Whatsapptan gönderilen resimler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman yapmayacaksın.. uzatma artık. Git stresini başka yerde at. Benim paylaşımımı alintilayip laf yetiştirme. Seninle konuşmak istesem seni etiketlerdim. Konunun dışındasın. Lütfen bana bulaşma. 👋

Hahah gerçekten çok komiksiniz. Hayırdır bu kin bu öfke nereden geliyor? Önce kendi içinizdeki problemleri çözün sonra gelin başkasına sataşın hanımefendi. Sen uzatma artık. Strese giren belli oluyor 😂 sayende ben kahkaha atıyorum. Jdlsllflglskak bu da sana yeter hadi iyi geceler 😂😂

Merhaba, ben WhatsApp üzerinden bazı resimlerimi göndermiştim. Ruh sağlığım yerinde değildi. Yabancı bir resim geri yükleme uygulamasında bu resimlere denk geldim. WhatsApp üzerinden gönderdiğim resimlerimin yabancı ülkelerde ifşa olmasından korkuyorum. Ne yapmalıyım?
Iyi de öyle birşey ola bilirmi ki?🤔
Gönderdiginiz kişi yapa bilir whatsappla alakası olmaz bence.

Kendi içinde tutarsız bir yorum yapmışsınız. Siz onu bi çözün sonra tekrar deneyin..
Ben uydurmadım herhalde "tıpta hastalık yoktur hasta vardır" diye 😁 Her hastanın bünyesi hastalığın seyri farklı. Sizin tanıdığınız bipolar insanlar normal yaşıyor diye her bipolar aynı patterni takip etmek zorunda olmuyor. Bipolar yerine x rahatsızlık da koyabiliriz. Konu hakkında akademik geçmişiniz yoksa bu kadar keskin köşeli yorumlar yapmak manasız. Kendi "tutarsızlığınızla" elbette devam edebilirsiniz ama 3-5 kişiden oluşan örnekleminizle ahkam kesmeniz komik oluyor.

Hahah gerçekten çok komiksiniz. Hayırdır bu kin bu öfke nereden geliyor? Önce kendi içinizdeki problemleri çözün sonra gelin başkasına sataşın hanımefendi. Sen uzatma artık. Strese giren belli oluyor 😂 sayende ben kahkaha atıyorum. Jdlsllflglskak bu da sana yeter hadi iyi geceler 😂😂
Önceki yorumlarına baktım şimdi 😂😂 sürekli sataşma bulaşma milletin üzerine sıçrama.. bir de psikoloğum demez mi😂😂😂😂 neden her yorum yapan, her paylaşım yapanla kavga ediyorsun? Gergin misin? Sorunların mı var? Git tedavi ol ya da terapi al.. ilacın bende yok. Ben sadece eğitebilirm ama onun için de geç kalınmış, bu saatten sonra olmaz.. iyi geceler:KK66:)

Ben uydurmadım herhalde "tıpta hastalık yoktur hasta vardır" diye 😁 Her hastanın bünyesi hastalığın seyri farklı. Sizin tanıdığınız bipolar insanlar normal yaşıyor diye her bipolar aynı patterni takip etmek zorunda olmuyor. Bipolar yerine x rahatsızlık da koyabiliriz. Konu hakkında akademik geçmişiniz yoksa bu kadar keskin köşeli yorumlar yapmak manasız. Kendi "tutarsızlığınızla" elbette devam edebilirsiniz ama 3-5 kişiden oluşan örnekleminizle ahkam kesmeniz komik oluyor.
Neyse ki sen tıp profesörüsün de bakıp teselli buluyoruz. İki bölüm kırmızı oda izleyen kendini psikiyatr sanıyor 😂😂😂😂

Burada bir kız var her cümlesi ben bipolarım diye başlıyordu. Siz iyice aşıp nicknamenizi bipolarbiri mi yaptınız:)) ona buna resim yollamanin bipolar olmakla ilgisi yok bu ahlaki bir şey. Tanıdığım bipolar insanlar var, gayet normal yaşıyorlar sadece mevsim geçişlerinde depresif ya da manik dönemleri oluyor..
Bipolar kişilerde atak dönemlerinde cinsellikte ilgili normalde yapmayacağı şeyleri yapma görülebiliyor

Neyse ki sen tıp profesörüsün de bakıp teselli buluyoruz. İki bölüm kırmızı oda izleyen kendini psikiyatr sanıyor 😂😂😂😂
Evet baksanıza tüm bipolarlar sizin çevrenizdekilerle aynıymış diziyi izlemeye bile gerek yok size sormak yeterli :KK43: doktor veya psikolog değilim. Örneklem popülasyon farkını ve örneklem seçimini bilmek için temel istatistik bilgisi yeterli. Özeti kocaman bir kümeyi kendi çevreme indirgeyemeyeceğimi biliyorum sadece.

