Whatsappte engellendiğimi nasıl anlarım?

Su_perisiiii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
792
656
Whatsappte engellendiğimi nasıl anlatım? Karşı tarafın profil resmi yok son görülmeside kapalı. Bunu anlamanın başka yolu var mı?

Engellenince whatsappta hiç görünmüyor. Yani atıyorum ali diye kayıtlı olsun telefon nosu rehberinde. Whatsappta ali yok.

Eski eşim. Oğlum hafta sonu onda kalacaktı işim çıktı dedi birden kayboldu ortadan. Beni engelledimi anlamaya çalışıyorum çünkü kavga felanda yok ortada.
Oğlana ver telefonu babasına yazsın kendi ağzıyla bisey istesin mesela ordan anlarsın

Oğlana ver telefonu babasına yazsın kendi ağzıyla bisey istesin mesela ordan anlarsın
Sesli mesaj attı zaten ama gitmedi. Acil işim çıktı diyince, acaba bişey mi oldu ailesinde felan diye düşündüm. Üç gün oldu hala tek tık olduğunu fark ettim, aklıma engellemiş olabileceği geldi. Böyle bir şey yapaması içinde bir neden yok.

Hafta sonu için bir planı varsa ve görmeni istemiyorsa engellemiş olabilir. Belki durumda falan paylaşım yapıyordur

Yani engellediyse bile pes çoluk çocuk işler ne saçma sapan işler çocuğu var acil bisey olur çocuğuyla ilgili bir durum var sanki liseli eski sevgili çok tuhaf hareketi valla

X