Yardım eder misnz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cokmulazmm

Durma göge bakalım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
873
806
hanımlar meraba şimdiden yazı kusurum olursa affedin dısarıdan okuyordum agladıgım cok konu oldu Allah basa vermesin diye diye ama basıma geldi sanırım kaydolup akıl vermenizi istedşm elim ayağım titriyor net bişey yok ama kısa tutmaya çalışacağım net anlamanız için detaylara girebilirim affedin lutfen
eşimle 7 yıldır evliyiz 3 yasında cocugumuz var . esimle aram iyidir kavga dovus olmaz cok cok tartısırız 2 saat bile sürmez kırgınlık.ailelerle aramız cok iyi.Cocukla cok güzel ilgilenir benim ona bişey tembih etmem söylemem gerekmiyor yani cocuk hakkında evde de dısarıda da ilgilidir.eşim "abdestli namazlı" evden cıkmayan telefonu ortada biri sifre falan yok ama ne bileyim bişey cekmek için elime aldıysam hazır foto cekiyorken soyle bir galeriyede bakarım hatta hazır elimdeyken bi wp ta goz atarım engelli listesine falan bakarım.bilmiyorum güvensizlik mi acıkcası buradan okurdum hiç yapmaz dedigimiz esler bişeyler yapmıs olunca bende yok artık bende bi bakayım varmı bişey derken kurcalardım yani. sosyal medya kullanmıyor zaten bitane cocugumuz adına var ben ordan bebek bakımıyla ilgili yemek tarifleri vs takip ediyordum oda girmeye başladı takım spor vs bakıyor.esim genelde bana anlatır herseyı mesela bi goreve gitti orada hat cekmiyor diye yeni hat aldı 3-4 aylık gelince kapattı.soyledi işte hat almam gerek diye. Sonra yanında yedek bir eski telefon goturdu benmkı donup duruyor bunu kullanırım diye gelirken onu kırcam gurmukte sıkıntı oluyormus dedi.iyi dedim. Neyse biz doguya geldik hersey cok güzel burası cok kucuk hiçbir sosyal aktivite yok hep kış evden cıkılmıyor 2 ay yaz onda da ne yapabilirsen piknik dısında veya civar illeri gezmek dısında bişey yok öyle olunca birbirmize daha cok sarıldık yani ailelerden uzakta kendi basımıza herkes gibi bizde baglıkık arttı...afedersiniz cinsel anlamda ilk zamanlar vajinusmus atlattım sonra alıstım ama dogum yaptıktan sonra yine kasılmaya basladım ilişki sırasında ağrı oluyor diye oyle her pozisyonda yapabilen biri degilim, a dur soyle oturayım, Boyle yapayım , diye diye adamda yoruluyor ve sıkılmaya baslıyor anlıyorum bu sebebten cinsellik yorucu olmaya başladı ve isteksizlik olmaya basladı haftada bire dustu,ayda 3-4 e dustu derken cocuktan zaten yoruluyoruz gece yataga kendimizi zor atıyoruz o hemen uykuya geciyor bende telefonla ugrasıyorum. Ben de adım atmaz oldum o yaklasmadıkca ama diyorum ki eşim benimle yapmıyorsa nasıl yapıyor acaba bişeyler mi izliyor nasıl dayanıyor ilişki olmadan diyorum🤷🏼‍♀️ izlesede kızmam kızlar esim ilçe görevlerine gidiyor onbes gun ayrı kalıyorz o surede illaki izliyordur snucta o yokken bende oyle ihtitac gideriyorum.neyse genel olarak inanın aramız güzel bana cok güzel davranır cevreme bana saygılıdır burası kucuk yapacak bişey yok diye evde olmasa bile benm sıkılmamı istemez ilgilenir gün içinde surekli yazar arar ev içinde iletişim kopmaz birlikte film izlemek cocukla oynamak mutfak temizlik keyif alırız yani.
Şimdi bugun basıma gelen olaya bakın.
Bir yedek telefon ve yurtdışı hattından bahsetmiştim hatırladınız mı? Hah o yurtdısı gorevinden geldikten sonra o hat hakkında hiçbir vukuata rastlamadım telefon hakkında da. aradan 3 yl gectı doguya geldik burası kucuk yani oyle dedikodular donuyor ki (evli adam,univ kız lişkileri,aynı işyerinde kacak ilişkiler vs) sasıyorum sükür esimle oyle bir sorunumuz yok diyorum. Yahu bugun esim benden cocugun videosunu istedi napıyor diye ona video cekiyordum yollarken wp kişi listeme girdim hani diyorya su kişilere gonder hah, bir baktım esimin o yurtdışı nosu (Turkcell) adı kayıtlıydı silmemiştim hala altında merhaba ben wp kullanıyorum yazıyor. esim normalde komple saçsız kel sarısın ama profil resimde animasyon bol saclı esmer bir erkek figuru var. Allah allah normalde bu adam bana hat alsa,telefon alsa söyler yukarda da anlattıgım gibi hat alacam iş için