Yalancı erkek

mavi_985

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2023
5
-3
25
Şimdi benim eski sevgilim bana yaşının 24 olduğunu söylemişti. Ama çevresindeki insanlara bakıyorum yaş aralıkları 20 yi geçmiyor. Hesabının şifresini bana vermişti. orada 5 sene öncesine bile ait mesajlar vardı. Onlarca mesajlar ve orada yaşlarını söylediğinde hesaplıyorum. 20 yi geçmiyor. Ablası kendi doğum gününü kutlamak için hikaye atıyor ve orada 22 yazıyor. Sorunca da ne bliyim kendi hayatı gibi saçma sapan bir şey söylemişti. İşiyle alakalı süpheleniyordum. Sözde ticaret yapıyor araba alım satım. Mal mülkten söz ediyor. Ama gözle görülür bir şey yok. Ve bariz yalan söylediği belli olan durumlar gördüm. Yaş önemli değil, mal mülk bunlar önemsiz diye defalarca konuşsam bile hiç doğruyu söylemedi. Benle de ciddi olduğunu söylüyordı. Bir abi var ona da benim hakkımda ciddiyim demiş. Ama bir ay sonra oynadığı bir oyunda. Önceki gün bana seni seviyorum derken. O kıza gidip beni takıntılı diye söylemiş. Oyunda Kendi hesabı olmadığı halde abininn hesabını kızı etkilemek içn benm hesabım diye yalanlar uydurmuş. Telefon konusunda bile yalan söylemişti. İphone var diyordu gelince de ben yanımda iş telefonu taşıyorım diye kırık bir telefonla gelmişti. Bu öenmli değşl ama en ufak şeylerde bile yalan söylüyor ve hiç yüzü kızamıyor. Çok rahat. O kıza namaz kılıyorım diye bile yalan söylemiş. Sizce böyle biri neyi amaçlıyor. Benimle ya da o kızla alakalı düşünceleri ne. Ne istiyor. Ben kıza doğruları anlattığım da kızı kaybedicek diye ağlamış bile sanırım. Bir insan sevdiğine yalan söyler mı. Ciddiyet varken nasıl böyle yalanlar söylenebilir. O kızı gerçekten seviyor olabilir mı. Yoksa hırs mı. O kızda 27 yaşınday mış

Yaş konusunda siz eğer profilinizde yazdığı gibi 24'seniz daha küçük bir yaştaki erkekle beraber olmazsınız korkusu yaşıyor olabilir diyecektim, benzerini yaşamıştım çünkü. Ama adamın tek falsosu bu değilmiş. Kameralara oynuyor bence kendini farklı göstermek için elinden geleni yapmış. Eski sevgilinizse gerçekten düşünüp yıpratmayın kendinizi

X