Yarım ilişki gebelik

Nithan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
27
3
22
Kızlar 8 aylık evliyim gebe kalamıyorum geçenlerde bir arkadaşımla konuştuk vajinusmus oldugunu söyledi ama gebe nasıl oldu diye sordum
Eşi boşalacağı zaman vajinaya doğru giriyormuş ucu içine girmiş spermler içine ilerlemiş hatta hissettim o sıcaklığı falan dedi bu ne kadar doğru olabilir tutma ihtimali var mı cidden çünkü normalde annemden vs duyuyordum gebelik için tam girmesi gerek rahim agzına boşalması gerekiyor diye tam ilişki olup gebe nasıl kalınmıyor anlamıyorum

Kızlar 8 aylık evliyim gebe kalamıyorum geçenlerde bir arkadaşımla konuştuk vajinusmus oldugunu söyledi ama gebe nasıl oldu diye sordum
Eşi boşalacağı zaman vajinaya doğru giriyormuş ucu içine girmiş spermler içine ilerlemiş hatta hissettim o sıcaklığı falan dedi bu ne kadar doğru olabilir tutma ihtimali var mı cidden çünkü normalde annemden vs duyuyordum gebelik için tam girmesi gerek rahim agzına boşalması gerekiyor diye tam ilişki olup gebe nasıl kalınmıyor anlamıyorum
Olabilir sonuçta içine boşalmış. Eşinin spermleri de iyidir , kendisi de çabuk hamile kalabiliyor demek ki. Vakti zamanı gelmiş olmuş demek ki nasip yani. Ben 2 buçuk 3 yıl kalamadim :) kimisi de tekte, ikincide tutturuyor

Çevrenin baskısından kaynaklı
Daha adam akilli esiyle iliski yasayamadan elalem icin cocuk mu yapmis yani?
Zaten 9 ay hamilelik, e sonrasinda lohusalik toparlanma sureci derken 1.5 2 yil oluyor
Elalem toparlar evliligini artik

Bu süreçtede destek alabilirmiş sanırım araştırmış ama bende dedim önce ilişkiyi hallet ona odaklan diye çünkü bende aynı süreçten geçtim yeni yeni çocuk düşüncesine girdim

X