lazım vs bi şekilde illa soyler. Bu whatsabı görecegimi dusunmedi mi acaba? O numarası kapandı diye sildigimi dusundu sanırım.ki ben esimle olan mesajlarımı bile telefon degiştirmedikce kendiliğinden silinmedikce asla silmem. Bence o sildigimi dusunup ve yedek telefonu kırdıgına inandıgımı sanıp telefonda o hatla kendine mesj alanı olusturmus.aklıma şu geliyor acaba iş yerinde veya ilçeye gittigi zmanlar fake hesap kullanıyorsa oradan biriyle tanıstıysa konusmayı telefona mı tasımak istedi? Bu benim tahminim yapar mı yapmaz mı neden yapmasın belki hep yapıyordu ben yakalamadım bilmiyorum.hçbir zaman gozukapalı güvenemem zaten esimde olsa.peki bu tahminim dogru olsa bu adam size yemin ederim evden çıkmayan yanımdan ayrılmayan bir adam iş yerinde konusuyor desem esim işi geregi bir ekibin basında ve cok yogun konum dolayısıyla iş yuku cok oluyor.ne ara o kişiyle(varsayım) konusacak?ve yanımdan ayrılmayan adam ne ara gorusucek bensiz biyere cıkmaz. İlçeye gittiklerinde konusuyor desem 40 gun merkezdeler,15 gun ilçedeler. O kişi demeyecekmi kırk gündür niye yazıp aramıyorsun diye yani benim sevgilim bana bahsettigim seyreklikte iletisime gecse ayrılırdım acıkcası ilçedeyken gorev alanı dısına cıkmalarıda yasak.Orda cıkıp gorusme olayı falan olmaz diye dusunuyorum merkezde de ev iş yeri karsı karsıya zaten bıyere sapmıyor eve geliyor inanın arkadaslarıyla bişey yapacaklar işte cocuklar mangal yapalım diyolar der ee git işte ne güzel derim. ya aman zaten hergun goruyorum cok yorgunm baska zaman diycem cocuklara der.ne asosyalsin cık git işte derim kızarımda yani inanın o derece cıkmayı sevmez kısın zaten bıyere cıkılcak gibi degıl burda sartlar .Of uzattım biliyorum ama esime hala sormadım bu wp neyin nesi diye. Soramam da bir kılıf uydurabilir ne bileyim ben o hattı kapattım belki kendisi acıldı der mumkun mu oyle bişey bilmiyorumda. iş için geri actım der ama inandırıcı mı bugüne kadr gerek olmadı sımdı neden gerek olsun. sorsam temkinli davranıcak ki telefonu görme imkanımda yok sanırım iş yerinde dolapta biyerde iş yerine nasıl gidip kurcalayım arada cocugu goturuyorum yanına ama giyinme odalarına giremeyiz dogal oalrak.Takip edemem cocukla nasıl becereyim.telefonuna surekli ortada ama alıp program falan yükleyecek kadar uzun bakamıyorum telefonuna.zten bu telefonda bişey yok önemli olan o wp acılan yedek telefona erisebilmem oda evde degıl . Arabada olamaz araba zaten ev iş yakın diye carsıya cıkmak dısında kullanılmıyor aracı balkondanda goruyorum cıkacagı zaman direkt eve geliyor araba garajda... Napıcam nasıl arastırcam bilmiyorum. bişey varsa o işteyken cekip gitmek istiyorum hala aglıyorım hala kasılıyorum bacaklarımda bir uyusukluk karnımda sancı cocugu oynatmaya calısıyorım ama kafam dagınık bu whatsap ne demek neden vr hiç bilmiyorum.ne zamandır var sunuda soyleyeyim 2 - 3 gun öncesine kadar yoktu ben arada kişi listeme bakarım durumlara falan o hesap yoktu bugun farkettim.bugüne kadar gormedim bişeyi böyle gizli saklı bişey yapacagı hiç aklıma gelmez cunku cok seffaf bana karsı.üzen kısımda ya yapıyorsa kimbilir ne zamandır ve ne konusuluyor? bu benim tahminim yapıyorsa nasıl tepki vericem bilmiyorum hiçbşey olmamış gibi davranamıyorum sbahtan beri birşeyler yazıyor okuyup cıkıyorum cevap bile veremiyorum çok kırgınım ve asırı sinirliyim nolur dusundugum gibi olmasın ama baska ne acıklaması olabilir ki? Ortada bir wp var ve kendi numarası. Soramıyorum da cunku acıklamasını yapar konu kapanır ne o telefona erişebilrim ne içinde olup bitenlere .gormedigim surece rahatlamıcam böyle kendimi yer bitirirm konuyu kapatsam birgun gelir yine acarım.aksam eve gelecek ne diyim napım o telefona nasıl erişeyim.siz ne dusunuyorsunuz.o telefon ve hat iş için olamaz esim emnyette calısıyr ek bir telefona ihtiyacı yok.uzattıysam ozur dilerim telefondan anlasılmıyor solugu burda aldım beynim durmus durumda siz akıl verin biyandan bakıyorum o hesap cevrimiçi olacak mı diye bi yandan cocukla ilgileniyorum anında yazamazsam kusura bakmayn lütfen

