Yabancı kadınların türk kadınlar için düşündükleri!

oyşşş 'ekşi sözlük '...............bazen çok gülüyorum okurken, bazen de bayıyıor
hergün illa ki ''türk kızları neden bıdı bıdı '' konulu bi başlık mutlaka vardır
yazarların genelinin erkek olduğu hissine kapılıyorum bu yüzden
sanki kendileri çok mükemmel (pis abazalar :KK53:)
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

konuya gelince hepimiz her milletten yabancı kadınlar için ne düşündüğümüzü bir yazsak dünya medyasının gündemi bugün başka yerlere bile kayabilir :KK9::KK9::KK9::KK9:

nacizane kendi fikirlerim : pis kokuyorlar, bakımsızlar ev işlerinden zerre kadar anladıkları yok

Ben ordaki yorumlara baktım Türk kızları nasıl diye sormuşlar
Yabancı erkeklerin çoğu bi kaç kişi sadece çirkinler yazmış onun dışındakiler Türk kızları çok güzel,çok seksi ve çok hoşlar ama çok zorlar yazmışlarrr:KK52::KK52:

Ben Azerbaycanlıyım. Yabancı sayılmam yani o kadar da, iki devlet tek milletiz. Ve bir Türkiye geliniyim. Doğruyu doğru söylemeyi seven biriyim. Asla ve asla aldırmayın netteki o yazılanlara, canlarım. Konuyu açan kardeşim, sen de aldırma ve asla dert etme öyle şeyleri. Bildiğimiz klaviş kahramanlığı yapmış birileri. Her ülkenin iyisi ve kötüsü var. İster sizin , ister bizim, ister digerlerinin. Hiç bir ülkenin ne erkekleri, ne kadınları baştan başa mükemmel değil, bunun aksini ispatlamak isteyen varsa bile gülerim. Hiçte hiç bir ülkenin kadınlarından asla ve asla geri değilsiniz.

cok objektıf bı cevap verıcem.. ben yuzde doksan dogru buldum butun kadınlarımız olmasa da bıcogunun gercekten yazılanlar gıbı oldugunu dusunuyorum ..amma ve lakın has turk kadını dıyosak hepsıne bın basar

Çoğu şeyde saçmalanmış ve abartılmış ama haklı oldukları noktalarda yok değil şimdi ne yalan söyleyim :26:

Yabancı patronlarım ve çevrem oldu ,genel olarak düşündükleri ,türk kadınlarının kendilerini kıskandığı ve erkeklerini ellerinden aldıkları için sevilmedikleriydi,paraya kendileri korkunç değer veriyorlardı ,hepsi son derece zengin eş sahibiydiler( ve bu türk erkekleri bu hanımları alabilmek için kendi eşlerinden ayrılmış çoluk çocuk sahibi insanlar) ,farklı kültürden geldiğimiz için düşünceler farklı ama özünde herkes iyiydi bana göre,sevgiler.

merhaba,ben avrupada yasayan yabanci ese sahip olan,bildiginiz kara kasli kara gozlu (gozlerim yuzume bakildiginda ilk dikkat ceken yer cunku kocamanlar :KK53: ),orta boylu,kivrimli bi turk kadiniyim.esmerligin hic bi dezavantajini yasamadim aksine hepsi soluk soluk kisin hurra solaryuma azcik renk gelsin yuzlerine diye :KK52:,killi pis diyenler kendilerine baksinlar.hayatlarinda agdanin a sini bilmiyor cogu,erkek gibi vur jilet vur jilet..

o sozde arastirmalar da gercegi yansitmiyor bence.avrupadaki erkeklerin zaten dikkatini cekiyor ortadogulu kadinlar ve kendi adima konusayim,kiskancligi dozunda tuttugum surece esim kiskanclik krizlerime kahkahalarla guluyor bile :KK53: hatta kiskanmassam korkuyo adam bu firtina oncesi sessizlik mi diye :KK48:
avrupali kadinlarin ise bir turk olarak hicbir onyargisiyla karsilasmadim aksine Allaha sukur cok da sempatik yaklasiyorlar.
koskoca ulkenin butun kadinlarini ayni kefeye koymak cok sacma,her millette iyi,kotu,pis,temiz..turlu turlu insan var.

kilo konusuna gelince,gercek su ki dogum oncesi nasillarsa dogum sonrasi da o hallerine hemen donuveriyorlar..hakikaten burdaki kadinlari dogum etkilemiyor.cok cabuk toparlaniyorlar cunku hayatlarina hareketi katmislar.bazen gozlerim fal tasi gibi aciliyor 3 cocuklu kadin genc kiz gibi geziniyor..gayette emziriyorlar bebeklerini,ama emziriyorum diye cok yemege yuklenmiyorlar sanirim.

is yerimdeki calisma arkadaslarimin arasinda turk erkekleri de mevcut,gecmiste kimisinin turklerden agzi yandigi icin hic cekinmeden benim yanimda bile yerden yere vuruyorlar turk kadinlarini:KK19: oyuzden o internetteki yorumlar turk kocasinin gazina gelmis yabanci kadinlarin yorumlaridir..

