Yardim edinnnn çocuğum yemiyor

fatmanurktmn61

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
117
4
24
Bebeğim bu ay sonu 4 aylik olacak ama beslenmesi çok kötü sadece uyandığı zaman 6,7 dk emiyor daha istemiyor sürekli uyumak istiyor biberon hiç almak istemiyor çok az çiş yapiyo neden acaba yaßayan varmi çok tereddüt yedim ne yapacağım bilmiyorum hastaneye getirsemmi😔 kilosu 6,700 bakalim ne kadar kalacak kilosu böyle ve ellwri hep ağzında tukürük çikariyo ağlama krizi tutuyo elini saçina götürüyor hep

Bebeğim bu ay sonu 4 aylik olacak ama beslenmesi çok kötü sadece uyandığı zaman 6,7 dk emiyor daha istemiyor sürekli uyumak istiyor biberon hiç almak istemiyor çok az çiş yapiyo neden acaba yaßayan varmi çok tereddüt yedim ne yapacağım bilmiyorum hastaneye getirsemmi😔 kilosu 6,700 bakalim ne kadar kalacak kilosu böyle ve ellwri hep ağzında tukürük çikariyo ağlama krizi tutuyo elini saçina götürüyor hep
Ben de bugun benzerleri yasamaya basladim.3.5 aylik olmak uzere.Memeye geldiginde kafasini geri atip agliyor.Ne kadar cis cikariyor beneginiz

Günde 4-5 yumurta ağırlığında çişli bezi varsa endişe etmeyin. Aylık kontrollerine gidiyorsunuzdur kg takibi yapın yoksa sağlık ocağına götürün tartsınlar 1 hafta sonra tekrar götürüp bakın anlarsınız. Bu dönemde meme reddi çok normal sütyen askınıza oyuncak takın ya da boynunuza bir kolyr ya da ayakta gezdirerek şarkı söyleyerek emzirmeye çalışın. Farklı emzirme pozisyonları deneyin.

Oğlum öyle idi bikaç gün öncesine kadar 7/8 aylık dönemimiz aynen böyle geçti. Alt damaktan bi diş çıktı şimdi iyi şükür yoksa 3 beze kadar düşmüştük üstelik dolu dolu da değildi. Dr normal dedi götürdüm
Şimdi 4 beze çıktık yiyo artık emiyo da

X