yara yaktırdım ilişkiden sonra kan geldi yardım

öncelikle geçmiş olsun bendede vardı ilişkide tabi çok acıyo ve eşimle çok sorun yaşadım doğumdan sonra acılar geçti ama yara devam etti arkadaş iki kere yaktırdı tekrar yara çıktı tabi her insanın bünyesi değişir ama bende korktum yaktırmadım araştırdım dondurmak daha iyiymiş istersen dondurma işini dr ye sor ben bir ay papatya suyu içtim ve ilk ay ağrılarım arttı sonra adetlerim düzeldi ilişkiden sonra rahatladım bence sen rahimle olan tahlillerini iyi yaptır araştır inşallah başka bir problem çıkmaz

CANIM MRB YANİ BENİM BİR SEANSIM DAHAMI VAR. SANA BİŞE SORACAM CANIM YA.İLİŞKİ SONRASINDA BENDEN KAN GELMİŞTİ ACABA NORMALMİ SENCE SENDEDE OLMUŞMUYDU YANITLARSAN SEVİNİRİM KONTROLÜM AYIN BEŞİNDE BAKALIM GEÇMEDİYSE TEKRAR YAKILIR HERALDE ŞİMDİDEN SAOL BEKLİYORUM

ben de de yara tamamen iyileştikten hemen sonra kanamam olmadı ancak adetime 10 gün kala iki sefer ilişkiden sonra kanamam oldu doktoruma sordum yarayla alakalı değilmiş.stresle alakalı olabilir demişti.yasmin kullanmamı önerdi 3 ay kullandım düzeldi.şimdi çok şükür problemim yok.

ben de de yara tamamen iyileştikten hemen sonra kanamam olmadı ancak adetime 10 gün kala iki sefer ilişkiden sonra kanamam oldu doktoruma sordum yarayla alakalı değilmiş.stresle alakalı olabilir demişti.yasmin kullanmamı önerdi 3 ay kullandım düzeldi.şimdi çok şükür problemim yok.

cevabın için saol canım benimde adetim yakındı demekki ondan kaynaklanmıştır rahatladım bende yasmin kullanıyorum şimdi.kontrol amaçlı .bugün adet oldum şükür.şimdi içim rahatladı valla çok saol kontrolden sonra yara hakkındaki gelişmeleri paylaşırım artık.tekrar tşk ettim hayırlı günler

cevabın için saol canım benimde adetim yakındı demekki ondan kaynaklanmıştır rahatladım bende yasmin kullanıyorum şimdi.kontrol amaçlı .bugün adet oldum şükür.şimdi içim rahatladı valla çok saol kontrolden sonra yara hakkındaki gelişmeleri paylaşırım artık.tekrar tşk ettim hayırlı günler

rica ederim dertler paylaştıkça azalır...kontrollerini aksatmamanı tavsiye ederim..

X