Saç Rengi ve Saç Boyama Yardıım Küllü Acık Kumral RESİMLİ

destinya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2015
38
1
Merhabalar arkadaslar acaba benim sacim kizil yansimalar olmadan kullu acik kumral olabilir mi? Almayi dusundugum boyalar loreal 9.1 kullu sari ve nevacolor 9.01 gumus rengi, bu ikisini karistirip kullanirsam acaba turunculasma olmadan istedigim renk olur mu? Sac rengim kendi rengi daha once cocukluk hevesiyle acici sprey kullanmistim eczaneden alip fakat turuncu yanmis gibi bi renk olmustu cok kotuydu senelerce uzatip kestirdim, simdi de turunculasma olursa diye cesaret edemedim size danismak istedim yardimci olursaniz cok sevinirimEki Görüntüle 1639145 Eki Görüntüle 1639146

Saçın zaten açık renk .köyü olsa turuncu yansıma açılma kaynaklı daha çok olurdu.kullu renklere boyarsan turuncu olmaz. Ama illa içim rahat etsin diyorsan turuncu azaltıcı kat icine

Saçın zaten açık renk .köyü olsa turuncu yansıma açılma kaynaklı daha çok olurdu.kullu renklere boyarsan turuncu olmaz. Ama illa içim rahat etsin diyorsan turuncu azaltıcı kat icine

Cok tesekkur ederim cevapladigin icin, daha once spreyde turunculasma yasadigim icin baya bi gozum korkmustu, dediginiz gibi turuncu azaltici ekleyim bakalim. Umarim basarabilirim :) acaba ne kadar katmam gerektigi hakkinda bi bilgin var mi iki tup boyaya ne kadar eklemeliyim mesela

Son düzenleme:
X