Yabani

Jou

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
25 Ağustos 2019
57.239
102.411
30
HİKAYE
Köklü bir aileden kaçırılıp sokaklara düşen bir çocuğun, yıllar sonra evine dönmesi ile kendini yeniden var etme mücadelesini anlatıyor.

KÜNYE
TÜR: DRAM
YAPIM ŞİRKETİ: NTC MEDYA
YAPIMCI: FATİH AKSOY & MEHMET YİĞİT ALP
YÖNETMEN: M. ÇAĞATAY TOSUN
SENARYO: HİLAL YILDIZ

1696958972874.png

YAMAN
HALİT ÖZGÜR SARI
Hayat ondan çok şey çalmıştır. Bu yüzden sahip olduğu iğnenin bile kıymetini bilir. Asla vazgeçmeyeceği dostlarıyla bir dünya kurmayı başarmıştır. Sokakta karşılaştığı zorluklar onun kalbini karartmamış aksine daha da güçlendirmiştir. Bu yüzden içinde umut yeşertmenin hep bir yolunu bulmuştur. Yokluğu, açlığı, hor görülmeyi çok iyi bilir ama o yaşadıklarına saplanıp kalmaz. Yaman için imkânsız diye bir şey yoktur. Gücünü ailesi yerine koyduğu arkadaşlarından, daha doğrusu sokaklardan seçtiği kardeşlerinden alır. Onlar için gerekirse can verir, gerekirse can alır

.
1696959020950.png

RÜYA
SİMAY BARLAS
Hayatındaki herkes ona bir rol biçmiştir ama o kendi istediği rolü oynamaya kararlıdır. Yaşadığı dünyanın göz alıcı renklerine kanmayacak kadar da olanların farkındadır. Ailesinin ve çevresinin içinde ayrık otu gibidir. Etrafındaki kimseye benzememek onun hem şansıdır hem de şanssızlığı. Oysa onun tek aradığı duygu samimiyettir. Farkında olmadan içine girdiği yolculukta aradığından da fazlasını bulacaktır.
1696959132902.png
Serhan Soysalan
YURDAER OKUR
Neslihan ile evlendiğinde Soysalan imparatorluğunun başına geçeceğini umut eden Serhan, girdiği bu ailede umduğunu bulamadığı gibi artık mutlu değildir.
1696959204036.png
Neslihan Soysalan

DOLUNAY SOYSERT
Eşref Soysalan'ın biricik kızı. Mesleğini babası gibi hakkıyla yapan başarılı bir doktor ve yıllar önce kaybettiği oğlunun acısını hala yüreğinde taşıyan bir anne. Bu yüzden mutluluğu kendisine hak görmez. O günden sonra içine yerleşen kaybetme korkusu anneliğine de yansır. Her şeyi kontrol altında tutma çabası etrafındakileri bunaltsa da elinden gelen başka bir şey yoktur. Evladına bir gün kavuşma umudunu hep diri tutmuştur. Ancak kaybettiği oğlu Ali bir gün geri döndüğünde gerçeklerin gün yüzüne çıkmasının önüne geçemeyecektir.

1696959278427.png

Alaz Soysalan
BERTAN ASLLANİ
Ağzında gümüş kaşıkla doğanların vücut bulmuş hali. Kibri ona her şeye sahip olabileceğini söyler. Hırçınlığın ve öfkenin onu yakıp kavurduğunun farkında bile değildir. Soysalan ailesinin tek erkek torunu olmak onun özgüvenini fazla şişirmiştir. Dedesinin ve annesinin gözüne girmek ona göre hayatındaki en büyük başarısı olacaktır fakat ne yazık ki dengelerin değişebileceğinin henüz farkında değildir

1696959301045.png
Şebnem
ŞEBNEM HASSANİSOUGHİ BİLGİÇ
Tutku, ihtiras, para, güç… Şebnem’i tanımlamak için daha fazla kelimeye ihtiyaç yok. Alacağı kararların üç adım sonrasını hesap edecek kadar kurnazdır. Çıkarı olmayan bir işe elini bile sürmez. Sözcüklerini öylesine dikkatli seçer ki niyetini anlamanız güçleşir. Etrafındakileri manipüle ederek yanında tutmasını çok iyi bilir. Gösteriş ve ihtişam onun en büyük zaafı. Bir de kızı Rüya’yı kendisine benzetebilse…

