Yarımdı olurmusunuz

cagladuru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2024
10
1
33
11 martta kepce kulak emlıyatı oldum 4 gun sonra sargılarım cıktı sag kulagımda hersey normal ılerlerken sol kulagımda basınc hıssı var ve bunkadar zaman gectı hala var hanı ucakta tıkanır ya benımkı hıc duzelmedı ve dun gece akıntı basladı su akıyor kulahımdam tabıkı doktorum ılgısız hıc muayene cagırmadı ameluatı ettı bıraktı tlfnla ulasıp sorunlarımı soluorum duzelıcek nırmal bu durumlar dıyor suan kulagıma oecete koydum sureklı akıyor yasayan varmı aranızda yardımcı olurmsujnuz lutfen artık ezıyet cekıyorum okdr pısmanımkı amelıyat olduguma

11 martta kepce kulak emlıyatı oldum 4 gun sonra sargılarım cıktı sag kulagımda hersey normal ılerlerken sol kulagımda basınc hıssı var ve bunkadar zaman gectı hala var hanı ucakta tıkanır ya benımkı hıc duzelmedı ve dun gece akıntı basladı su akıyor kulahımdam tabıkı doktorum ılgısız hıc muayene cagırmadı ameluatı ettı bıraktı tlfnla ulasıp sorunlarımı soluorum duzelıcek nırmal bu durumlar dıyor suan kulagıma oecete koydum sureklı akıyor yasayan varmı aranızda yardımcı olurmsujnuz lutfen artık ezıyet cekıyorum okdr pısmanımkı amelıyat olduguma
kulak tıkanıklığı için doktorlar sakız çiğnemeyi ve balon şişirmeyi öneriyor fakat siz henüz yeni ameliyatlı olduğunuz için doğru bir öneri olur mu emin değilim. internette kulak akıntısı ameliyattan sonra 1 hafta kadar falan sürmesi normal yazıyor, doktorunuz normal dediyse normaldir bence ama isterseniz başka bir kbb uzmanına da görünün ikinci bir görüş alın içiniz de rahatlasın

Cok tesekkur ederım yorumunuz ıcın yazdıktan sonra acıle gıttım mantar ve enfeksıon var dedı ve ben 9:30 sa 3 uncu kez baska bır sorunum ıcın kbb ye gıdıcem ınanın amelıyat oldum 50 bin verdım hastaneleredr bı okadar vermısımdır tabırı caizse amelıyat oldugumdan berı hastanedeyım cok zor bır amelıyatmıs her ne kasar kolay demsede

Cok asiırı ılgısızler zaten amelıyat oldum bırtek bandajı acarken gordu benı okadar sıkayetım ıckn aradım gelın bakalım demedıler oladar agrım var pıskolojık demesınlermı 😂 bunada normal dıyorlar ama degılmıs mantar olusmus doktor nişantaşında arda katırcıoglu belkı duymussunuzdur bıdaha tobe dedırttı tum estetıge daha hıc bı yerımı yaptırmam gozum korktu🫣

Cok tesekkur ederım yorumunuz ıcın yazdıktan sonra acıle gıttım mantar ve enfeksıon var dedı ve ben 9:30 sa 3 uncu kez baska bır sorunum ıcın kbb ye gıdıcem ınanın amelıyat oldum 50 bin verdım hastaneleredr bı okadar vermısımdır tabırı caizse amelıyat oldugumdan berı hastanedeyım cok zor bır amelıyatmıs her ne kasar kolay demsede
çok geçmiş olsun neyse ki çok önemli bir sorun yokmuş cana geleceğine mala gelsin diyelim :)

X