Son düzenleme:
Valla şöyle birşey söyleyeyim, genel olarak bu kıskançlığa en çok sahip kadın grubu Ruslardır. Buraya gelin olarak Rusyanın köyünden gelip evinin hanımı yapılan birçoğu cahil ve Türk kocasının gazına gelen tipler. Buraya gelince erkeği onu biraz pohpohlayıp bizi aşağılıyor, o da hemen alıyor sazı eline, siz şöylesiniz böylesiniz diye. Nereden mi biliyorum, çünkü işim gereği sürekli yurt dışından gelenlerle içiçeyim. Bazılarının haklı şikayetleri var. Mesela geçenlerde bir Kazak tanıdığımı sokakta bir Türk kadını hırpalamaya kalkmış, siz Rus o...lar buraya gelip kocalarımızı elimizden alıyorsunuz diye. Ama genellikle kendi gazları.
Bİr keresinde bir Rus "Biz buraya gelip siz Türklerin neslini güzelleştiriyoruz" demişti, ben de dayanamadım "Çirkin adamlarla evlenmeyin o zaman"dedim.
Ha eğitimli eğitimsiz farkı burada ortaya çıkıyor. Bu bahsettiğim ifadeler genelde köylü, kasabalı, eğitimsiz kadınlardan geliyor. Eğitimliler ise Türk kadınlarının azmine ve güzelliğine hayranlar. Ülkemizi çok sevip bize hayranlık duyuyorlar. Hele de fiziki olarak en çok Türk kadınının saçını beğeniyorlar. Ben "saçlarınız çok güzel ve sağlıklı" demeyen bir tek yabancı duymadım:KK51:

Benimde nişanlım Belçika'lı. Benim haricimde bir çok kız arkadaşımla da tanıştı. Az çok gözünde bir Türk kadını profili oluştu. Mesela bana hep senin karakterin çok güçlü, sertsin der. Kolay olmadığımı, inatçı olduğumu da söyler. Nedense geri adım atmamamı seviyor:KK34: Kıskançlık konusu bizde çok problem olmuyor, hiç denecek kadar az kıskanıyorum:KK49:
Fiziksel olarak da farklıyız sonuçta. Ama güzel her yerde güzel. Bence farklılık karakterden dolayı.

ben Antalyalıyım ve turizmin bire bir içindeyim,öncelikle şunu söylemeliyim ki bu dediklerini düşünen ve söyleyen erkeklerin çoğu cahil erkeklerden oluşuyor,zaten aklı başında olanlar öyle bir kıyaslama bile yapmıyor;çünkü her ülkenin güzelide var çirkinide,sanki yunan yada rus kızlarının yüzde yüzü manken gibi Türk kızlarınında yüzde yüzü çirkin mi,tabii ki hayır ve hatta benim burada gördüğüm çoğu rus kızının çoğu çirkin,bunu ben değil çevremdeki erkekler bile söylüyor,eskidenmiş onlar,şehir efsanesi yani.

biz Türk soyuyuz ve çoğumuz esmeriz,bunu biz Allaha ısmarlayıp doğmuyoruz sonuçta,onlarda sarışın mavi gözlü doğuyor ama onların ülkesindede bizim gibi esmer bayanlar daha çok beğeniliyor,yani nerede daha az varsa o daha çok dikkat çeker.

valla kimse kusura bakmasın bu konuda mütevazi olamayacağım çoğu yunanlıdanda rustanda güzelim,hayır hiçte kıskanmıyorum çünkü kendimi biliyorum,sizde kendinizi biliyorsanız sorun yok,o iki üç abaza buyursunlar gitsinler devuçkalarına...

burada bir abimiz vardı sevine sevine gitti Almanla evlendi,kadın bunu başka erkekle boynuzlamış,şimdi koşa koşa geldi ülkesine,annesi geçenlerde oğluna evlenecek bayan arıyordu;işte onun gibi cahiller bizi beğenmezler ama gün gelir tıpış tıpış bize geri dönerler.

birde ne ilginçtir ki;biz iki kırıtıp gülsek öpüşüp sevişsek o....u oluruz onlar yapınca modern olurlar,hayır evlenmeden olmaz desek o zaman Türk kızları kendini birşey sanıyor oluyor,bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yani.başta dediğim gibi bunları düşünemeyecek kadar cahil embesil olanların söylentileri bunlar,zaten öyle erkeklerede biz bakmayacağımıza göre sorun yok.

