Yeme bozukluğu

rvzdnmz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2023
39
0
21
İyi geceler kızlar kimseye hala söylemediğim kendim bile kabullenmediğim bir sorunum var
Çocukluktan aslında gelen bir kilom vardı ergenlikte kusarak 55 kadar düşmüştüm ve günlük en fazla 500 kalori alarak hayatıma devam edıyodum sonra evlenip hamile kalınca 89 kilo ile doğuma girdim tabi o sıra yeme bozukluğunu atlatmıştım ama sonradan aynaya sürekli bakmalar bir bir fotoğraf karesinde olmak istememem ve kendimi asla beğenmemem gibi problemler başlayınca tekrardan başlamıştım şimdi kilolarımı verdim ama kendimi durduramıyorum günlük kalori miktarı 250 fazlası değil sadece sabah kahve öglen muz akşam haşlanmış yumurta fazlasını midem kabul etmıyo ve hemen geri kusuyorum doktora git diyenler olucaktır onuda yaptım ben sadece içimi dökmek istedim varmı aynı sorunu yaşayanlar ?

Senın kdar düşmesemde bendede var yeme bozuklugu 25 kilo al ver yapıp duruyorum. Aklım sürekli yemekte baska amacım ılgım yokmus gıbı. Ama senın gıbi midemin yemek almadıgı bir dönem yasamadım🥹 dıyetısyenle kendını zorlayarak aşman lazım gibi