Yağ Yakıcı Çay

hedef38beden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2015
3.146
9.590
Uzun süredir kilo vermeye çalışıyor; ancak sürekli diyeti bozuyorum. Yağ yakıcı çay adından bir çay tarifi buldum. Sizce işe yarar mı? Kullanan var mı?

Uzman Doktor Ayça Kaya özellikle bel incelten ve basenlerdeki yağların yakımı için önerdiği çay ile birçok kişinin kilo problemine çözüm bulmaktadır. Özellikle göbek bölgesindeki yağlanmalara iyi gelen Ayça Kaya yağ yakıcı çay ile vücudunuzda görüntünüzü bozan fazla yağlardan kurtulmanız mümkün.

Ayça Kaya Yağ Yakıcı Çay Nasıl Yapılır?
Ayça Kaya yağ yakıcı çay sayesinde hem yağlarınızın kolayca yakılmasını sağlayacak hem de evde uygulayabileceğiniz bu tarif ile başka çözüm yolları aramak zorunda kalmayacaksınız.

Ayça Kaya Yağ Yakıcı Çay İçin Malzemeler
  • 1 tutam maydanoz
  • 2 çay kaşığı biberiye
  • 2 çay kaşığı kekik
  • 2 çay kaşığı toz halinde yeşil çay
  • 1 bardak greyfurt suyu
Ayça Kaya Yağ Yakıcı Çay Yapılışı
  • 1 tutam maydanoz, 2 çay kaşığı biberiye, 2 çay kaşığı kadar kekik ve 2 çay kaşığı toz yeşil çayın üzerine 2 bardak kadar kaynamış su koyunuz
  • Malzemelerin suya geçmesi için 10 ya da 12 dakika kadar bekleyin ve ardından bir bardak kadar greyfurt suyunu ekleyiniz.
  • Ilık bir şekilde tüketebileceğiniz gibi özellikle yaz aylarında içine buz katarak da içmeniz mümkündür.
Ayça Kaya Yağ Yakıcı Çay Kullanımı
Sabahları aç karnına ve gün içinde iki kez içilebilen yağ yakıcı çay ile istenmeyen yağlardan kurtulabilirsiniz. Maydanozun sağladığı vücuttan ödem attırıcı etki sayesinde özellikle karın bölgenizdeki şişkinliğe son verebilirsiniz.

Ayça Kaya Yağ Yakıcı Çay Kaç Kilo Verdirir?
Yağ yakıcı çayın içine eklenen ve yağ yakıcı özelliğe sahip olan greyfurt ile ince bir bedene sahip olmanız rüya değil. Herhangi bir ilaç kullananların ise bu karışımı doktoruna danışmadan kullanmaması gerekmektedir. Özellikle depresyon ve tansiyon hastalarının daha hassas davranması gereklidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yatarak yağ yakılmaz. Yağ kas ve su kaybı olur. Bu tarz içeceklerle bol su kaybı olduğu için insanlar kilo verdiğini sanıyor. Ama vücuttaki su azalınca o kilo verme sandıkları şey duruyor.
Bol enerji harcayarak, az yiyerek yağ yakmaya çalışın. En sağlıklısı bu.

bazı metabolizma hızlandırıcı bitkiler var ama doğrudan yağ yakımı malesef olmuyor :KK43: yinede paylaşım için tşk

Deneyeli 1 hafta oldu ve 2 kg gitti benden..
Üstelik, tiroid hastasıyım.

Yatarak yağ yakılmaz. Yağ kas ve su kaybı olur. Bu tarz içeceklerle bol su kaybı olduğu için insanlar kilo verdiğini sanıyor. Ama vücuttaki su azalınca o kilo verme sandıkları şey duruyor.
Bol enerji harcayarak, az yiyerek yağ yakmaya çalışın. En sağlıklısı bu.

Aslında çok haklısınız; ancak tembellik yaptığımın farkındayım.
Yine de en azından ödem atmak bile memnun etti beni.

bazı metabolizma hızlandırıcı bitkiler var ama doğrudan yağ yakımı malesef olmuyor :KK43: yinede paylaşım için tşk

Açıklama için ben teşekkür ederim.
Umut dünyası..

X