Yarın regl günüm, sabahleyin test yapacağım, DUA edin ne olur... ÇOK KORKUYORUM.....

liyadora Rabbim korusun sizi:KK66:

Amin canım hepimizi..İstersen yumurta takibi yaptırabilirsin dr da..dr yumurtanı takip eder,çatlatma iğnesi yapar yumurtanın gelişimine göre,ilişki önerir.Bu şekilde hamile kalan çok arkadaş var..Eşin sperm tahlili yaptırdı mı hiç canım ? Nasıl sayısı,kalitesi vs ?

Günaydın canım, bugün büyük değil mi, Allah gönlüne göre versin inşallah, müjdeli haberlerini bekliyoruz... Dualarım seninle, benim daha 1 haftam var, şimdi bütün dualarımı size ediyorum... kaydirigubbakcemile5

büyük bir heyecan içersinde ama artık ümit etmekten yorulmuş biri olarak sabah 7 de test yaptım... benim aldığım test de 5 dk 20 dk arası bakılan sonuçlar geçerliymiş.... neyse3-4 dakika bekledim başında ssonra nasıl olsa çıkmayacak herzamnki gibi dedim ve eşimin yanına gittim uyumaya ( eşime söylememiştim bugün günüm olduğunu test yapacağımı saklamıştım üzülmesin diye). içimden şöyle geçirdim uyuyan eşime bakarak "canım benim seni baba yapamadım bir türlü çok üzülüyorum ama ne yapalım takdir böyleymiş", madem gebe değilim bari zihnimi rahatlatayım da adet olayım günümde ne olur Allahım gecikmeden stres yapmadan regl olayım bu ay diye dua ettim... sonra boşverdiğim o teste gidip baktım uyuyamadım AMAN YARABBİ NE GÖREYİM SİLİK Bİ ÇİZGİ:) ÇOK HEYECANLANDIM.. HALA DA ÇOK HEYECANLIYIM.... İNANAMIYORUM ARKADAŞLAR... İYİCİNE EMİN OLDUKTAN SONRA EŞİMİ UYANDIRDIM MÜÜJDE DEDİM... POZİTİF

Elım ayaĞım tutmuyor sankı.... Hemen aÇamadım netı heyecandan ama hemen annemden bıle Önce aklıma gelen burası oldu:)

Günaydın canım, bugün büyük değil mi, Allah gönlüne göre versin inşallah, müjdeli haberlerini bekliyoruz... Dualarım seninle, benim daha 1 haftam var, şimdi bütün dualarımı size ediyorum... kaydirigubbakcemile5

SAĞOL CANIM ALLAH RAZI OLSUN... dualarımız kabul oldu bende size çok dua edeceğim inş... dua edin ne olur kardeşler sağlıklı bir hamilelğim olur ve sağlıkla doğum yapaım inş... bi düşük yaptığm için biraz korkuyorm

biraz beklemek istiyorum canım.. gittiğim zaman keseyi görmek istiyorum 1 hafta 10 gün kadar sabredebilirsem eğer.. kan tahlii stres yapar şimdi beni ya... tekrar tekrar yaptırırlar falan.. 2 gün sonra idrar testini tekrarlayayım diyorum... hayırlısı

Sen bilirsin tatlım,Allah gönlüne göre verir inşallah... Benim daha 1 haftam var ve ben de artık senin gibi düşünmemeye çalışıyorum, kendimi dinlesem birsürü belirti var ama hayal kırıklığına uğricam yine biliyorum, yine olmicak gibi doğuyo içime, çok sıkıldım artık...:sinifsinif:

tebrik ederim canım allah sağlıkla kuağına almayı nasip etsin bende bi çarşamba sabahı öğrenmiştim kaydirigubbakcemile2

ay canım çok sevindim ya, tabiki silik de çıksa pozitif, o hormon olmazsa silik bile çıkmaz çünkü, çok tebrik ederim allah analı babalı büyütsün, sağlıkla kucağına al inşallah, hayırlı bir evlat olsun bitanem,

ben de yaptım dünü geçiremeyeceğim sandım ama sabah baktım gelen giden olmamış hadi test yapayım dedim, ama benim ki bomboş çok sinir oldum 20 yıldır bir gün geçmeyen adetim bu ay geçti ama bebek yok offf yaaaa

tebrik ederim canım allah sağlıkla kuağına almayı nasip etsin bende bi çarşamba sabahı öğrenmiştim kaydirigubbakcemile2

Allah razı olsun bitanem. amin inş... ne güzel hamileymişsin, inş sağlıklı hayırlı evlatlarımız olur ... aminnnn... geçen sene de çarşamba günü öğrenmiştim ve kasım ayında. herelde benim hamile kalma ayım KASIM:):) ayrıca haftaya yıldönümümüz:KK66:

ay canım çok sevindim ya, tabiki silik de çıksa pozitif, o hormon olmazsa silik bile çıkmaz çünkü, çok tebrik ederim allah analı babalı büyütsün, sağlıkla kucağına al inşallah, hayırlı bir evlat olsun bitanem,

ben de yaptım dünü geçiremeyeceğim sandım ama sabah baktım gelen giden olmamış hadi test yapayım dedim, ama benim ki bomboş çok sinir oldum 20 yıldır bir gün geçmeyen adetim bu ay geçti ama bebek yok offf yaaaa

aminn.. darısı başınıza bitanem.... çok bekledim çooooooooook:KK66: benimde 2 aydır gecikiyordu 26 yaşındayım bu yaşıma kadar hep düzenli olurdum. demekki gebeliğe hazırlıkmış.. inş en yakın zamanda haberlerini alırız

Tebrikler canım,sanırım temmuz annesi olucaksın sen de ..:nazar:Hadi 2010 temmuz anneleri topiğineyerimseniben

Tebrikler canım,sanırım temmuz annesi olucaksın sen de ..:nazar:Hadi 2010 temmuz anneleri topiğineyerimseniben

inan daha bakmadım otomatik hesaplayıcılara, heyecanlıyım . hatırlattığın iyi oldu bakarım inş.. biliyor musun ilk kez bu ay bakmadım normalde 1-2 hafta öncesinden bakardım bu ay bebiş olursaa ne zaman doğum vs. diye :) bu ay rahat olmaya çalıştım... SEN ÇEKİLİRSEN ARADAN TECELLİ EDER YARADAN

bunu simdide tahmin edebilirsin..hamile olup olmadigini...rahim agzi asagida ve hafif aciksa reglin gelecek demektir...yukarda nerdeyse ulasilmayacak durumdaysa büyük ihtimal hamilesin..

hayırlı uğurlu olsun canım tebrikler
istersen yinede bi kan testi yaptır emin olmak için ben öyle yapmıştım

inan daha bakmadım otomatik hesaplayıcılara, heyecanlıyım . hatırlattığın iyi oldu bakarım inş.. biliyor musun ilk kez bu ay bakmadım normalde 1-2 hafta öncesinden bakardım bu ay bebiş olursaa ne zaman doğum vs. diye :) bu ay rahat olmaya çalıştım... SEN ÇEKİLİRSEN ARADAN TECELLİ EDER YARADAN

:1hug:
Çok iyi bir dr da yaptır takiplerini canım..

canım, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende 2 yıllık bir bekleyişin ardından geçen hafta silik bir çizgiyle öğrendim hamile olduğumu:CüvCüv:hakikat seninde dediğin gibi "SEN ÇEKıLıRSEN ARADAN TECELLı EDER YARADAN" cümlesinde gizli..

X