Saç Rengi ve Saç Boyama Wella KoLestoN Renk Kataloğu.

koleston açık külü kumral nasıl kızlar ,lütfen cvp verin.:KK58:

ay canım kesinlikle kullanma derim çok aferdesin b.....k rengi desem yeridir ben daha 2 hafta önce boyadım ve aktıkça iğrenç bi renk oldu şimdi tekrar üstüne kumral yapıcam inş kapanır o renk berbat bi renk ya turumcumsu bakırımsı koleston kullanma en azından

ay canım kesinlikle kullanma derim çok aferdesin b.....k rengi desem yeridir ben daha 2 hafta önce boyadım ve aktıkça iğrenç bi renk oldu şimdi tekrar üstüne kumral yapıcam inş kapanır o renk berbat bi renk ya turumcumsu bakırımsı koleston kullanma en azından

öylemi diyorsun cnm o zaman hiç bulaşmıyım.benim kendi saçımda kumral ama uçlarda sarı röflem var.ne renk sarı yaparsam olur acaba.ben sarı istiyorum.:84::84:

kızlar bende saçlarımı açık sarı veya altın sarısına boyamak istiyorum.suanda saçlarım koyu kahverengi yaklasık bir yıldır falan boyamadım.ben şimdi bu boyalarla direk boyasam aynı rengi elde edemem sanırım.önce renk açıcı ile acıp daha sonra mı bu renklere boyamam gerek.

kolestonu ilk defa kullanıcam arkadaşlar palettenin bütün renklerini biliyorum ama kolestonda bulduğum renk harıka diye düşünürken yukarda bir arkadaşımız çok kötü ve çiğ bir renk yazmış. Bronz sarı için. Başka kullanan var mı ben bal renginin üzerine yapıcam bronz sarıyı lütfennnn yardımm plase :KK70:

cnm bende aynı durumdayım saçım sarı röfleli benimde ama diplerim geldi.diplerimde kumral.ben tekrar röfle yaptırmak istemiyorum,çok yıpratıyor.tek renk sarı yapmak istiyorum.daha önceki senelerde bronz sarıyı denemiştim cnm ama çok çiğ olmuştu yani güzel olmamıştı.bu konuda renk önericek arkadaşlar varmııııııııııı?fikirlerinizi bekliyorum.:86:

Çok çiğ olmuştu derken sen röflenin üzerinemi yaptın? Birde nasıl bir çiğlik çok sarımı oldu? Bende bu rengi çok beğendim ama ben bal rengi gb saclarım hemen hemen onun üzerine yapıcam ne dersin?

Çok çiğ olmuştu derken sen röflenin üzerinemi yaptın? Birde nasıl bir çiğlik çok sarımı oldu? Bende bu rengi çok beğendim ama ben bal rengi gb saclarım hemen hemen onun üzerine yapıcam ne dersin?

cnm ben bu renge aşık olup boyamıştım ama tam bir hüsran olmuştu bende turnculuk yapıyor tavsiye etmem.bal rengi saçların üstüne yapan varsa onlar yorum yapsın birde....

ya arkadaşlar ben hep kuaförde boyattım saçlarım kestane rengiydi doğal hali aralara bal köpüğü attırdım sonra tamamen kestaneye boyattım ardından koyu bakır kahveye boyattım(güneşte kınalı gibi duruyor)
kızıla boyatmayı düşünüyordumi habire boyatmak gerekiyormuş pek deneyimli değilim bu konularda ..
kızıl büyü nasıl bir renk çok akıyormu ve bu koyu bakır kahvenin üstüne attırsam nasıl olur sizce yardım ederseniz çok sevinirim :18::KK17:

ya arkadaşlar ben hep kuaförde boyattım saçlarım kestane rengiydi doğal hali aralara bal köpüğü attırdım sonra tamamen kestaneye boyattım ardından koyu bakır kahveye boyattım(güneşte kınalı gibi duruyor)
kızıla boyatmayı düşünüyordumi habire boyatmak gerekiyormuş pek deneyimli değilim bu konularda ..
kızıl büyü nasıl bir renk çok akıyormu ve bu koyu bakır kahvenin üstüne attırsam nasıl olur sizce yardım ederseniz çok sevinirim :18::KK17:

Canım bütün kızıllar akar ben 1 yıl boyunca kızıl kullanmıştım eskiden her ay boyuyordum yinede 20 gün sonra renk matlaşıyordu. Kızıl sarı gb kullanımı bakımı zor bir renk.daha yumusak tonlar kullan bence. mümkünse içinde kahve olsun direk kızıl yaparsan o kızıl akınca alttan yine saçındaki o turunculuk dedığin renk çıkacak. Mesela palettenin bronz kahvesi benim favorilerim arasındadır.