Şunada degineyim hani galeride albümler kısmında çöp kutusu oluyor,normalde esimin oraya baktıgımda email istiyor girmiyor kendiside girmiyordu. Bu yakın zamanda yine aklıma geldi bakayım cop kısmında ne var diye oraya daha önce girilmiş ve her baktıgımda orda bişey olmuyor yani direkt siliyor sanırım . Yani android kullananlar anladı sanırım girmek için mail istiyor ya önce girildigi için mail istemedi.gunluk temizleniyor

Numarayı git ankesorlu telefondan ara eşin açarsa sesini ta irsin hat kapandiysa başkasın asatilmis olabilir onun numarasida olabilir.118 80 i ara numarayı şöyle bu hat kimin üstüne kayıtlı diye sor .çok basit buraya konu açmaya bile değmez .🤷

Arada atlayarak okudum kusura bakmayın eğer içerikte bu sorunun cevabı varsa...
Hattı birine vermiş olabilir mi? Ya da bir dönem kapatılan nolar tekrar satın alınabiliyordu; böyle bir şey olabilir mi?
Farklı bir numaradan arayın bakalım kim acacak en olmadı.

İnanılmaz gereksiz detaylarda boğuldum. Hattı kapatmıştır ve hat başkasına satışmıştır, ya da birisine devretmiştir. Ya da o dönem geçici hat aldı sonra iade etti vs. Bu ne güvensizlik siz kapalı yerde kala kala kafanızda mı kurup duruyorsunuz sürekli. Hiç güvenmeniz de yok belli o da.
Gidin bir ankesörlüden arayın o numarayı bakın kim açacak ua da e devletten üzerne kayıtlı hat var mı bakın. Ama bu kadar güvenmemek de normal değil.

Hattı birine vermiş olabilir mi? Ya da bir dönem kapatılan nolar tekrar satın alınabiliyordu; böyle bir şey olabilir mi?
Var öyle bir şey. Ben geçenlerde teyzemi aradım en son 1 sene önce beni aradığı numarasından. Karsıma alakasız bir adam çıktı, meğer teyzem hattı bırakınca ona devretmişler

telefon kimin üzerine kayıtlı onu öğrenin .
Ardından arayın başka numaradan eşiniz açarsa da bi haltlar karıştırıyor demek ki.
Sözüm meclisten dışarı ama emniyette çalışıyorsa zaten yüzde yüz güvenmeyin.( istisnalar elbette mevcuttur )

Kusura bakmayın ama yarısına kadar okuyabildim, gereksiz detayları vermenize gerek yoktu. Ben de şüphelendim, belli etmeyin ama sessizce takipte kalın.
Önemli degıl telefondan ne kadar yazdığımı gormuyorum döküldüm çünkü takılan soranlar olur illa ki o yuzden detaylı anlattım ama düzelteyim.

Oluyor diye biliyorum ben de

Hiç aklıma gelmedi cogunuz baskasına satıldıysa demiş.aslnda esim hattı kırdım mı demişti hiç hatırlamıyorum ama birden gorunce bu esimin nosu dedim aklımda dönenler malum. Peki hattı kırmıssa baskası numarayı kullanabilirmi. Mesela benim eski mumaramda hala aklımda arada arıyorum numaramı boyle bir numara kullanılmamaktadır diyor. Ben yine birine aratayım bunu . Önce bi esime sorayım ozaman bu wp ne diye. vallahi hiç aklıma gelmedi 118 aramak sormak ya da baskasının kullanıyor ihtimali. Bir sorusturayım hemen donucem

