YAN APARTMANIN HOROZU UYUTMUYOR

meris123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2023
306
246
Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum var kısa çaplı bir araştırma yaptım ama emin olamadım belki böyle birşey yada benzeri bir durum yaşamışsanız yol gösterirseniz sevinirim.
Yan apartmanımızda zemin katın bir bahçesi var ve kümes yapmışlar. 2-3 gündür horoz sesi geliyordu sabahları uykudan uyanıyorum.Bugün yine gece 4 gibi başladı horoz ötmeye camlarımız kapılarımızda kapalı ama bizim evin içinde gibi ses geliyo. Yenide hamileyim ağrılarım var 3 gündür erken kalkıyorum işe uykusuz gidiyorum.Bugün sabah kalktığımda çok sinirli kalktım önce polisimi arasam dedim internetten baktım belediyeye bildirmek gerekiyor yazıyor ama bizim buradaki belediye o kadar sorumsuz ki bir konuda ulaşabildiğim hiç olmadı.Ne telefonla ulaşılıyor ne gittiğimizde yetkili biri dinliyor nede şikayet için dilekçe bırakılıyor saçma sapan yani.Eşime ben akşam bi gidiyim görüşeyim bu horoz şehrin göbeğinde bakılıcak birşey değil diyip durumu anlatıyım dedim oda buradaki insanlar bir değişik kapıdaki arabamızı çizerler aynasını kırarlar (daha önce başkaları komple çizdi arabamızı)direk isimsiz şikayetçi ol bela olmasınlar bunlarda başımıza dedi.Yan aparmandaki insanları tanımıyorum sizce uyarmalı mıyım yoksa nereye şikayet etmeliyim hızlı çözüm bulabileceğim?

Bizim karşı apartmanda vardı tavuklar, zabıtaya şikayet edilmiş kaldırıldı. Direkt zabıtaya gidin, kimin şikayet ettiğini söylememişler sadece bizim apartmandan birinin şikayet ettiğini biliyorlar

X