yalnız şu saçlarını sarıya boyatıp diplerden siyah görünen yada sarı diye turuncumsu saçla etrafta gülücükler saçan bayanlara bende gıcık oluyorum,sırf onlar gibi olurum diye sarıya boyamayı düşünürken vazgeçtim,yani ya tam güzel sarıya boyatsınlar ve dip boyalarını takip etsinler yada doğal saç renklerine boyayıp fönsüz dolaşmasınlar,güzel olmak saçı sarıya boyamak değildir sadece.

hem şimdiki Türk bayanlar gerçekten çok güzel ve bakımlılar ve güzel giyiniyoruz,kilomuza dikkat ediyoruz,hani hiç turist görmesem tamamda,7/24 onların içindeyim.

seviyorum ben Türk bayanlarını,:nazar:

biz paraya önem veriyormuuzs öylemi,evet dogru paraya önem vermeyen insanmi kaldi dünyada
parasiz olunca bir bardak su bile yok,otlami beslenelim :KK19:

yabanci kadinlar paraya daha düskün,bi kahve icsinler kadin ayri öder kocasi ayri öder hesabi
bizim burda genc erkeklerimize saldirir alman kizlar ,neden cünkü alman erkek arkadaslari kurus koklatmaz,onlarda bizim türk erkeklerini sömürürler iki öpücükleriyle

TÜRK kadinlarinin tirnagi olamazlar,anlatsam anlatmakla bitmez

Türk erkekleride katiliyormus onlar kendilerine baksinlar ilk önce ,kiskancliktan eslerini giydirmezler disari cikarmazlar ama kendilerinin gözü dört gezer nerde fistik gibi varda bakayim diye,yamyam gibiler

her erkek icin gecerli degildir bu sözlerim ve her yabanci bayan icinde degil

Bence doğru tespit :KK70:

Kıllıyız resmen , her arkdaşımda kıl mıl dolu dolu,

Kıskancız, malasef ki,

Azıcık kotondan, adilışıktan giyindi mi burnu havada yürüyeni çooook gördüm,Güzel olmadıkları halde güzel sanıyorlar kısmına itafen yazdım .

Parayı seviyorz tabi,

Yabancılar gibi olmaya çalışıyoruz, bu da tamamen doğru

Haa kendimize ait güzel özelliklerde var tabi,

Ama yabancı hatunlar da çok güzeller yaaa :KK43: :)

Ben bu yazılanları okuyunca güldüm..

Bir kere Türk kadını kaşlı gözlüdür.. Onlar gibi damarlarından kanı çekilmiş gibi değiliz.
Türk kadını Kum saati görünümüne gayet yakındır .. Ee kalça olmadan asla olmaz.
Ve onlar gibi iğrenç kıllarımız yok genel temizliğimize dikkat ederiz.. Malum onlar orman gibiler..
Ve tabii ki kıskanmamız da çok normal .... Malum hayvanın etini yemiyoruz.. Biliyorsunuz domuzlar eşini kıskanmaz..

Bu yazdıklarımızı keşke onlarda okuyabilse...
:KK53: :KK53:

Türk kadınının çirkinide var güzelide.Bu her millette aynı bizde bakımlı olan az.
Türk kadınının hepsi kıllı değil çok nadir kıllısı çıkar bizde her hafta traş olma ya da belli aralıklarla ağda yapma alışkanlığı vardır.Dinimiz kıllarn belli oranda uzun kalmasına müsaade eder.
Türk kadını kıskançtır ve erkeğide çünkü bizler DOMUZ ETİ YEMEYİZ DOMUZLAR KISKANMAZ :KK52:
Türk kadını yıllar geçse de güzeldir yabancılar belli yaştan sonra bakılamayacak hale gelir.Çünkü bizde nur vardır :) abdestsiz gezmeyiz :KK52:
Türk kadını her konuda başarılıdır evde de işte de :KK34:
Türk kadını temizdir PZT temizliği denen olay vardır evi yaptığı herşey temizdir.
Türkler yabancılardan temizdir bizlerde taharet denen bir alışkanlık var onların k... suyu banyodan banyoya görüyor :KK52:
Türk kadını asildir,çalışkandır ve namusludur.Sadece dış güçlerin bu saf ve temiz kadınları hileleriyle aldatmaya çalışmasından dolayı özünden sapanlar vardır ama sadece bir kısmı aslımız namuslu ve temizdir.
Bizlerde tek eşlilik vardır o açıdan kıskanmamız doğal önüne gelenle oynaşan yoktur onlar kadar rahat değiliz.
Türk kadınının tarihe damgasını vuracak övgülerle dolu geçmişi vardır.
Valla yazılacak çok şey varda... :KK1:
Unutmadan yazayım ucuz etin alıcısı çok olur biz ruslar,ukraynalılar,ingilizler ve nice türk ve müslüman düşmanları gibi kolay kadınlar değiliz.Birkaç uç nokta da yaşayan türk kadını görmekle hepsini aynı kefeye koymayın.Onlarda aslına eninde sonunda döner.Yabancılarda olan o bayağılık TÜRK KADININ da olamaz.
O yazı resmen ara gazı olmuş kin kokuyor:KK53::KK53:

