Yardım: Gebeliğimde sorun yoktur değil mi ?

therain

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
9
2
31
Herkese hayırlı ramazanlar arkadaslar ben 6+3 haftalik hamileyim adetimin geciktigi ilk gun beta 82, 10 gun sonra 8500 küsür cıktı. Daha randevu tarihim gelmedi (3 nisan) o yuzden kadin doğuma gorunemedim. Benim ne mide bulantım ne tiksintim var. Sadece arada kasık sancım ( bıçak sallaniyo gibi ama son günlerde azaldı) ve göğüslerimde sancım var. sürekli uyku hali ve bacaklarımda kramp sıkıntım var. Bebegimde sorun yoktur deil mi ? Yani arada kasıklarım sancımasa hic hamile gibi değilim korktum acikcasi 😔

Bende de çok bulantı tiksinti olmamıştı zaten daha çok yeniymiş sorun yoktur sağlıkla gelsin inşallah.

Herkese hayırlı ramazanlar arkadaslar ben 6+3 haftalik hamileyim adetimin geciktigi ilk gun beta 82, 10 gun sonra 8500 küsür cıktı. Daha randevu tarihim gelmedi (3 nisan) o yuzden kadin doğuma gorunemedim. Benim ne mide bulantım ne tiksintim var. Sadece arada kasık sancım ( bıçak sallaniyo gibi ama son günlerde azaldı) ve göğüslerimde sancım var. sürekli uyku hali ve bacaklarımda kramp sıkıntım var. Bebegimde sorun yoktur deil mi ? Yani arada kasıklarım sancımasa hic hamile gibi değilim korktum acikcasi 😔
Kasık ağrısı normal (kanama yoksa), uyku hali normal
Herkesin midesi bulanıp bir şeylerden tiksinecek diye kesin bir kural da yok. Üstelik daha yeni bir gebelik :)
Acele etmeyin daha uzuun bir hamilelik süreci sizi bekliyor, neredeyse 1 sene hamile olacağınız için :) 40 hafta olunca illa bir sendrom yaşarsınız😅
Bebişe sağlıkla kavuşun inşallah 🌸

37 haftalık hamileyim, son bikaç haftadır bacak ağrısı ve mide yanması var. Ondan önce o kadar hiçbir şeyim yoktu ki neredeyse hamile olduğumu unutuyordum :)

X