo bi onada baktıriyim

Kızımı götürdüm vücudunda bişey yok egzama dedi losyon krem ilaç kullanıyoruz geçmedi kendim gittim banada alerji dedi ilaç verdi yok şimdi tekrar randevu aldım gidicem ama sürekli yeni semptom gösteriyo bi onada baktıriyim
bence hepiniz birden gidin. hepinizde alerji çıkması çok mümkün değil ya da hepinizde egzamanın aynı anda başlaması.

bence hepiniz birden gidin. hepinizde alerji çıkması çok mümkün değil ya da hepinizde egzamanın aynı anda başlaması.
Bencede öyle hepimiz gidiyoruz yine yok yine yok deterjan almıştık ondanmıdır dedik değiştirdim yine böyle tekrar daha iyi bi cilt doktoruna gidicez aşırı üzülüyorum böyle şeylere

Hepinizde ayni anda alerji cikmasi imkansiz ya, mutlaka bir sebebi olmali
Apartman ilaclandi mi nerede oturuyorsunuz? Yada ztn vardi bu yil alerji mi artti polen vs olabilir mi?
Domates biber baharat alerji yapabilir onlari da azaltin isterseniz

Hepinizde ayni anda alerji cikmasi imkansiz ya, mutlaka bir sebebi olmali
Apartman ilaclandi mi nerede oturuyorsunuz? Yada ztn vardi bu yil alerji mi artti polen vs olabilir mi?
Domates biber baharat alerji yapabilir onlari da azaltin isterseniz
Bi deniyim teşekkür ederim önce uyuz sandık uyuzda değil özellikle kızım aşırı beyaz tenli hiçbi kızarıklığı bişeyi yok vücudunda ama kaşınmaktan uyuyamıyo mfuro losyon verdi doktor onu kullanıyorum ama kısa süreli etki ediyo tekrar tekrar doktora gidicez randevu bulmakta okadar zorki

Bi deniyim teşekkür ederim önce uyuz sandık uyuzda değil özellikle kızım aşırı beyaz tenli hiçbi kızarıklığı bişeyi yok vücudunda ama kaşınmaktan uyuyamıyo mfuro losyon verdi doktor onu kullanıyorum ama kısa süreli etki ediyo tekrar tekrar doktora gidicez randevu bulmakta okadar zorki

Allah allah cok ilginc ya
Inşallah cabuk cozum bulursunuz
Ben sirf bu durumlar için tamamlayici sigorta yaptiriyorum yoksa beklemek çok zor haklisiniz

Allah allah cok ilginc ya
Inşallah cabuk cozum bulursunuz
Ben sirf bu durumlar için tamamlayici sigorta yaptiriyorum yoksa beklemek çok zor haklisiniz
İnşallah çok teşekkür ederim, son zamanlarda hastaneden çıkamadım zaten allah hepimize şifa versin

Evimizde bi böcek vardı çok olmadı ilaçlanalı ondan ummadım ama böcek olabilirmi diyosunuz pire vs bir de aşırı titizim hergün nevresim değiştiririm ona rağmen böyle
Yani sizle alakalı olmayabilir binayı saran bir şey ise bit pire tahta kurusu seçenek çoğalabilir.. havalar da ısınmaya başlamışken benim aklıma direk böcek geldi.. hepinizin aynı besine alerji veya egzama olması bana saçma geldi, uyuz olmayabilir ama illa bir sebebi var...konu komşudan da böcek sıçrar sadece sizin ilaçlamanız yetmeyebilir maalesef.. bahçedeki eski şeyler sığınak Bodruma konan eski şeyler bit pire fare her şeye sebep oluyor

Yani sizle alakalı olmayabilir binayı saran bir şey ise bit pire tahta kurusu seçenek çoğalabilir.. havalar da ısınmaya başlamışken benim aklıma direk böcek geldi.. hepinizin aynı besine alerji veya egzama olması bana saçma geldi, uyuz olmayabilir ama illa bir sebebi var...konu komşudan da böcek sıçrar sadece sizin ilaçlamanız yetmeyebilir maalesef.. bahçedeki eski şeyler sığınak Bodruma konan eski şeyler bit pire fare her şeye sebep oluyor
Çok teşekkür ederim bütün ihtimallerin üstünde duriyim

X