hanımlar meraba şimdiden yazı kusurum olursa affedin dısarıdan okuyordum agladıgım cok konu oldu Allah basa vermesin diye diye ama basıma geldi sanırım kaydolup akıl vermenizi istedşm elim ayağım titriyor net bişey yok ama kısa tutmaya çalışacağım net anlamanız için detaylara girebilirim affedin lutfen
eşimle 7 yıldır evliyiz 3 yasında cocugumuz var .eşim "abdestli namazlı" evden cıkmayan telefonu ortada biri sifre falan yok arada bakarım . sosyal medya kullanmıyor zaten bitane cocugumuz adına var ben ordan bebek bakımıyla ilgili yemek tarifleri vs takip ediyordum oda girmeye başladı takım spor vs bakıyor.esim Boyle telefonla ilgili seyler olunca anlatır genelde mesela bi goreve gitti orada hat cekmiyor diye yeni hat aldı 3-4 aylık gelince kapattı.soyledi hat almam gerek diye. Sonra yanında yedek bir eski telefon goturdu benmkı donup duruyor bunu kullanırım dedi gelirken onu kırcam gurmukte sıkıntı oluyormus dedi.iyi dedim. Neyse biz doguya geldik normal gidiyor evlilik cinsellikte normal sayılır .pek sorun yok
Şimdi bugun basıma gelen olaya bakın.
Bir yedek telefon ve yurtdışı hattından bahsetmiştim hatırladınız mı? Hah o yurtdısı gorevinden geldikten sonra o hat hakkında hiçbir vukuata rastlamadım telefon hakkında da. Yahu bugun esim benden cocugun videosunu istedi napıyor diye ona video cekiyordum yollarken wp kişi listeme girdim hani diyorya su kişilere gonder hah, bir baktım esimin o yurtdışı nosu (Turkcell) adı kayıtlıydı silmemiştim hala altında merhaba ben wp kullanıyorum yazıyor. esim normalde komple saçsız kel sarısın ama profil resimde animasyon bol saclı esmer bir erkek figuru var. Allah allah normalde bu adam bana hat alsa,telefon alsa söyler yukarda da anlattıgım gibi hat alacam iş için lazım vs bi şekilde illa soyler. Bu whatsabı görecegimi dusunmedi mi acaba? O numarası kapandı diye sildigimi dusundu sanırım.ki ben esimle olan mesajlarımı bile telefon degiştirmedikce kendiliğinden silinmedikce asla silmem. Bence o sildigimi dusunup ve yedek telefonu kırdıgına inandıgımı sanıp telefonda o hatla kendine mesj alanı olusturmus.aklıma şu geliyor acaba iş yerinde veya ilçeye gittigi zmanlar fake hesap kullanıyorsa oradan biriyle tanıstıysa konusmayı telefona mı tasımak istedi? Bu benim tahminim yapar mı yapmaz mı neden yapmasın belki hep yapıyordu ben yakalamadım bilmiyorum.hçbir zaman gozukapalı güvenemem zaten esimde olsa.peki bu tahminim dogru olsa bu adam sizemevden çıkmayan yanımdan ayrılmayan bir adam iş yerinde konusuyor desem esim işi geregi bir ekibin basında ve cok yogun konum dolayısıyla iş yuku cok oluyor.ne ara o kişiyle(varsayım) konusacak?ve yanımdan ayrılmayan adam ne ara gorusucek bensiz biyere cıkmaz. İlçeye gittiklerinde konusuyor desem 40 gun merkezdeler,15 gun ilçedeler. O kişi demeyecekmi kırk gündür niye yazıp aramıyorsun diye yani benim sevgilim bana bahsettigim seyreklikte iletisime gecse ayrılırdım acıkcası ilçedeyken gorev alanı dısına cıkmalarıda yasak.Orda cıkıp gorusme olayı falan olmaz diye dusunuyorum merkezde de ev iş yeri karsı karsıya zaten bıyere sapmıyor eve geliyor inanın arkadaslarıyla bişey yapacaklar vazgexiyor cıkmıyor kısın zaten bıyere cıkılcak gibi degıl burda sartlar .uzattım biliyorum ama esime hala sormadım bu wp neyin nesi diye. Soramam da bir kılıf uydurabilir ne bileyim ben o hattı kapattım belki kendisi acıldı der mumkun mu oyle bişey bilmiyorumda. iş için geri actım der ama inandırıcı mı bugüne kadr gerek olmadı sımdı neden gerek olsun. sorsam temkinli davranıcak ki telefonu görme imkanımda yok sanırım iş yerinde dolapta biyerde iş yerine nasıl gidip kurcalayım arada cocugu goturuyorum yanına ama giyinme odalarına giremeyiz dogal oalrak.Takip edemem cocukla nasıl becereyim.telefonuna surekli ortada ama alıp program falan yükleyecek kadar uzun bakamıyorum telefonuna.zten bu telefonda bişey yok önemli olan o wp acılan yedek telefona erisebilmem oda evde degıl . Arabada olamaz araba zaten ev iş yakın diye carsıya cıkmak dısında kullanılmıyor aracı balkondanda goruyorum cıkacagı zaman direkt eve geliyor araba garajda... Nasıl arastırcam bilmiyorum. bişey varsakasılıyorum bacaklarımda bir uyusukluk karnımda sancı cocugu oynatmaya calısıyorım ama kafam dagınık bu whatsap ne demek neden vr hiç bilmiyorum. 2 - 3 gun öncesine kadar yoktu ben arada kişi listeme bakarım durumlara falan o hesap yoktu bugun farkettim.üzen kısımda ya yapıyorsa kimbilir ne zamandır ve ne konusuluyor? bu benim tahminim yapıyorsa nasıl tepki vericem bilmiyorum hiçbşey olmamış gibi davranamıyorum sbahtan beri birşeyler yazıyor okuyup cıkıyorum cevap bile veremiyorum çok kırgınım ve asırı sinirliyim nolur dusundugum gibi olmasın ama baska ne acıklaması olabilir ki? Ortada bir wp var ve kendi numarası acıklamasını yapar konu kapanır ne o telefona erişebilrim ne içinde olup bitenlere .gormedigim surece rahatlamıcam böyle kendimi yer bitirirm konuyu kapatsam birgun gelir yine acarım.aksam eve gelecek ne diyim napım o telefona nasıl erişeyim.siz ne dusunuyorsunuz.o telefon ve hat iş için olamaz esim emnyette calısıyr ek bir telefona ihtiyacı yok.uzattıysam ozur dilerim telefondan anlasılmıyor solugu burda aldım beynim durmus durumda siz akıl verin biyandan bakıyorum o hesap cevrimiçi olacak mı diye bi yandan cocukla ilgileniyorum anında yazamazsam kusura bakmayn lütfen
Yarıya kadar okuyabildim. Hatlar kapatılınca başkası alıp kullanabiliyor biliyorsunuz değil mi? Telefonunuzda o numara kayıtlı olduğu için eşinizin adıyla görüyorsunuz.

