Yaz Kapıdan Baktırır ... Şok diyet mi Yaptırır :)

Gerçekten mi tebrik ederim :KK200: Ben tartılmayıp ölçü alıyorum bakalım nasıl olacak :KK68: Kilom pek değişmiyor. Ama yinede pazartesiye bir tartılayım belki bende mutlu olurum sizin gibi :KK37:

Pek tartı işini sevmiyorum aslinda cok sık tartilmam,tavsiye edilmiyor aslinda benimki dünkü sacma menümden dolayi oldu merak ettim...
Ölcü işi beni kasıyor bakalim inşallah çok güzel sonuçlar alirsin canim

Kızlaaarrr ben de bugun tartıldım vee 52.4 kg çıktım. 1 kilo vermişim :)) Hedef 49. Yola devam :)

Bugün ise menüm şöyleydi;

uyanınca hemen elma sirkeli ılık su

Kahvaltı 1 muz

Ara 1 fincan sadece şekersiz nescafe

Öğle yemeği 2 domates 1 salatalık 1 kibrit kutusu peynir 1 kahve fincanı ceviz, 10 zeytin. (İşyerinde yumurta kokacağı için onu yapmamıştım sabah)

1 Fincan Türk kahvesi

Şu anda da hem suyumu içiyorum hem de masamda çalışıyorum. AÇıkçası hiç açlık hissetmiyorum. Akşam da tavuk göğsü ızgara yapacağım. yanına da bol sirkeli salata tamamdır :KK66:

sabah tartıda 1 kg eksik çıkmak beni baya azimlendirdi. Bakalım bikini giyebileceğim günler gelicek inanıyorum :)

ben de burdayım artık,
90 kg kilom
mayıs sonuna kadar 8 kg versem diyorummmmm
son bir hafatdır dikkat ediyorum belki de 89 olmuşumdur bilemorum,
ins direncim de yüksek benim, boolll bolll su içiyorum ve son yıllarda yürümediğim kadar geçen hafta yürüdüm

ben de burdayım artık,
90 kg kilom
mayıs sonuna kadar 8 kg versem diyorummmmm
son bir hafatdır dikkat ediyorum belki de 89 olmuşumdur bilemorum,
ins direncim de yüksek benim, boolll bolll su içiyorum ve son yıllarda yürümediğim kadar geçen hafta yürüdüm
Ben de 89 kiloyum ve hedefim benim de mayıs sonuna kadar 79 u görmek :halay:

Burayı çok sık takip edemiyorum ...

ama geçekten karar verip uygularsınız , kilo verme garantili tüm yazdıklarım ... o yüzden hadi bakalım ...yansın yağlar :halay:

Efsercim altın kurallardan biri , kaçamağı kaçtığı yerde bırakıyoruzzzz . Onunla ahlanıp vahlanırsak ipin ucu kaçar ...

Daha önünde koskoca gün var .. bundan sonrasını sıkı tut . Hadiii yaparsınnnn sen :KK19:
biraz önce kaçamak yapmış biri olarak bunu çok sevdim. Kaçamağı kaçtığı yerde bıraktım. :halay::halay:

2.5 kiloyu öyle akşamları erken yiyerek verdim sıkı bi şey yapmadım. Ama isveç diyeti yapıyorum bugün 4. Günüm 85 lere inmişimdir belki de
Yirmi yaşların başındaydım ilk isveç diyetimi yaptığımda... kilom da sadece 60 falan... Sonuç verilen birkaç kilo... aradan geçen bir iki yıl içerisinde iki katı geri alındı tabi... Tekrar şok diyet. verilen bir kaç kilo... ama iki katı geri alındı. Kısır döngü oluştu hayatımda... ver al ver al... üstüne hamilelik doğum vs... sonuç insülin direnci... metobolizma yavaşlaması ve çeşitli vitamin eksiklikleri... kırk yaşına merdiven dayamış biri olarak 100 kilonun üzerindeyim.
Kısacası yapmayın öğle İsveç diyeti dukan diyeti falan... Aksi taktirde şu andaki kilonuzu çok ararsınız. Sadece bir arkadaş tavsiyesi

X