Kızlar hamileyim değil mi 🥹🙏🏻

ceyduss

Guru
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
3
0
Selam arkadaşlar ilk gebeliğim olacak, 25i gibi Regl olmam gerekiyordu gecikti,çarşamba ve cuma idrar testi pozitif çıktı. Normalde gebelik planlarken belli doktorum vardı fakat randevu olmadığından en azından kan testi için farklı doktora gittim dün test sonucu beta 1598,89 çıktı. Ultrasonda göremedi henüz erken çok dedi . Telefonda görüştüm doktorum farklı olduğu için üstün körü konuştu benimle sorumluluk almak istemedi 2 gün sonra bence tekrar test ver dış gebelik durumu için dedi. Fakat benim doktorumda en erken 8 Nisan randevusu var o tarihe kadar test vermemek vs. Sorun yaratmaz değil mi? Çalıştığım için sağlık ocağına gitmek sonuç için görünmek zor olacak iş yerindekiler anlamasınlar bir de ondan.. ben şimdi hamileyim değil mi ona eminiz :) yalnızca 1 haftada bir sıkıntı olmaz sanırım kendi doktoruma görünmek istiyorum çünkü dert edindim bunu
IMG_2638.jpeg

Selam arkadaşlar ilk gebeliğim olacak, 25i gibi Regl olmam gerekiyordu gecikti,çarşamba ve cuma idrar testi pozitif çıktı. Normalde gebelik planlarken belli doktorum vardı fakat randevu olmadığından en azından kan testi için farklı doktora gittim dün test sonucu beta 1598,89 çıktı. Ultrasonda göremedi henüz erken çok dedi . Telefonda görüştüm doktorum farklı olduğu için üstün körü konuştu benimle sorumluluk almak istemedi 2 gün sonra bence tekrar test ver dış gebelik durumu için dedi. Fakat benim doktorumda en erken 8 Nisan randevusu var o tarihe kadar test vermemek vs. Sorun yaratmaz değil mi? Çalıştığım için sağlık ocağına gitmek sonuç için görünmek zor olacak iş yerindekiler anlamasınlar bir de ondan.. ben şimdi hamileyim değil mi ona eminiz :) yalnızca 1 haftada bir sıkıntı olmaz sanırım kendi doktoruma görünmek istiyorum çünkü dert edindim bunu Eki Görüntüle 3409549
Evet hamilesin anca bu değerde vajinal bakarsa görür

X