Önceki yorumlarına baktım şimdi 😂😂 sürekli sataşma bulaşma milletin üzerine sıçrama.. bir de psikoloğum demez mi😂😂😂😂 neden her yorum yapan, her paylaşım yapanla kavga ediyorsun? Gergin misin? Sorunların mı var? Git tedavi ol ya da terapi al.. ilacın bende yok. Ben sadece eğitebilirm ama onun için de geç kalınmış, bu saatten sonra olmaz.. iyi geceler:KK66:)

Ah canım ya… nasıl üzüldüm senin adına. Bunu içtenlikle yazıyorum. Hadsizliğinin farkında bile değilsin. Sen kimsin ki beni eğiteceksin? Daha kendini ‘eğitememişsin’, hala daha saralaşıp duruyorsun. Kusura bakma ama benden sana ekmek çıkmaz. Bilmediğin, en ufak bir bilgi kırıntısına bile sahip olmadığın konular hakkında anca atıyorsun ama tutamıyorsun. Rica ederim, kendi kendine kavga çıkarmaya çalışma. Niyetim seninle kavga etmek değil. 🙏 çevrenin iyiliği için destek alsan, yazılanları saldırgan bir tavırmış gibi algılamasan ne güzel olur. Sana iyi akşamlar diliyorum, saldırgan dilini başka yerde kullan lütfen. Ama dikkat et koparmasınlar 😂😂😂

Merhaba, ben WhatsApp üzerinden bazı resimlerimi göndermiştim. Ruh sağlığım yerinde değildi. Yabancı bir resim geri yükleme uygulamasında bu resimlere denk geldim. WhatsApp üzerinden gönderdiğim resimlerimin yabancı ülkelerde ifşa olmasından korkuyorum. Ne yapmalıyım?
Geri yukleme sitesi derken silinen fotograflari geri getirmek icin kullanılan bir site mi? Oyleyse gönderdiğiniz kisi telefonundaki fotograflari kurtarmak icin yapmıştır ama bu uygulamalar genele acik yayinlamaz fotograflari diye biliyorum.

Siteye ulasip fotograflarin kaldirilmasini isteyebilirsiniz ama bu gonderdiginiz kisi bilincli yayiyorsa tekrar yapmasini engellemez.

Fotograflarda siz oldugunuz acikca belli mi, yoksa siz bildiğiniz icin mi anladiniz siz oldugunuzu?

Merhaba, ben WhatsApp üzerinden bazı resimlerimi göndermiştim. Ruh sağlığım yerinde değildi. Yabancı bir resim geri yükleme uygulamasında bu resimlere denk geldim. WhatsApp üzerinden gönderdiğim resimlerimin yabancı ülkelerde ifşa olmasından korkuyorum. Ne yapmalıyb

Geri yukleme sitesi derken silinen fotograflari geri getirmek icin kullanılan bir site mi? Oyleyse gönderdiğiniz kisi telefonundaki fotograflari kurtarmak icin yapmıştır ama bu uygulamalar genele acik yayinlamaz fotograflari diye biliyorum.

Siteye ulasip fotograflarin kaldirilmasini isteyebilirsiniz ama bu gonderdiginiz kisi bilincli yayiyorsa tekrar yapmasini engellemez.

Fotograflarda siz oldugunuz acikca belli mi, yoksa siz bildiğiniz icin mi anladiniz siz oldugunuzu?
Gönderdiğim kişiyle halen görüşüyorum. O yapmadı. Benim endişem WhatsApp ve indirdiğim resim geri yükleme uygulaması yabancı ülkelere ait olduğu için yayılır mı gerginliği.

Gönderdiğim kişiyle halen görüşüyorum. O yapmadı. Benim endişem WhatsApp ve indirdiğim resim geri yükleme uygulaması yabancı ülkelere ait olduğu için yayılır mı gerginliği.
Resmi geri yukleme uygulmasinda cektigin fotolar gorunur. Yayilmaz yani onu sadece sen gorebilirsin endiselenme

O olduğunu biliyorum:) ve resmini paylaştığı gün onu tanımıştım.. gerçek kimliğini kişiliğini biliyorum. Yüzüne vurmak istemedim ama tanıyorum onu..
Kız anonim olarak bir sıkıntısını anlatmış tanidiysaniz da bunu söyleyerek elinize ne geçti? Empati kurmak o kadar zor birsey değil.

Fotoğraflarınızı nasıl gördünüz anlamadım? Gönderdiğiniz insanlar mı oraya koymuş? Yoksa paralı falan mı sattını

Ben de hem bipolar hem de atipik psikoz var. Bahsettiğiniz kişiyi de sizi de tanımıyorum.
Burada bir kız var her cümlesi ben bipolarım diye başlıyordu. Siz iyice aşıp nicknamenizi bipolarbiri mi yaptınız:)) ona buna resim yollamanin bipolar olmakla ilgisi yok bu ahlaki bir şey. Tanıdığım bipolar insanlar var, gayet normal yaşıyorlar sadece mevsim geçişlerinde depresif ya da manik dönemleri oluyor..
Fotoğraflarınızı nasıl gördünüz anlamadım? Gönderdiğiniz insanlar mı oraya koymuş? Yoksa paralı falan mı sattınız?
Bu ne iğrenç bu ne rezalet bir yorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X