Yanlış adama güvendim

Aynı iş yerinde çalışıyorduk sevgilimle . İkimizde birbirimizi çok seviyor çocuk istiyorduk bı çok defa ilişkiye girdik. Sonrasında ise birşeyler ters gitti onu ve beni hep eski sevgililerim rahatsız etti. Bugün hastaneye gittim ve hamile olduğumu öğrendim 6 7 haftalikmis. Kesin aldiracagim herşey kafamda belli. Ona ise gel gidelim diye yalvardım aslında bu süreçte çok mide bulantilari çektim. Dedim ben bebeğimi nasıl hissettiysem belki bebeğimde babasını hisseder. Diyeceğim şu zaten aldiracagim neden diye sorgulamayin bana başka bir şans bırakmıyor. Beni sürekli asagiladi çocuk benden değil diyor. Ben ise hamile halimde çok beddualar ettim. Bak dedim muayne ücreti herşey benden seninde ilk bebeğin olucakti gel gör dedim yalvardigimi biliyorum. O işe hep aynı asagiladi. Ben onu Allah'a havale ediyorum. Ve eskiden hayatımda olan birisi vardı kaç sene gecsede peşimi bırakmadı. Bana diyor çocuk aldirmiycaksan soyadimi vereyim hiç bir zaman başına kalmam diyor. Aldircaksanda yanındayım diyor. Elimi tut diyor bana bende çok sinirlendim bağırdım. Ben hala onun bebeğini taşıyorum bebek karnımda babasına ihanet edemem dedim. Allah'ım beni neyle sıniyorsun. Yarın sabahtan ilk isim kürtaja gitmek olucak . Siz siz olun sakına kimseye guvenemeyin. Aile sevgisi görmeyen insanları gözünüzde büyütmeyin.
daha bugün hastaneye gittiniz (pazar)
aldırmaya karar veridniz
güncel sevgiliniz benden değil dedi?
6-7 haftalık gebesiniz bu süreçte çok mide bulantıız var. 6 haftalık kgebeyken? bu süreçte?
gel gör diye çok yalvardınız?
6-7 haftalık hamileyken
daha siz kese görmemişken? dah gebe olduğnuzu bugün öğrenmişken?

bu arada eski sevgiliniz geldi ve ben çocuğa başına kakmam benim soyadımda doğsun dedi???

sonra?

Aman haketmişsiniz sizi sevse zaten evlenelim derdi başından. Daha düzen kurmak yok, çocuk yapmaya çalışmak nedir ya😀 nikahsız çocuğa karşı değilim herkes özgür ama adamla aynı evde yaşasan falan neyse ama bu neyin özgüveni bir de aldıracağım diyorsun

Arkadaşlar büyük konuşmayın. Bende çevremde herkesin bu kız akıllı bundan birşey beklenmez diyen kişiyim. Uydum bir şeytana herkesin başına gelebilir.
O sırada şeytan:

1699830974405.png

Hamileliğinizi dün yada bugün öğrendiniz sanırım. Bebeğin babası ile iletişim kurdunuz bu tamam da eski sevgilinize neden hemen anlattınız?

Tek diyebileceğim şey sakin olun.
Bir kaç gün düşünün bebeğin babası olacak adamda dahil olmak üzere iki üç gün kimse ile konuşmadan kafa dinleyen sanırım karşı tarafta istemiyor bebeği ondan kürtajı düşünmüşsünüz. Sakin kalıp öyle hareket edin.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Neresinden tutsanız elde kalır bir hikaye. Sevgilinizden hamilesiniz ama eski sevgilinize istersen soyadımı vereyim diyecek kadar yakınsınız, bebeğiniz babasını hissetse ne olacak, kesin aldıracağım diyorsunuz. Beddua ederken hamileyseniz tutar kesin merak etmeyin. Ben de sizi Allah a havale ediyorum.

Gebelerin bedduasi tutuyormuymus? Verimli gececek 2 tane 9 ayi kacirdik demek ki, dusmanlari ipe dizebilirdik. Tüh.
daha bugün hastaneye gittiniz (pazar)
aldırmaya karar veridniz
güncel sevgiliniz benden değil dedi?
6-7 haftalık gebesiniz bu süreçte çok mide bulantıız var. 6 haftalık kgebeyken? bu süreçte?
gel gör diye çok yalvardınız?
6-7 haftalık hamileyken
daha siz kese görmemişken? dah gebe olduğnuzu bugün öğrenmişken?

bu arada eski sevgiliniz geldi ve ben çocuğa başına kakmam benim soyadımda doğsun dedi???

sonra?
Kacak bebekler daha erken belirti vermeye basliyorsa demek ki.

Bu nasıl kafalar vücudunuzdaki et benini mi aldırıyorsunuz. Çocuk istiyorum bir yapalım bakalım duruma göre aldırırız. Yazık ya cidden

Eskiden çok ponçik düşünen bir insan olarak herkesin çocuk yapma hakkı var efendim. İnsanlar neden yargılanıyor derdim. Geçen zaman beni daha geleneksel düşünen biri hâline getirdi. Çocuk sahibi olmam, burada ve sosyal medyada okuduklarım beni buna itti diyelim. Kimseyi kırıp gücendirmek istemediğim için çok detaya girmeyeceğim ancak şunu söylemek istiyorum ki genç kızlar çok uyanık olun. Bebek işi şakaya gelecek bir şey değil. Kürtaj da öyle basit bir şey değil. Madem cinsellik istiyorsunuz iyice korunun. Masum bir bebeği karmaşık ilişkiler yumağı içerisinde dünyaya getirmeyin. Her bebek sağlıklı, sevileceği bir aile birliği içinde doğmayı hak eder.

Eski sevgililerini sen yedekte tuttuğun için seni rahatsız ediyor olabilirler mi? Baksana eski sevgilin(!) başkasının doğmamış bebeğini nüfusuna geçirecek kadar haberdar hayatından. Şu durumda bebeğin babası da haksız sayılmaz.

Şeytana uymak öyle bir şey değil kız. Şimdi şeytanın da hakkını yemeyelim

Bir fıkra vardı şimdi yazıp da ban yemeyeyim.
En sonunda adam ölüp cehenneme gönderileceği zaman "şeytana uydum" diye kendini savunduğunda şeytan "u.l..n, beni niye suçluyorsun. bu benim bile aklıma gelmezdi" diye kızıyordu.
İşin içinden çıkmak için el altında bir şeytan olunca böyle oluyor sanırım.

Arkadaşlar büyük konuşmayın. Bende çevremde herkesin bu kız akıllı bundan birşey beklenmez diyen kişiyim. Uydum bir şeytana herkesin başına gelebilir.
O sırada akıllı kız:
Aynı iş yerinde çalışıyorduk sevgilimle . İkimizde birbirimizi çok seviyor çocuk istiyorduk bı çok defa ilişkiye girdik.

Bak dedim muayne ücreti herşey benden seninde ilk bebeğin olucakti gel gör dedim yalvardigimi biliyorum.

X