İnanılmaz gereksiz detaylarda boğuldum. Hattı kapatmıştır ve hat başkasına satışmıştır, ya da birisine devretmiştir. Ya da o dönem geçici hat aldı sonra iade etti vs. Bu ne güvensizlik siz kapalı yerde kala kala kafanızda mı kurup duruyorsunuz sürekli. Hiç güvenmeniz de yok belli o da.
Gidin bir ankesörlüden arayın o numarayı bakın kim açacak ua da e devletten üzerne kayıtlı hat var mı bakın. Ama bu kadar güvenmemek de normal değil.
Ya güvensizlik değil aslında bilmiyorum evlendigmiz ilk aylar eski kız arkadaşı fake hesaptan esime mesaj atmış nasılsın diye esim sen kimsin falan yazmıs işte kotu niyetim yoktu mutluluklar demek için yazdım demiş. Sonra gizliden gece 3-4 arıyor esimi. Evet aradan 6 7yl gectı ama yine aklıma geldikçe bakıyorum yazan cizen varmı diye😊 ben sorgulatıcam şimdi noyu bakalım neymiş

Yarıya kadar okuyabildim. Hatlar kapatılınca başkası alıp kullanabiliyor biliyorsunuz değil mi? Telefonunuzda o numara kayıtlı olduğu için eşinizin adıyla görüyorsunuz.
Evet gercekten bilmiyordım benim eski kapattıgım no hala kullanım dısı diye şaşırdım bian☺️😥

Ya güvensizlik değil aslında bilmiyorum evlendigmiz ilk aylar eski kız arkadaşı fake hesaptan esime mesaj atmış nasılsın diye esim sen kimsin falan yazmıs işte kotu niyetim yoktu mutluluklar demek için yazdım demiş. Sonra gizliden gece 3-4 arıyor esimi. Evet aradan 6 7yl gectı ama yine aklıma geldikçe bakıyorum yazan cizen varmı diye😊 ben sorgulatıcam şimdi noyu bakalım neymiş
Güvensizlik değil artık güvensizlikte boyut atlamak bu ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X