YAĞLI CİLT :(((

krdlnssz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2023
26
3
23
Selam herkese aşırı yağlı bir cildim var mat fondöten + pudra ( transparan, toz) vs sürüyorum birkaç saat sonra direkt parlama yapıyor, hiçbir şey sürmeden sıfır makyajsız cildim de durup dururken 2-3 saat içerisinde aşırı derecede yağlanıyor T bölgesi falan değil bütün suratım eli sürünce parıl parıl oluyor elim öyle bi yağlanma, yağlanma karşıtı güneş kremi de yağlandırıyor matlaştırıcı güya. Ve güya sebum dengesi sağlayan serumlar yüz temizleme jelleri de hepsi anlık temizlik sağlıyor gün içine yayılan etkilerini görmedim. Nasıl kurtulunur bundan ya siz neler yapıyorsunuz..

yağlı cilt gerçekten sorun ya. Sizin yaşınızda benim de cildim çok yağlıydı açıkçası pahalı markalar da kullandım ama işe yaradı diyemem. Haftada bir kil maskesi yapardım o biraz hafifletirdi. zaman geçtikçe cildim yağlıdan karma-hassas a döndü. Beslenme de etkili oluyor.

Benim de cildim aynı sizinki gibiydi yüzümü sabah akşam dalinle yıkıyorum ve çok yağlı yiyecekler tüketmemeye çalışıyorum şuan eskisine göre daha iyi yüzüm

Selam herkese aşırı yağlı bir cildim var mat fondöten + pudra ( transparan, toz) vs sürüyorum birkaç saat sonra direkt parlama yapıyor, hiçbir şey sürmeden sıfır makyajsız cildim de durup dururken 2-3 saat içerisinde aşırı derecede yağlanıyor T bölgesi falan değil bütün suratım eli sürünce parıl parıl oluyor elim öyle bi yağlanma, yağlanma karşıtı güneş kremi de yağlandırıyor matlaştırıcı güya. Ve güya sebum dengesi sağlayan serumlar yüz temizleme jelleri de hepsi anlık temizlik sağlıyor gün içine yayılan etkilerini görmedim. Nasıl kurtulunur bundan ya siz neler yapıyorsunuz..
yazın t bölgem çok yağlanıyor, yaz aylarında özellikle sabah niacinamide serumu kullanıyorum, yağlı ciltler için spf, bir de cosmedin matlaştırıcı kremi var yazın bölgesel uygluyorum. Gün içinde kağıt yağ emiciler var onlardan taşıyorum yanımda. Ama çok da üzülmeyin bence cildin yağlı olması kuru olmasından daha iyi bir de yaş aldıkça o yağ azalıyor zaten

Raphael yüz yıkama jelini öneririm, bende faydası oldu.Bide nemlendiricisini aldım. Makyaj önesi sürüyorum baz yerine geçti valla. Trendyol dan aldım. Kupon veriyorlardı bide onu kullandım :) İndirimlerini takip etmenizi öneririm.

X