Yardımcı olurmusunuz Hanımlar✨

terapique

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
147
21
29
Merhabalar,
İki yıllık evliyim ve evlendiğimizden beri korunmuyoruz. Uzun zamandır ilk defa 5-6 gün önce kasıklarımda şişme ve hafifçe sızlama vardı özellikle sağ kasığımda. İki gün sonra eşimle birlikte olduk ertesi gün akşam üstü yumurta akı kıvamında afedersiniz sümüksü bir yapıda akıntım geldi peçeteye. Ve ben ertesi gün test yaptım negatif çıktı. yumurtlama günüm mü onuda bilmiyorum çünkü genç kızlığımdan beri ilaçsız adet görmüyorum. Uzun zamandırda ilaç kullanmıyorum bu yüzden yumurtlama zamanlarımıda bilmiyorum. Çokça doktora gittim özel veya devlet bir sorun görünmediğini söyledi. Şuan hâlâ özellikle sağ kasığımda şişlik sızlama yanma var ara ara sol kasığa ve belime de vuruyor ayaklarımda yorgunluk mevcut. Bir kere o gün akıntım oldu daha olmadı ne yapmalıyım tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi ?

Merhabalar,
İki yıllık evliyim ve evlendiğimizden beri korunmuyoruz. Uzun zamandır ilk defa 5-6 gün önce kasıklarımda şişme ve hafifçe sızlama vardı özellikle sağ kasığımda. İki gün sonra eşimle birlikte olduk ertesi gün akşam üstü yumurta akı kıvamında afedersiniz sümüksü bir yapıda akıntım geldi peçeteye. Ve ben ertesi gün test yaptım negatif çıktı. yumurtlama günüm mü onuda bilmiyorum çünkü genç kızlığımdan beri ilaçsız adet görmüyorum. Uzun zamandırda ilaç kullanmıyorum bu yüzden yumurtlama zamanlarımıda bilmiyorum. Çokça doktora gittim özel veya devlet bir sorun görünmediğini söyledi. Şuan hâlâ özellikle sağ kasığımda şişlik sızlama yanma var ara ara sol kasığa ve belime de vuruyor ayaklarımda yorgunluk mevcut. Bir kere o gün akıntım oldu daha olmadı ne yapmalıyım tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi ?
Merhabalar. Belirttiginiz zaman yumurtanin catladigi gune denk gelmis de olabilir, bir enfeksiyon yuzunden de agriniz akintiniz olmus olabilir. Yumurtanizin catladigi gunu bilmedigimden yorum yapamiyorum. 14 gun sonra regl olmazsaniz test yapabilirsiniz ya da agriniz gecmezse doktora gorunmenizi tavsiye ederim.

Öncelikle Yorumunuz için teşekkür ederim.
Bu dönem de aslında Çam sakura hastanesinde infertilite bölümünde tedavi görüyorum alttan bir kaç muane oldum enfeksiyon vs birşey denmedi en son smar testi verdim ve eşimde sprem testi verdi temmuzda rahim flimi randevum var. Şu bir haftadırda bu şekilde olunca nasıl hareket ediceğimi bilemedim. Sol gögsümde ara ara sızlamam oluyor, hâlâ kasıkta şişlik sızlama yanma gibi durumlarım var. Yani anlamadığım şey acaba bebek varda tutunmaya mı çalışıyor veya bebek tutunurken bu şekilde ağrı çeken varmı bilmiyorum. Yada yumurtlama bu şekilde sancılımı geçiyor
( ilaç kullanmadan kendiliğimden adet gören biri değilim )

X