Yakı bandının hamilelige etkisi var mıdır ?

Ahh ecemcim bende bi umut yapistirdim okadar sey denedikten sonra bi yaki kalmis onu da denemiyim mi yani :KK1: ilk once cok yakti dayanamadim cikardim sonra icime sinmedi uyumadan bi daha yapistirdim daha yeni cikardim faydasi olmustur heralde cok yaniyo ama :KK53:
arkadaşlar yakı öyle basit bişey değildir, birini yaptıktan sonra en az 15 gün beklemeniz lazım yenisi yapmak için, üstünde de yazıyor bütün bunlar, nasıl tak çıkar tak çıkar yapabiliyorsunuz öyle?

arkadaşlar yakı öyle basit bişey değildir, birini yaptıktan sonra en az 15 gün beklemeniz lazım yenisi yapmak için, üstünde de yazıyor bütün bunlar, nasıl tak çıkar tak çıkar yapabiliyorsunuz öyle?
evet benımde dıkkatımı cektı o yazı ama bende 8 gun ara ıle taktım bı umut ıste heralde cılt tahrısı ıcın dıolardır o 15 gunu dımı?_

evet benımde dıkkatımı cektı o yazı ama bende 8 gun ara ıle taktım bı umut ıste heralde cılt tahrısı ıcın dıolardır o 15 gunu dımı?_
evet canım onun için de olabilir, ama şöyle bişey de olabilir: kuvvetli bir ısıyla kaslarımıza işliyor ya onun için de olabilir.

TE="ROSE ROSE, post: 39020987, member: 647820"]arkadaşlar yakı öyle basit bişey değildir, birini yaptıktan sonra en az 15 gün beklemeniz lazım yenisi yapmak için, üstünde de yazıyor bütün bunlar, nasıl tak çıkar tak çıkar yapabiliyorsunuz öyle?[/QUOTE]
Yaki bandi iki gün kalabilir diye de yaziyor üzerinde dikkatinizi çekmedi sanirim önce 10 dk durdu sonrasında tekrar yapistirdigimda sabaha kadar o şekilde yani. Düşündüğünüz için tesekkur ederim ..

çok teşekkür ederim arkadaşım amin..RABBİM TEZ VAKİTTE SANA DA NASİP ETSİN BU DUYGUYU YAŞAMAYI.EN İÇTEN DUYGULARIMLA DİLİYORUM BUNU.derdi veren Allah dermanını da veriri canım.pko lu olup nice anne olanlar var.biraz daha sabret.hep dua edicem sana.mutlaka haber et oldu mu güzel haberlerini :)
maasallah gebe olmuşsun bana da dua eder misiniz benim de çikolata kistim var ama ümitli yim lütfen bana anlatır mısınız sürecin nasıl geliştiğini ihtiyacım var bilgilere yaki ve incir kullanmaya baslayacagim

X