Şampuan ve Saç Kremleri Yağlı saç için şampuan ve saç kremi

marilyn hepburn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2014
65
18
Çok çabuk yağlanan saçlarım var maalesef. Bu zamana kadar kullandığım hiç bir şampuandan da memnun kalmadım. Tavsiye ettiğiniz bir şampuan ve saç kremi var mı ?

Çok çabuk yağlanan saçlarım var maalesef. Bu zamana kadar kullandığım hiç bir şampuandan da memnun kalmadım. Tavsiye ettiğiniz bir şampuan ve saç kremi var mı ?
Ersağ diye bir ürün var bilmiyoum duydun mu? Onun kremsiz şampuanını kullanıyor eşim şu anda çok çok memnun kaldı. Çevrene bir sor istersen. Satışını yapan birileri vardır muhakkak..

Ersağ diye bir ürün var bilmiyoum duydun mu? Onun kremsiz şampuanını kullanıyor eşim şu anda çok çok memnun kaldı. Çevrene bir sor istersen. Satışını yapan birileri vardır muhakkak..
Bio şampuanı mı kremsiz olanı mı kullanıyorsunuz?Bende çok merak ediyorum.Saç tipim yağlı acaba iyi gelir mi diye.Bir de fiyatını biliyor musunuz ersağın sitesinde fiyatlar yazmıyo da

Yağlı saç yapısı olanlar için ben genellikle bitkisel ürünleri kullanmalarını tavsiye ediyorum.. İçeriğinde nemlendirici ve yağ özlü olan ürünlerden uzak durmaları gerek benim görüşüm bu.. :KK66:

Bende ersag urunlerini yeni kullanmaya basladim ve tanidigim sayesinde uye oldum. Isterseniz urunler hakkinda yardimci olabilirim. Kremsiz sampuan 1000 ml fiyati 23 tl

Benimde saçlarım çok yağlı bu sorundan dolayı çok çektim inanki aldığım şampuanlarıda uzun zaman kullandım etkisini görürüm belki diye ama bu zamana kadar göremedim şuan head&shoulders kullanıyorum bugün aldım ve ilk kez denedim limonlu olanından limonun yağlı saçlara iyi geldiği her yerde söylenir zaten ilk yıkamada bi ferahlık hissettim zaten dökülmede olmadı dendiği gibi..denemelisin bence bide yağlı saçlara kremli şampuan olmaz diyorlar yağ zaten saçı nemlendiriyor diyorlar bu kesinlikle doğru değil kurutucu şampuanlar sadece uçları kurutur saç derisini değil! E kuruyan uçlar içinde saç derisi daha fazla yağ salgılar bu yüzden head&shoulders uygundur

X