Yuh arkadaşım neymişiz biz böyle hiçte üzerime alınmadım valla :KK1:

uzun zamandır okuyorum arkadaşlar çok kötü Türk kadınınn dış ülkelerdeki durumu!

Türk kadınının bu şekilde kötü olması türk erkeklerinin başka ülkeden kadınlarla evlenmesi çünkü kadınlar türk kadınları çirkin ve kıskanç oldukları için onlarla evlendiğini düşünüyorlar türk erkekleride bunu doğruluyor.

Türk kadınları saçlarını sarıya boyatıp gözlerine mavi lens takıp avrupalı kadınlar gibi olmaya çalıştıklarını düşünüyorlar. Ayrıca birçoğu bizim kıskanç ,........., olduğumuzu söylüyorlar. Birçoğumuz yabancı müzik dinlediğimiz ve film izlediğimiz için onlar gibi olmaya çalışıyormuşuz.Bazı kadınlarımız çok güzelmiş ama birçoğumuz çirkinmiş. Birçoğumuz kıllıyımış (bodyhair ) ter kokanlarımız varmış.

Hem islamda olup hemde erkeklerle fingirdeyenlerimiz varmış Ayrıca birçoğumuz ingiliz rus ve yunan kadınları acayip kıskandığımızı sanıyorlar.

Birçoğumuz güzel çirkin farketmeksizin kendimizi angelie jolie-kraliçe olarak görüyormuşuz ve yabancı kadınları sevmiyormuşuz çünkü erkeklerimiz almışlar (not olarak evlenirken türk kadınlarına özgü kıyafetlerini giyen kim acaba türk kadınlarına özgü törenleri benmi yapıyorum )
ayrıca bazı kızlar yabancı ülkeye gidince malum şeyler yapıyormuş erkeklerle sonrada evlenelim diyormuş ailemle tanıştırayım diyormuş bunun üzerine adamlar kaçıyormuş.
evlendikten sonra ve çocuk olduktan sonra herkes şişmanlıyormuş obez olan kişi çokmuş :O

Paraya çok önem veriyormuşuz

Bizleri devamlı yunan ve rus kadınlarıyla karşılaştırıp düşük gösteriyorlar. Daha sonra eğer erkekler bizi güzel olduğumzu fslan söylemesse hemen kavga çıkarıyormuşuz bilerek bazı giysiler giyiyormuşuz çünkü kıskanmalarını istiyormuşuz.
Burnumuz çok büyükmüş :p çok erkeksiymişiz

çok çocuksu olanlarımız varmış pek birşey bilmiyormuşuz o kadar kötü şeyler varki ergen kezbanların olduğunu biliyoruz zaten geneli çok kötü şeyler bazı güzel şeyler yazanda olmuş ama 100 de 1 ihtimal

ya biride demiyorki bizim aile yapımız farklı bizim yetiştirilme kültürümüz farklı birçok insan burda kadın olamnın zorluğun bilmiyor gerçekten üzüldüm böyle yani neredeyse maymunuz biz

Bu iddiaların çoğu sadece bizlerde değil tüm dünya kadınları için geçerli,dünya üzerinde kaç kadın eşini kıskanmaz,kaç kadın kendini zaman zaman afrodit gibi hissetmez,kaç kadin sevdiği erkekle evlenmek istemez ve bazende onu kıskandirmak?Ve kaç kadın doğumdan sonra eski haline tamamen donebiliyor,rusları falan bilmem ama amerikalılara bi bakın halinize şükredin,kıskanacak olsa onlar kıskanirdi rusları beya:KK70:ayrıca güzellik sarı saç renkli gözle bağdaştırilıyosa yunanlılarda bizim gibi çoğu buğday tenli olarak biliyorum her neyse, Türk kadınina ithaf edilen bu şeyler her kadında olan şeyler zaten yani sirf bizi kötülemek adına tüm kadınlara hakaret etmişlerde farkında diiller:KK70:Türk erkeklernede yazıklar olsun anneleride bu gruba giriyo o zaman..

X