Yardimci olurmusunuz gebelik belirtileri ne zaman basladı

DeryaDerinnn

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
179
34
25
Gebelik belirtileri kusma tiksinme uyku hali kaşık ağrısı bunlar ne zaman basladı ve ya hiç olmayan olurmu benim hic birisi yok ama hamilemiyim onuda bilmiyorum bir haftageçti

Gebelik belirtileri kusma tiksinme uyku hali kaşık ağrısı bunlar ne zaman basladı ve ya hiç olmayan olurmu benim hic birisi yok ama hamilemiyim onuda bilmiyorum bir haftageçti
Regl gunumde mide yanmam basladi, regl gunumden 4-5 gun sonra gogus hassasiyeti basladi, 5.hafta hafif kasik agrim oldu, 6.hafta uyku ve tiksinme basladi, kusma yok.

Benim rutin regl günümdan sonra oldu. Çünkü belirtiler regl ile çok benzer. Hatta bulantım ve hassasiyetim öğrendikten iki hafta sonra başladı.

Yarın yapcam ama boş gebelik yaşadım onun korkusu var belirti olarak çok nadir kaşık ağrısı yaşadım vide adet günümde hafif hafif kanamam var dı
Bos gebeligin belirtisi baska olmuyor normal gebelik gibi oluyor, kan degerinizde duzenli artis varsa 1500 ustu vajinal 5000-6000 ustu de karin ultrasonunda doktorunuz kesenizi gorup net bilgi verebilir. Insallah her sey yolundadir 🙏🏻 iyi dusunun iyi olsun insallah

X