Canım bütün kızıllar akar ben 1 yıl boyunca kızıl kullanmıştım eskiden her ay boyuyordum yinede 20 gün sonra renk matlaşıyordu. Kızıl sarı gb kullanımı bakımı zor bir renk.daha yumusak tonlar kullan bence. mümkünse içinde kahve olsun direk kızıl yaparsan o kızıl akınca alttan yine saçındaki o turunculuk dedığin renk çıkacak. Mesela palettenin bronz kahvesi benim favorilerim arasındadır.

çok teşekkürler canım artık yazın uğraşıcam kızılla taktım kafaya :KK16:

Koleston Saç Boyası Set 12/0 Açık Doğal Sarı - Blonde Specials

koleston_12_0.jpg

Koleston Saç Boyası Set 2/0 Siyah - Siyah Serisi

koleston_2_0.jpg

Koleston Saç Boyası Set 3/0 Koyu Kahve

koleston_3_0.jpg

Koleston Saç Boyası Set 3/4 Koyu Kestane - Kestane Serisi

koleston_3_4.jpg

Koleston Saç Boyası Set 3/66 Patlıcan Moru - Kızıl Serisi

koleston_3_66.jpg

Koleston Saç Boyası Set 4/0 Kahve - Büyüleyici Kahveler

koleston_4_0.jpg

Koleston Saç Boyası Set 4/6 Kızıl Viyole - Kızıl Serisi

koleston_4_6.jpg

Koleston Saç Boyası Set 4/77 Kadife Kahve - Büyüleyici Kahveler

koleston_4_77.jpg

Koleston Saç Boyası Set 5/0 Açık Kahve - Büyüleyici Kahveler

koleston_5_0.jpg

Koleston Saç Boyası Set 5/37 Kışkırtıcı Kahve - Büyüleyici Kahveler

koleston_5_37.jpg

Koleston Saç Boyası Set 5/45 Kızıl Cazibe - Alev Renkleri

koleston_5_45.jpg

Koleston Saç Boyası Set 5/66 Şarap Kızılı

koleston_5_66.jpg

Koleston Saç Boyası Set 55/46 Kızıl Büyü - Red Specials

koleston_55_46.jpg

Koleston Saç Boyası Set 6/0 Koyu Kumral

koleston_6_0.jpg

Koleston Saç Boyası Set 6/34 Çarpıcı Bakır - Alev Renkleri

koleston_6_34.jpg

Koleston Saç Boyası Set 6/35 Elegan Kahve - Büyüleyici Kahveler

koleston_6_35.jpg

Koleston Saç Boyası Set 6/4 Kızıl Bakır

koleston_6_4.jpg

Koleston Saç Boyası Set 6/7 Çikolata Kahve - Büyüleyici Kahveler

koleston_6_7.jpg

Koleston Saç Boyası Set 66/46 Aşk Alevi - Red Specials

koleston_66_46.jpg

Koleston Saç Boyası Set 7/0 Kumral - Kumral Serisi

koleston_7_0.jpg

Koleston Saç Boyası Set 7/1 Küllü Kumral - Kumral Serisi

koleston_7_1.jpg

Koleston Saç Boyası Set 7/64 Yakıcı Viyole

koleston_7_64.jpg

Koleston Saç Boyası Set 7/77 Işıltılı Kahve - Büyüleyici Kahveler

koleston_7_77.jpg

Koleston Saç Boyası Set 77/44 Kor Ateş Kızılı - Red Specials

koleston_77_44.jpg

Koleston Saç Boyası Set 8/0 Açık Kumral - Kumral Serisi

koleston_8_0.jpg

Koleston Saç Boyası Set 8/1 Küllü Açık Kumral

koleston_8_1.jpg

Koleston Saç Boyası Set 8/45 Vahşi Kızıl

koleston_8_45.jpg

Koleston Saç Boyası Set 8/74 Gizemli Kahve - Alev Renkleri

koleston_8_74.jpg

Koleston Saç Boyası Set 9/0 Sarı

koleston_9_0.jpg

Koleston Saç Boyası Set 9/3 Altın Sarısı

koleston_9_3.jpg

Koleston Saç Boyası Set 9/73 Bronz Sarısı

koleston_9_73.jpg

koleston gizemli kahvenin kutusu öle değil artık tarihten kalma gibi insanın alacağı varsada tercih etmez o rengi. yeni ambalajındaki rengi çok güzel duruyo.

X