Yardım

nisanur22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2024
27
-109
21
Merhabalar 18 yaşındayım evliyim çocuğum olsun istiyorum boş gebelik yaşadım doktor bana yumurtalıklarımın tembel olduğunu söyledi ne yapmam lazım bilmiyorum duphaston ilacını kullansam işe yararmı lütfen yardım edin.

Merhabalar 18 yaşındayım evliyim çocuğum olsun istiyorum boş gebelik yaşadım doktor bana yumurtalıklarımın tembel olduğunu söyledi ne yapmam lazım bilmiyorum duphaston ilacını kullansam işe yararmı lütfen yardım edin.
Daha gençsin hemen bu kadar strese girme ..doktorun verdiği ilaçları kullan kendi başına kullanma..çünkü bilinçsiz kullanılırsa kistler de oluyor bazen. Rabbim en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin 🤲

Daha gençsin hemen bu kadar strese girme ..doktorun verdiği ilaçları kullan kendi başına kullanma..çünkü bilinçsiz kullanılırsa kistler de oluyor bazen. Rabbim en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin 🤲
İnşallah kistlerimde var zaten doktora çıkıyorum bisey yapmadan yolluyor beni ben anlamadım ne ilaç veriyolar ne bişey

Kistler de engel olablir .. doktorunu degistiril dewam et..çünkü ilaçlari yuumrta kalitene göre verirler ..
Valla ne doktorlara çıkmadım yumurta tembelliği var dediler kilo vermem lazimmış 92 kiloyum Yasmin ilacını verdi bide duphaston ilacını o arada hamile kaldım ama boş gebelik geçirdim sigara kullanıyorum acaba o mu etkiledi hiç bilmiyorum

Valla ne doktorlara çıkmadım yumurta tembelliği var dediler kilo vermem lazimmış 92 kiloyum Yasmin ilacını verdi bide duphaston ilacını o arada hamile kaldım ama boş gebelik geçirdim sigara kullanıyorum acaba o mu etkiledi hiç bilmiyorum
Sigara sağlıksız tabi ama bir çok insan kullandığı halde hamile kalıyor ..ama gene de düşünüyorsaniz azaltabirsinjz ..kilo yuumrta tebbelligi yapıyor ..

Duphaston adet söktürücüdür
Döllenme varsa da tutunmasına yardım eder
Ama yumurta tembelliği ile pek ilgisi yok.
Tembellik yüzünden Adet düzensizliği varsa ilgisi olur.

Yasmin ve dushaston adet düzenleyici değil mi..genelde klomen ve ya vitamin veriyorlar

Duphaston adet söktürücüdür
Döllenme varsa da tutunmasına yardım eder
Ama yumurta tembelliği ile pek ilgisi yok.
Tembellik yüzünden Adet düzensizliği varsa ilgisi olur.
Evet adet düzensizliği var zaten adet oluyom diyelim 1 buçuk ay sonra oluyom eğer kullanmaya başlarsam ilacı düzene giriyor

X