Yağsız, tuzsuz patlamış mısır yiyin!

makinada yapıyorum yağ tuz koyamıyorsunuz makinaya baya tokluk hissi veriyor yağsız tuzsuz olunca kilo almak yerine veriyorsunuz ben denedim 5 kilo vermiştim

makinada yapıyorum yağ tuz koyamıyorsunuz makinaya baya tokluk hissi veriyor yağsız tuzsuz olunca kilo almak yerine veriyorsunuz ben denedim 5 kilo vermiştim

canım ne kadar yiyordun sen ben patlamamış olarak küçük çay bardağı yapıyorum kendime baya oluyor ama karnımdan önce gözümün doyması gerekiyor neyse bana anca yetiyor zaten çok seviyorum :KK1:

Uzun zaman geçmiş yazılması üzerine ama her yerde bu tür yazılara rastlıyorum ve çok kızıyorum; ''şunu yedim 5-7 kilo v.s verdim ''

Bir ürün sadece kendi başına bu kadar çok kilo verdirmez..Yanında diyet, özen, spor gerektirir zamanla birlikte.

Bu tür yanıltıcı mesajlar, kilo vermek için uğraşanlar için bir umut devamında da hayal kırıklığı getiriyor; dikkatli konuşmak gerekiyor.

arkadaşlar bende bu sorunun cevabını merak ediyorum ben taylan kümelinin sitesinde okusum sınırsız yazıyordu yağsız ve tuzsuz ben istediğim kadar yiyiyorum beni çok iyi frenliyor ama kilo vermek yerine almaktanda korkuyorum bunun için yorumları bekliyorum

arkadaşlar bende bu sorunun cevabını merak ediyorum ben taylan kümelinin sitesinde okusum sınırsız yazıyordu yağsız ve tuzsuz ben istediğim kadar yiyiyorum beni çok iyi frenliyor ama kilo vermek yerine almaktanda korkuyorum bunun için yorumları bekliyorum

herşeyin fazlası zarar ne demek sınırsız yiin :KK47:
3ana 3 ara öğün yap ara öğünde de yağsız mısırını ye oldu bitti
illa çatlayana kadar mı yemek lazım :KK35:

tok tutuyor bende tuzsuz yiyemem yağlıda sevmem az tuzlu 1-2 avuç 100 kalori civarı az tuzlu olunca bolda su içiriyorsun baya oyalıyor ben çok yavaş tüketiyorum tek tek arada çay felan içiyorum su içiyorum vakit geçirmek içinde iyi hani bazen acıkmasan da insan bişeyler atıştırmak istiyor ozamanlar işe yarıyor leblebide öyle benim için kilo vermemde çok işe yaradılar tavsiye ederim :KK16:

ben bu konuyu tv de dinlemiştim yağsız tuzsuz patlamış mısır posa olarak atılıyor,bu yüzden kalorisi yok.istediğiniz kadar bu nedenle yiyebilirsiniz dedi oradaki bilirkişi.ama bu yazılan kalorileri neye göre hesaplamışlar bilmiyorum:kk77:

gdo suz mısırı nereden bulacağız, tavsiye edebileceğiniz marka var mı? çok severim ama sırf şu gdo muhabbeti yüzünden mısırdan soğudum

Patlamış misira bayilirim ben mikrodalgada yagsiz tuzsuz patlatiyorum tadinida seviyorum diyetteyim kalorisine bakiyim derken bu konuya denk geldim sinirsiz yiyin diyenlerde abartmis tabi ara öğün olarak bir kase yenilebilir

Yagsiz olunca patlamiyor ama kucuk patliyor sert seyleri kaliyor beyazi cok az aliyor umarim anlatabilmisimdir 1 corba kasigi degilde tatli kasigi bari koysak

X