1696959366865.png
Cesur
SEZER ARIÇAY
Girdiği her ortama ayak uydurur. Serseri ruhu ile sizi eğlendirirken şeytan tüyü ile de aklınızı karıştırabilir. Onun duygularının ortası olmaz. Mutluluğu da öfkesini de dibine kadar yaşar. Belayı kendisine mıknatıs gibi çekme konusunda eline kimse su dökemez. Bela onu bulmazsa canı sıkılır gider kendisi bulur.

1696959427608.png
Asi
ROJBİN ERDEN
Sokağın asi kızı. O tanıştığı insanlara ilk önce ismini söylemez. Dişlerini gösterir, tırnaklarını geçirir. Çünkü hayat ona bunu öğretmiştir. Yüzünün kiri, saçının biti kalkanı oldu, kimse ona yaklaşamadı. Ayakta kalmak, hayata tutunmak için çok mücadele verdi. Birlikte büyüdüğü arkadaşları için gözünü kırpmadan kendini feda edecek kadar gözü kara biri.

1696959475127.png

Çağla Soysalan
SERAY ÖZKAN
Ailesinin gözden kaçan, var oluş mücadelesinin çemberinde dönüp dururken savrulan kızı. En ufak bir tebessüm ve ilgiyle her şeyi unutacak kadar sevgiye aç. O görünür olmak için kendisini kaybetti. Aradığı mutluluğu bulmak için yattığı rüyadan uyanması şart.

1696959523517.png
Umut
RAMİZ MULLAMUSA
Asi, Cesur ve Yaman’ın en büyük zaafıdır. Evin en küçüğü en kıymetlisidir. Zamanında yaptığı fedakârlığın bedelini bedeni ile ödemiştir. Adı gibi hayatında tutunduğu tek umudu bir gün yürüyebilmektir. Ama bunu çok fazla dillendirmez. İmkânların da imkânsızlıklarında farkında olacak kadar olgundur çünkü Umut. Kimsenin kendisi için üzülmesini istemeyecek kadar da gururlu.

1696959565272.png

Rüzgar
BARTU DİLMEN
Her şeyin en iyisini, en doğrusunu o bilir. Hiç kimse onun bir adım önüne geçemez. Geçmeye kalkana da haddini bildirir. Kusur aramakta üzerine yoktur. Kaf Dağı’nın tepesinde kurduğu tahtında tek başına mutlu mesut yaşar. Her şeye rağmen yanında olanların kıymetini bilmez, aksine incitir. Ondan uzaklaşmak da öyle kolay değildir. Kaybedeceğini anladığı anda geri adım atmasını da kendisini acındırmasını çok iyi bilir.

1696959599405.png
Ece Soysalan
ALEYNA AL
Ailenin kazandibi, en tatlı yeri. Esprileriyle ve kahkahalarıyla evi aydınlatan tek ışık kaynağıdır. Onun hastalığı hayat enerjisini kaybetmesine yetmez aksine bir gün iyileşeceğine dair umutlarını hep diri tutar. Onun hayatında karamsarlığa yer yoktur.

FOX tv 'de salı günleri ekranlarda ✔️

Dizi güzel bir dizi olaylar çabuk ortaya çıkıyor sezon finalini beklemeden bu hafta bakamadım henüz.

Ama finalde olmamış bulca iyi izleniyoe demejki kaçirmasam izliyorum baxen unutuyorum
Ben de TV den bakamıyorum ama diğer diziler gibi değil çabuk çıkıyor ortaya senaryo tikanmaZ inşallah bu hafta bakamadım sadece internet ten kısa videolarina baktım.

Dede çözecek bence bu kaçırılma olayıni onun sahnesine baktım,oğlunun intihar ettiğine inanmadı,ama yanında sürekli gezen kadın var Feride sebnemin kupesini buldu vermedi oda sebnemin adamı olmasın hatta annesi bile çıkarmış🧐🤔

X