Yardımınıza ihtiyacım var gosting

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kibarca yorum yapanlara teşekkür ederim ama ben adam için ayılıp bayılmadım zehirlendim o yüzden bunu neden dalga konusu yapıyorsunuz anlamadım keşke hiçbir şey hissetmesem

Merhaba size kısaca konuyu anlatayım aynı okulda çalıştığım biriyle biraz yakınlaşmamız oldu mesajlar bakışmalar falan derken buluştuk çok da keyifli zaman geçirdik ama kendisi çok yoğun derlerden dolayı bir hafta sonra tekrar buluşmak istedi müsait olamadım öbür hafta tekrar buluştuk güzeldi her şey ben duygularımdan bahsettim biraz o da ben senin kadar yoğun duygular besleyemiyorum sana karşı değil hiç kimseye karşı besleyemiyorum dedi biz güzel bir şekilde ayrıldık sonra 10 günlük ara tatile girdik bana hiç yazmadı ben de yazmadım okulların açıldığı ilk gün baktım yüzüme bakmadan odaya girip çıktı ben de mesaj attım günaydın bir sorun mu var dedim hayır sadece yorgunum ve yoğunum dedi ben de peki dedim sonra ben de hiç mesaj atmadım sadece işle ilgili iki defa kısa mesaj attım ama bana bakıyor hala mesajıma gülerek cevap veriyor gidip tekrar sordum bir şey yok yoğunum dedi ben de görüşmek istediğimi söyledim o da derslerim yoğun olmazsa haber veririm dedi bunun üzerine ben de gerek yok zorlama o zaman bana söylemeye cesaret edemediklerini söyleyecektim sadece hepsi bu dedim belliki benim hislerimin sende karşılığı yok zorlamaya gerek yok hoşçakal dedim ben işyerinde bayıldım ambulans geldi falan ne veda mesajıma cevap verdi ne geçmiş olsun ne herhangi bir şey ben ne yapmalıyım uzak duramıyorum kendimle sürekli savaşıyorum kendimi suçluyorum bir şey mi yaptım diye Allah aşkına yardımcı olun
Kaç yaşındasınız

Bu hesap benim değil 28 yaşındayım ablamın hesabı çocuğum falan da yok

İkinci buluşmada ne duygusu ne açılması adam ayaklarını totosuna vura vura kaçmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X