Yardımcı olur musunuz

suiklima

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
16
2
27
Kızlar 1 ay önce hormon testı vermiştim buraya yazdım bu ay tekrar gıttım malesef doktorum yoktu başka doktora hormon testi verdim tekrar değerlerim
FSH 20.42
Prolaktin 8.71
TSH 3.25
Lh 4.58
Estradiol 25

Normal yolla gebe kalabilir mıyım kızlar

Kızlar 1 ay önce hormon testı vermiştim buraya yazdım bu ay tekrar gıttım malesef doktorum yoktu başka doktora hormon testi verdim tekrar değerlerim
FSH 20.42
Prolaktin 8.71
TSH 3.25
Lh 4.58
Estradiol 25

Normal yolla gebe kalabilir mıyım kızlar
Fsh çok yükselmiş canım🙏🏻 amh testi baktırdın mı?

Baktırdım oncekı ay 0.09 degerım nasıl bu ay baktırmadım
Bu ay gerek yok geçen ay baktırdıysan canım. Benim fsh 11di ve doktorum yaşına göre yüksek dedi o yüzden amh istemişti ve amh da 1 çıkmıştı benim. Doktorum ona da düşük dedi tüp bebek tavsiye etmişti ve biz zaman kaybetmemek adına direkt tüp bebek tedavisine başlamıştık. Ama bazı değerlerle zor gibi görünse de doğal yoldan gebelik yakalayanlar da var Allah'ın takdiri tabii ki. Senin doktorun ne tavsiye etmişti

Bu ay gerek yok geçen ay baktırdıysan canım. Benim fsh 11di ve doktorum yaşına göre yüksek dedi o yüzden amh istemişti ve amh da 1 çıkmıştı benim. Doktorum ona da düşük dedi tüp bebek tavsiye etmişti ve biz zaman kaybetmemek adına direkt tüp bebek tedavisine başlamıştık. Ama bazı değerlerle zor gibi görünse de doğal yoldan gebelik yakalayanlar da var Allah'ın takdiri tabii ki. Senin doktorun ne tavsiye etu ay doktorum izinliymiş sonucları degerlendirecktı maalesef

Bu ay gerek yok geçen ay baktırdıysan canım. Benim fsh 11di ve doktorum yaşına göre yüksek dedi o yüzden amh istemişti ve amh da 1 çıkmıştı benim. Doktorum ona da düşük dedi tüp bebek tavsiye etmişti ve biz zaman kaybetmemek adına direkt tüp bebek tedavisine başlamıştık. Ama bazı değerlerle zor gibi görünse de doğal yoldan gebelik yakalayanlar da var Allah'ın takdiri tabii ki. Senin doktorun ne tavsiye etmişti
Doktor izne çıkmış malesef ne dıyecek bilmiyorum doğal yolla gebe kalmak istiyorum

Bişey sormak istiyorum ben 3 senelik evliyimve 22 yaşımdayım 2 5 sene geri çekilme yöntemiyle korunduk. Ekimden belli ovulasyon testiyle yumurtlama günlerini değerlendiriyorum ama henüz daha olmadı . Benim aşırı saç dökülmem vardı bunun için benden hormon testi istedi dermatoloji bende yaptırmak istiyordum zaten ama devlet 1 sene geçmeden bakmıyordu diye biliyorum . Neyse dermatolojinin verdiği kağıtta Adetin 2. 5 . Günü arası verilir yazıyordu bende 5. Gün verdim ve sonuçlarım şöyle anlayan ablalarım kardeşlerim yardımcı olursanız sevinirim
LH 5.47
FSH 5. 74
ESTRADİOL 47
PROLAKTİN 26
TOTAL TESTESTERON 0.53
2 3 tane test daha istemiş ama yapmamış devlet onları özel de vericem bunlar adetin 5. Günü yapıldı bilgisi olan varsa cevap verebilir mi ?

X