Yaşam Boyu Spor :)

simsims

Guru
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
4.349
4.548
Burda ben dahil çoğumuz zayıflamak için spor yapmak istiyor ama bir türlü düzenli spor yapamıyoruz..bir süre düzenli olsa da sonra tekrar spor yapmayı bırakıyoruz.. oysa spor, vücudunumuzun ihtiyacı.. su kadar gerekli… spor'u hayatımın bir parçası yapmak için bu topigi açıyorum..hedefim saglıklı olmak için hem kilo vermek hem de haftanın üç günü spor yapmak.. ya senin hedefin ne? :KK66: haydi hareket et,vücudunu çalıştır,kendini mutlu ve huzurlu hissetmek için spor yap :KK36::KK6:
diger topiklerim:
Bakımlı Kadın Olmanın Püf Noktaları
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/bakimli-kadin-olmanin-puf-noktalari.739106/

Resimlerle Saglıklı Beslenme :)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/resimlerle-saglikli-beslenme.699995/

fit-woman-running-outdoors.jpg

17.02.2015 kilo:67.3

Son düzenleme:
BN iUOatlasimsims, post: 39458469, member: 494675"]tamam canımBN ip ael beraber spor yapalım :KK66: hoşgeldin :KK15: var mı bir planın?[/QUOTE]
Bn ip atlamayı seviyorum ip ve mekik düzenli yapmayı planlıyorum meselagünde 300 ip hedefim ve 50 mekik gün geçtikçe artırıcam

BN iUOatlasimsims, post: 39458469, member: 494675"]tamam canımBN ip ael beraber spor yapalım :KK66: hoşgeldin :KK15: var mı bir planın?
Bn ip atlamayı seviyorum ip ve mekik düzenli yapmayı planlıyorum meselagünde 300 ip hedefim ve 50 mekik gün geçtikçe artırıcam[/QUOTE]
tamam canım burda yaptıkça paylaşırsın o zaman..

aynen öyle başlıyorum.. 1mil leslie yapıyorum bu hafta.. alıştıra alıştıra :KK66:

Güzel düşünmüşsün ya bende gecen koşu bandına atladım yarım saat vucut alıskın değilki mide bulantılarıyla indim
Ozaman bende sana katılıyorum bende bazı gunler leslie bazı gunler kosu bandı bazende bisiklet yapıcam

Güzel düşünmüşsün ya bende gecen koşu bandına atladım yarım saat vucut alıskın değilki mide bulantılarıyla indim
Ozaman bende sana katılıyorum bende bazı gunler leslie bazı gunler kosu bandı bazende bisiklet yapıcam
tamam canım gel katıl tabiki :KK19:

Slm simsims
Diyet günlüğünü de okuyorum canım senin. İzin verirsen bu topiginde bende katılmak isterim sana.
Bir senelik zayıflama sürecinde anladımki spor olmazsa olmaz kural.
Saglıklı yaşamda en önemli kural spor bence.
Bende yaptıgım sporları burdan paylaşarım istersen.

Slm simsims
Diyet günlüğünü de okuyorum canım senin. İzin verirsen bu topiginde bende katılmak isterim sana.
Bir senelik zayıflama sürecinde anladımki spor olmazsa olmaz kural.
Saglıklı yaşamda en önemli kural spor bence.
Bende yaptıgım sporları burdan paylaşarım istersen.
tabiki gel ,sevinirim :KK19: aynen katılıyorum,ben de bunu anlamış durumdayım :KK5:

ben leslide hiç 1 mil ile başlamadım. 2 mile ile başladım ilk sefer baya yorulmuştum. ne zamanki ağır spor yapcam o zaman 1 mile yapıyorum.

simsims hayırlı olsun canım spor günlüğün çok güzel bir adım atmışsın:KK60: bende düzenli spor adına buralarda takılıyorum bir kaç aydır düzene bindirdim umarım hepimzinki kalıcı olur en azından sağlık adına hoşgeldin diyim sana:KK60:

X