yaşadığınız esma mucizeleri nelerdir

Bunun için çok güçlü dualar ve esmaül hüsnalar var. Kitaplarımdan bakıp size yarın akşam yazacağım. Hem kız kardeşiniz hemde sizin hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.
Çok sağolun Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Ben evliyim onun için istemiştim ama özelden size bsy söylemek istiyorum burada dile getirmek istemiyorum

Ben ya bitirdiğim gün ya da onun ertesi günü yaşadım.
Tam odaklanma sürekli olmuyor. Ama Allahtan istediğim için ve bu zikri yapmayı bana nasip ettiği için kabul olacağını zaten biliyordum. Kuldan istediklerimin hiçbiri olmadı ama Allahtan istediğim her şeyi Yüce Rabbim verdi.
Bu arada ben işyerinde çok yalnız birisiydim bir arkadaşım olsun diye okudum. Ama okuduktan sonra fark ettim ki ben iş haricinde bir arkadaşım olsun istiyormuşum. Yani samimice muhabbet sohbet edebileceğim gezebileceğim. Böyle bir kişi bana mesaj attı ve onla gezdim eğlendim. Yani Allah bana işyerindeki samimiyetsiz birisini değil gerçekten samimi güzel bir arkadaş verdi. Yani daha iyisini.

Niyetimde Allahım ben bunu istiyorum ama kudretin her şeyden daha büyüktür. En hayırlı olanı ver diyerek ettim. İlla bunu istiyorum demedim.
Çok güzel😍
Cevap için teşekkürler çok yardımcı oldu

Merhaba kız kardeşim 30'unu aşmış artık hayırlı bir kısmet olsun diye tesirli hangi duayı esmayı tavsiye edersiniz kendisi de üzülüyor artık bütün arkadasları evlendi çoluk çocuğa karıstı bir o kaldı. Kısa sürede tesir edecek dua esma lütfen varsa söyler msnz
Niyet her gün aynı olacak şekilde yapılır.
Her gün 41 ayetel kürsi ve ya fettah (489)
7 gün boyunca her gün yapılması gerekiyor.

BEBEK İSTEYEN KAC KİSİYE DUA ETDİM HEPSİ KİSA ZAMANDA HAMİŞ OLDU ONLARLA BERABER BENDE HAMİLE KALDİM MUCİZE GİBİ. BİRİSİYLE AYNİ GUNDE HAMİLE.KALDİM.AYNİ GUNDE DOGURDUK 😂
Ben düzensiz regl için hastaneye gitmiştim bana erken menopoz denildi hem de kemik erimesi olduğunu öğrendim bana da dua eder misiniz aklınıza geldikçe lutfen

BEBEK İSTEYEN KAC KİSİYE DUA ETDİM HEPSİ KİSA ZAMANDA HAMİŞ OLDU ONLARLA BERABER BENDE HAMİLE KALDİM MUCİZE GİBİ. BİRİSİYLE AYNİ GUNDE HAMİLE.KALDİM.AYNİ GUNDE DOGURDUK 😂
çok isteyen iki tanıdığım var onlar için dua edebilir misiniz, benimde bir hacetim var ama çocuk değil :))

X